Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 31 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FLOSMAN a.s. | 2 | 1 573 000 Kč |
| LEZIANTE, s.r.o. | 1 | 878 460 Kč |
| Daniela Bendová | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 197 125 Kč |
| KOSMAS s.r.o. | 1 | 176 237 Kč |
| Ernst & Young, s.r.o. | 1 | 9 619 500 Kč |
| Městská část Praha 18 | 1 | 0 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 1 | 2 781 306 000 Kč |
| STRABAG Pozemní a inženýrské stavitelství s.r.o. | 1 | 2 781 306 000 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 2 781 306 000 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 2 781 306 000 Kč |
| ELMON spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Zuzana Pavlíková Šimonková | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| FLOSMAN a.s. | 1 smlouva za celkem 726 000 Kč | 1 smlouva za celkem 847 000 Kč | |||||||||
| LEZIANTE, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 878 460 Kč | ||||||||||
| Daniela Bendová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 smlouva za celkem 197 125 Kč | ||||||||||
| KOSMAS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 176 237 Kč | ||||||||||
| Ernst & Young, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 18 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 1 smlouva za celkem 3 mld. Kč | ||||||||||
| STRABAG Pozemní a inženýrské stavitelství s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mld. Kč | ||||||||||
| OHLA ŽS, a.s. | 1 smlouva za celkem 3 mld. Kč | ||||||||||
| Brněnské komunikace a.s. | 1 smlouva za celkem 3 mld. Kč | ||||||||||
| ELMON spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Zuzana Pavlíková Šimonková | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 12 | 12 218 580 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 1 573 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 57 025 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 | 1 | 197 125 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 176 237 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 9 619 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 2 781 306 000 Kč |
| Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Česká pošta, s.p. | 10 smluv za celkem 10 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 726 000 Kč | 1 smlouva za celkem 847 000 Kč | |||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 57 025 Kč | ||||||||||
| Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 | 1 smlouva za celkem 197 125 Kč | ||||||||||
| Městská knihovna v Praze | 1 smlouva za celkem 176 237 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 3 mld. Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |