Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 187 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Winning PS - stavební firma s.r.o. | 187 | 6 928 384 453 Kč |
| KALÁB - invest, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KALÁB - BS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KALÁB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Odborný léčebný ústav Jevíčko | 1 | 75 487 Kč |
| IDPS s.r.o. | 2 | 240 641 418 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 3 | 0 Kč |
| PSG Construction a.s. | 3 | 1 533 975 901 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 3 | 1 533 975 901 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Winning PS - stavební firma s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 7 smluv za celkem 39 mil. Kč | 9 smluv za celkem 149 mil. Kč | 17 smluv za celkem 254 mil. Kč | 22 smluv za celkem 263 mil. Kč | 16 smluv za celkem 317 mil. Kč | 8 smluv za celkem 211 mil. Kč | 14 smluv za celkem 163 mil. Kč | 50 smluv za celkem 2 mld. Kč | 30 smluv za celkem 3 mld. Kč | 11 smluv za celkem 1 mld. Kč |
| KALÁB - invest, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KALÁB - BS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KALÁB s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Odborný léčebný ústav Jevíčko | 1 smlouva za celkem 75 487 Kč | ||||||||||
| IDPS s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 241 mil. Kč | ||||||||||
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| PSG Construction a.s. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 522 mil. Kč | |||||||||
| SYNER, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 522 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Moravské zemské muzeum, Městská část Praha 6, Národní hřebčín Kladruby nad Labem, Město Pohořelice, Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace, Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i., Městská část Praha-Slivenec Brněnské komunikace a.s., Fakultní nemocnice Brno Více... »
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Město Slavkov u Brna | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 340 125 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Město Pohořelice | 1 smlouva za celkem 38 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 60 mil. Kč | 8 smluv za celkem 64 mil. Kč | 11 smluv za celkem 16 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 206 323 Kč | 1 smlouva za celkem 111 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem - 461 357 Kč | 2 smlouvy za celkem 103 mil. Kč | |||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Fond dalšího vzdělávání | 1 smlouva za celkem 37 920 Kč | ||||||||||
| Národní zemědělské muzeum, s.p.o. | 4 smlouvy za celkem 34 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 176 734 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 32 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 61 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 63 mil. Kč | 6 smluv za celkem 142 mil. Kč | |||||||
| Centrum Kociánka | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Jihomoravský kraj | 2 smlouvy za celkem 128 mil. Kč | 6 smluv za celkem 59 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 91 580 Kč | ||||||||
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 smlouva za celkem 102 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 111 mil. Kč | |||||||||
| Odborný léčebný ústav Jevíčko | 1 smlouva za celkem 62 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 729 349 Kč | 5 smluv za celkem 68 mil. Kč | ||||||||
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 241 864 Kč | 17 smluv za celkem 305 mil. Kč | 8 smluv za celkem 757 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 83 mil. Kč | |||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i. | 2 smlouvy za celkem 103 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 253 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 64 mil. Kč | ||||||
| Městská část Praha-Slivenec | 1 smlouva za celkem 102 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 187 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 206 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 511 733 Kč | ||||||
| Ústav experimentální botaniky AV ČR, v. v. i. | 2 smlouvy za celkem 65 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Ministerstvo obrany | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Oblastní nemocnice Příbram, a.s. | 1 smlouva za celkem 329 mil. Kč | ||||||||||
| Fakultní nemocnice Brno | 6 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Město Rosice | 2 smlouvy za celkem 241 mil. Kč | ||||||||||
| Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 1 smlouva za celkem 133 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 538 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 137 mil. Kč | ||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Brněnské komunikace a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Moravské zemské muzeum | 2 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | 1 smlouva za celkem 522 mil. Kč | |||||||||
| Mendelova univerzita v Brně | 1 smlouva za celkem 94 mil. Kč | ||||||||||
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ResponoCom s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 6 | 1 smlouva za celkem 143 mil. Kč |