Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 37 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Neuwirt | 37 | 4 779 766 Kč |
| Základní umělecká škola, Odry, příspěvková organizace | 1 | 103 854 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Petr Neuwirt | 2 smlouvy za celkem 221 986 Kč | 5 smluv za celkem 434 915 Kč | 2 smlouvy za celkem 163 241 Kč | 1 smlouva za celkem 104 060 Kč | 4 smlouvy za celkem 644 231 Kč | 4 smlouvy za celkem 994 585 Kč | 6 smluv za celkem 528 893 Kč | 4 smlouvy za celkem 695 373 Kč | 8 smluv za celkem 747 220 Kč | 1 smlouva za celkem 245 262 Kč | |
| Základní umělecká škola, Odry, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 103 854 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace | 4 | 412 736 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Jana Šoupala 1611, příspěvková organizace | 6 | 0 Kč |
| Ostravská univerzita | 2 | 151 857 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 108 291 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace | 2 | 332 168 Kč |
| Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace | 6 | 1 200 222 Kč |
| Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace | 5 | 1 307 506 Kč |
| Statutární město Ostrava | 5 | 415 013 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 116 057 Kč |
| Základní umělecká škola, Odry, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Krásné Pole, Družební 336, příspěvková organizace | 1 | 80 731 Kč |
| Mateřská škola Ostrava, Špálova 32, příspěvková organizace | 3 | 109 135 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 156 507 Kč | 1 smlouva za celkem 68 678 Kč | 1 smlouva za celkem 83 490 Kč | 1 smlouva za celkem 104 060 Kč | |||||||
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Jana Šoupala 1611, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Ostravská univerzita | 2 smlouvy za celkem 151 857 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 smlouva za celkem 108 291 Kč | ||||||||||
| Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 106 088 Kč | 1 smlouva za celkem 226 080 Kč | |||||||||
| Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 418 151 Kč | 2 smlouvy za celkem 397 547 Kč | 1 smlouva za celkem 384 524 Kč | ||||||||
| Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 517 227 Kč | 1 smlouva za celkem 67 114 Kč | 1 smlouva za celkem 123 765 Kč | 1 smlouva za celkem 354 138 Kč | 1 smlouva za celkem 245 262 Kč | ||||||
| Statutární město Ostrava | 2 smlouvy za celkem 161 137 Kč | 1 smlouva za celkem 115 614 Kč | 2 smlouvy za celkem 138 262 Kč | ||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 116 057 Kč | ||||||||||
| Základní umělecká škola, Odry, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Krásné Pole, Družební 336, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 80 731 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Ostrava, Špálova 32, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 109 135 Kč |