Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 110 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,42 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 109 | 1 403 470 508 Kč |
| Obec Vyžlovka | 3 | 10 913 508 Kč |
| Obec Netřebice | 1 | 30 609 462 Kč |
| STAVOKOMPLET spol.s r.o. | 8 | 379 808 513 Kč |
| Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným | 1 | 45 192 966 Kč |
| VHST s.r.o. | 2 | 66 237 822 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 66 237 822 Kč |
| WOMBAT, s.r.o. | 2 | 66 237 822 Kč |
| KAVE Bau s.r.o. | 1 | 10 543 650 Kč |
| T4 Building s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | - 800 000 Kč |
| Město Zásmuky | 1 | 20 449 000 Kč |
| Obec Ždánice | 2 | 0 Kč |
| Auböck s.r.o. | 1 | 20 449 000 Kč |
| Obec Přišimasy | 1 | 41 078 238 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 41 078 238 Kč |
| Obec Ratboř | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VPK Suchý s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 11 smluv za celkem 130 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 11 smluv za celkem 76 mil. Kč | 19 smluv za celkem 473 mil. Kč | 15 smluv za celkem 282 mil. Kč | 12 smluv za celkem 149 mil. Kč | 11 smluv za celkem 84 mil. Kč | 18 smluv za celkem 130 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 65 mil. Kč | |
| Obec Vyžlovka | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Obec Netřebice | 1 smlouva za celkem 31 mil. Kč | ||||||||||
| STAVOKOMPLET spol.s r.o. | 5 smluv za celkem 314 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 66 mil. Kč | |||||||||
| Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným | 1 smlouva za celkem 45 mil. Kč | ||||||||||
| VHST s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 66 mil. Kč | ||||||||||
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 smlouvy za celkem 66 mil. Kč | ||||||||||
| WOMBAT, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 66 mil. Kč | ||||||||||
| KAVE Bau s.r.o. | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| T4 Building s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| IMOS Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem - 800 000 Kč | ||||||||||
| Město Zásmuky | 1 smlouva za celkem 20 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Ždánice | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Auböck s.r.o. | 1 smlouva za celkem 20 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Přišimasy | 1 smlouva za celkem 41 mil. Kč | ||||||||||
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 41 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Ratboř | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Vyžlovka | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| Obec Záhornice | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Město Nymburk | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Kounov | 1 smlouva za celkem 75 mil. Kč | ||||||||||
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 7 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Obec Netřebice | 1 smlouva za celkem 31 mil. Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 195 754 Kč | ||||||||||
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 93 475 Kč | ||||||||||
| Město Přelouč | 2 smlouvy za celkem 45 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem - 63 611 Kč | ||||||||
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | |||||||||
| CHEVAK Cheb, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Lysá nad Labem | 5 smluv za celkem 314 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 66 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 136 mil. Kč | ||||||||
| Město Český Brod | 2 smlouvy za celkem 96 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem - 16 317 Kč | 2 smlouvy za celkem - 638 132 Kč | 1 smlouva za celkem 159 502 Kč | ||||||
| Město Chlumec | 1 smlouva za celkem 45 mil. Kč | ||||||||||
| Město Týnec nad Sázavou | 1 smlouva za celkem 126 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Jihlava | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Univerzita Karlova | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MĚSTO ČERNOŠICE | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112 | 1 smlouva za celkem 71 330 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 56 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 85 485 Kč | |||||||||
| Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Neratovice | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Město Holice | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Ždánice | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | |||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 152 722 Kč | 2 smlouvy za celkem 238 665 Kč | |||||||||
| Město Zásmuky | 1 smlouva za celkem 20 mil. Kč | ||||||||||
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Zbýšov | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Společná voda d.s.o. | 1 smlouva za celkem 602 523 Kč | ||||||||||
| Východočeské muzeum v Pardubicích | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TNT Consulting, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Přišimasy | 1 smlouva za celkem 41 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Ratboř | 1 smlouva za celkem 24 mil. Kč |