Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 57 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KŠD Holding s.r.o. v likvidaci | 56 | 9 512 635 Kč |
| ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Priessnitzovy léčebné lázně a.s. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KŠD Holding s.r.o. v likvidaci | 4 smlouvy za celkem 574 750 Kč | 4 smlouvy za celkem 290 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 13 smluv za celkem 3 mil. Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 18 smluv za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 169 400 Kč | ||||
| ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Priessnitzovy léčebné lázně a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 290 400 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 242 000 Kč |
| Karlovarský kraj | 4 | 471 900 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 181 500 Kč |
| Lesní správa Lány | 1 | 0 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 108 900 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 25 | 2 990 455 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 123 420 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 9 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 3 630 000 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 0 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 3 | 786 500 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 3 | 1 210 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 11 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Česká pošta, s.p. | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| Karlovarský kraj | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 169 400 Kč | ||||||||
| Jihomoravský kraj | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | ||||||||||
| Lesní správa Lány | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jihočeský kraj | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | ||||||||||
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 10 smluv za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 345 637 Kč | 8 smluv za celkem 211 871 Kč | ||||||||
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 smlouva za celkem 123 420 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Univerzita Karlova | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ČESKÁ TELEVIZE | 3 smlouvy za celkem 786 500 Kč | ||||||||||
| MĚSTO NÁCHOD | 3 smlouvy za celkem 1 210 Kč |