Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 87, tj. 40,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lidl stravenky v.o.s. |
2 |
373 318 178 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
30 |
284 108 408 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
4 |
237 723 884 Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
34 |
31 386 190 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
22 502 576 Kč |
|
|
Otto Bock ČR s.r.o. |
8 |
15 776 654 Kč |
|
|
Aitcom s.r.o. |
1 |
11 001 977 Kč |
|
|
36010057 |
1 |
10 890 000 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
1 |
10 076 355 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
3 |
9 102 691 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
5 |
8 200 649 Kč |
|
|
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
Česká pošta, s.p. |
1 |
5 550 000 Kč |
|
|
FUTURE DIRECTION SE |
1 |
4 460 457 Kč |
|
|
MEDESA care s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
KOVOTOUR PLUS s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
DEVĚTSIL JST, s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
RSt market a.s. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Optik House, s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
3 367 599 Kč |
|
|
IBPM Solutions s.r.o. |
5 |
3 117 298 Kč |
|
|
TresTech s.r.o. |
2 |
2 153 882 Kč |
|
|
Mgr. Ivana Macháčová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Veronika Adámková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
ORTIKA a.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
JARO - PLANT s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MUDr. Eva Havlíková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Pavel Vosička |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
HRANDOP s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
ORL a foniatrie Klatovy s. r. o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Martina Hrušková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Alois Dvořák |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
J + A zdravotnické potřeby, spol. s r. o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
BANES OPTIK s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Bc. Pavla Žižková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Roman Šindelář |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Hermína Berounová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Ivana Schreinerová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
PETMED s. r. o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Jana Duchková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Zdravotnické potřeby a poradenství s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
PETR MARTÍNEK |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
REPO s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
GEMINI oční optika s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
INCO, spol. s r.o., Chotěboř |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
LB BOHEMIA, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
43331019 |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
HOMEDICA service, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Mikulovská Pohřební služba Chromý, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Oční centrum PRIM s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
"ŠANCE", družstvo handicapovaných |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Bc. Petra Prášková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Petr Macháček |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Štěpánka Pecková, DiS. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Ministerstvo vnitra |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Rostislav Musil |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MENCL CONSO s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Tomáš Kuželka |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Protetika Plzeň s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Richard Vevera |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
TOMEA s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
REHA - ARNIKA s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
APROSENIORA s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Lucie Seifertová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Neit Consulting s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
FONORAL s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Centrum oční péče s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Martin Buček |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MEDIEFFECT PLUS, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
RH Oční optika s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
REHA-TECH a.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Bc. Petr Končel |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
O2 IT Services s.r.o. |
1 |
1 963 627 Kč |
|
|
LADISLAV KOLAŘÍK |
1 |
1 901 346 Kč |
|
|
DNS a.s. |
1 |
1 814 787 Kč |
|
|
truconneXion, a.s. |
1 |
1 804 110 Kč |
|
|
FREEDLAND & PARTNERS s.r.o. |
1 |
1 566 696 Kč |
|
|
WAY UP s.r.o. |
2 |
1 506 208 Kč |
|
|
IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. |
1 |
1 184 469 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
1 064 800 Kč |
|
|
Korn Ferry s.r.o. |
3 |
712 691 Kč |
|
|
BIO SYSTÉM spol. s r.o. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
DELTA ADVISORY a.s. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
GESTO COMPUTERS, spol. s r.o. |
1 |
516 670 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
4 |
495 525 Kč |
|
|
Symbion CZ s.r.o. |
1 |
489 000 Kč |
|
|
Foxo s.r.o. |
3 |
486 500 Kč |
|
|
Karel Zukal |
2 |
430 397 Kč |
|
|
Imaging Systems,spol.s.r.o. |
1 |
376 859 Kč |
|
|
DATASYS s.r.o. |
1 |
283 237 Kč |
|
|
Albertina icome Praha s.r.o. |
1 |
277 189 Kč |
|
|
Jaroslav Václavek |
1 |
242 000 Kč |
|
|
LENIA spol. s r. o. |
2 |
203 502 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
2 |
192 631 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
1 |
175 148 Kč |
|
|
SUWECO CZ, s.r.o. |
1 |
170 316 Kč |
|
|
MERIT GROUP a.s. |
1 |
125 770 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2018 ve výši 1 972 082 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968 |
1 |
389 136 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most |
1 |
384 780 Kč |
|
|
Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace |
2 |
351 384 Kč |
|
|
Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace |
1 |
294 756 Kč |
|
|
Sportovní soukromá základní škola, s.r.o. |
1 |
274 428 Kč |
|
|
Základní škola Osek, okres Teplice |
1 |
254 100 Kč |
|
|
Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958 |
1 |
233 772 Kč |
|
|
Základní škola Chomutov, Hornická 4387 |
1 |
232 320 Kč |
|
|
Základní škola Chomutov, Školní 1480 |
1 |
222 156 Kč |
|
|
Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 |
1 |
222 156 Kč |
|
|
Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace |
3 |
216 348 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace |
2 |
214 896 Kč |
|
|
LINGUA UNIVERSAL soukromá základní škola a mateřská škola s.r.o. |
2 |
213 444 Kč |
|
|
Základní škola Všehrdova 1, Lovosice |
1 |
209 088 Kč |
|
|
Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny |
1 |
209 088 Kč |
|
|
Základní škola Litoměřice, U Stadionu 4 |
1 |
204 732 Kč |
|
|
Základní škola Chomutov, Březenecká 4679 |
1 |
203 280 Kč |
|
|
Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803 |
1 |
201 828 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace |
1 |
199 200 Kč |
|
|
Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392 |
1 |
196 020 Kč |
|
|
Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5 |
1 |
194 568 Kč |
|
|
Základní škola Litoměřice, Ladova 5 |
1 |
185 856 Kč |
|
|
Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/1, příspěvková organizace |
1 |
177 144 Kč |
|
|
Základní škola Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň |
1 |
175 692 Kč |
|
|
Základní škola Chomutov, Na Příkopech 895 |
1 |
174 240 Kč |
|
|
Základní škola, Žatec, Jižní 2777, okres Louny |
1 |
172 788 Kč |
|
|
Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102 |
1 |
162 624 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Meziboří, příspěvková organizace |
1 |
158 268 Kč |
|
|
Základní škola J.E.Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace |
1 |
156 816 Kč |
|
|
Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov |
1 |
155 364 Kč |
|
|
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace |
1 |
155 364 Kč |
|
|
Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice |
1 |
146 652 Kč |
|
|
Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace |
2 |
146 400 Kč |
|
|
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA DUHOVÁ CESTA, s.r.o. |
1 |
143 748 Kč |
|
|
Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 |
1 |
140 844 Kč |
|
|
Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace |
1 |
140 400 Kč |
|
|
Základní škola Terezín, okres Litoměřice |
1 |
139 392 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059, okres Most |
1 |
135 036 Kč |
|
|
Základní škola Štětí, Školní 559, okres Litoměřice |
1 |
130 680 Kč |
|
|
Základní škola Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okr. Chomutov |
1 |
124 872 Kč |
|
|
Základní škola Chomutov, Kadaňská 2334 |
2 |
123 420 Kč |
|
|
Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov |
1 |
121 968 Kč |
|
|
Základní škola Chomutov, Zahradní 5265 |
1 |
121 968 Kč |
|
|
Základní škola Lovosice, Sady pionýrů 355/2, okres Litoměřice |
1 |
119 064 Kč |
|
|
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Základní škola, Bílina, Aléská 270, okres Teplice, příspěvková organizace |
1 |
113 256 Kč |
|
|
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Lenešice, příspěvková organizace |
1 |
104 544 Kč |
|
|
Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace |
1 |
103 200 Kč |
|
|
Základní škola Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 3084/8, příspěvková organizace |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice |
1 |
97 284 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace |
1 |
97 200 Kč |
|
|
Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace |
1 |
95 832 Kč |
|
|
Základní škola Moravany, okres Brno - venkov, příspěvková organizace |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Na Stínadlech 2386 |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Základní škola, Most, U Stadionu 1028, příspěvková organizace |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2 |
1 |
87 120 Kč |
|
|
ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE |
1 |
85 668 Kč |
|
|
Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov |
1 |
82 764 Kč |
|
|
Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150, příspěvková organizace |
1 |
82 764 Kč |
|
|
Základní škola Litoměřice, Na Valech 53 |
1 |
81 312 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Žalany |
1 |
78 408 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín |
1 |
78 408 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny |
1 |
74 052 Kč |
|
|
Základní škola Košťany, Komenského nám. 351, okres Teplice |
1 |
74 052 Kč |
|
|
Základní škola Proboštov |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Základní škola Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny |
1 |
68 244 Kč |
|
|
Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5 |
1 |
67 200 Kč |
|
|
Základní škola Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3a, příspěvková organizace |
1 |
66 792 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov, příspěvková organizace |
1 |
66 000 Kč |
|
|
Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace |
1 |
63 600 Kč |
|
|
Mateřská škola Zlín, Milíčova 867, příspěvková organizace |
1 |
61 200 Kč |
|
|
Základní škola sv. Voršily v Olomouci |
1 |
57 600 Kč |
|
|
Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace |
1 |
55 200 Kč |
|
|
Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace |
1 |
55 200 Kč |
|
|
Mateřská škola, Hrobčice, okres Teplice, příspěvková organizace |
1 |
55 176 Kč |
|
|
Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace |
1 |
54 000 Kč |
|
|
Základní škola Velké Březno, příspěvková organizace |
2 |
50 820 Kč |
|
|
Základní škola Jirkov, Nerudova 1151, okres Chomutov |
1 |
49 368 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizace |
1 |
49 200 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace |
1 |
47 916 Kč |
|
|
Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace |
1 |
46 464 Kč |
|
|
Základní škola Bystřany, okres Teplice, příspěvková organizace |
1 |
46 464 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Bechlín - příspěvková organizace |
1 |
43 560 Kč |
|
|
Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace |
1 |
40 800 Kč |
|
|
Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace |
1 |
40 800 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160 |
1 |
40 656 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Krabčice, příspěvková organizace |
1 |
37 752 Kč |
|
|
Základní škola Zámoraví, Kroměříž, příspěvková organizace |
1 |
37 200 Kč |
|
|
Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace |
1 |
36 300 Kč |
|
|
Mateřská škola Údlice, Droužkovická 306, příspěvková organizace |
1 |
36 300 Kč |
|
|
Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace |
1 |
36 000 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Poličná 276,příspěvková organizace |
1 |
36 000 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Prosenice, příspěvková organizace |
1 |
34 800 Kč |
|
|
Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace |
1 |
34 800 Kč |
|
|
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace |
1 |
33 396 Kč |
|
|
Základní škola a Mateřská škola Březnice, okres Zlín, příspěvková organizace |
1 |
32 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2018 ve výši 1 972 082 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 272, tj. 70,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Amgen Europe B.V. |
6 |
11 832 490 Kč |
|
|
Bayer AG |
4 |
7 888 327 Kč |
|
|
ROCHE REGISTRATION GMBH |
4 |
7 888 327 Kč |
|
|
BIOGEN IDEC LIMITED |
4 |
7 888 327 Kč |
|
|
Roche Registration GmbH |
4 |
7 888 327 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
4 |
7 888 327 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
4 |
7 888 327 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
4 |
7 888 327 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
70 |
6 388 982 Kč |
|
|
Celgene Europe BV |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V., Haarlem |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
Fresenius Kabi Oncology Plc. |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
KRKA, tovarna zdravil, d.d., |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
SIVAK medical technology s.r.o. |
23 |
4 229 881 Kč |
|
|
Samsung Bioepis UK Limited |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Sandoz GmbH |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
KEDAR CARE s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Krajská zdravotní, a.s. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
ALIUD PHARMA GmbH |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Pfizer Ireland Pharmaceuticals |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG, Bruxelles |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Fresenius Kabi Deutschland GmbH |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
KRKA, tovarna zdravil, d.d., mesto |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Takeda Pharma A/S |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Samsung Bioepis NL B.V., |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Jarolímek |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Vítězslav Dernický pohřební ústav CHARITAS, s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
21 |
3 414 768 Kč |
|
|
SEMILEAS, a. s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Glaxo Group Limited |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Zdravotnické potřeby Dobrá víla s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
ART OPTIKA ZHÁNĚL s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
REPO s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Karel Reček |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Věra Dočkalová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Jiří Herník |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
GSK Vaccines S.r.L. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Pohřební služba Omega s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Sanofi-Aventis Deutschland GmbH |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Lenka Kleinová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
ROCHE REGISTRATION LIMITED |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme Limited |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
HOMEDICA service, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
APROSENIORA s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Mikulovská Pohřební služba Chromý, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Pavel Habarta |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
SIV Kladno s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
X - Five., s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Lucie Krejčíková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Pavel Dvouletý |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
PS Obelisk s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Jan Žárský |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Petr Škrobánek |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Vita maxima s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
SELEKT, společnost s ručením omezeným |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY U ŠKOLY s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Jan Páleník, DiS. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Celgene Europe Limited |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Dorota Susfałová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Optik Skryjová s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
optika Jana Nováková s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Jiřina Golová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
OCTAPHARMA (IP) SPRL |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Protetika Slavík s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Barbara Báčová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Optic Unit s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Dopravní zdravotnictví a.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Arkadia Pohřební ústav s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
IPSEN Pharma S.A.S |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Gilead Sciences International Ltd |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Actavis Group PTC ehf. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
"ŠANCE", družstvo handicapovaných |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
LEO Laboratories Ltd. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
EUC Klinika a.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Božena Bőhmová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Pohřebnictví Drozd Zábřeh s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MUDr. Pavel Čelakovský |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Leona Neumanová, DiS. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
ACCORD HEALTHCARE Ltd. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
SIAD Czech spol. s r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Optika Vaněčková s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
OPTIK EXCLUSIV s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
EKOVUK MEDI, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Zdravpro s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MUDr. Eva Havlíková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
TOMEA s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Tomáš Kuželka |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Moravská pohřební služba s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Pohřební služba BREUER, s. r. o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MEDESA care s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2018 ve výši 1 972 082 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 13, tj. 20,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Turimo s.r.o. |
2 |
14 517 075 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Němec, Bláha & Navrátilová, s.r.o. |
3 |
5 445 000 Kč |
|
|
Město Benešov |
1 |
3 302 136 Kč |
|
|
Roman Cajthaml - navázaný záznam |
1 |
3 109 320 Kč |
|
|
Zájezdy.cz, a.s. |
1 |
2 403 821 Kč |
|
|
Studio DVA s.r.o. |
1 |
2 323 200 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
2 136 595 Kč |
|
|
Město Hořice |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Město Žďár nad Sázavou |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Město Jemnice |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Radomíra Niko |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Shean s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
GALEN Plus,a.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Město Pohořelice |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
APEX M.K., spol. s r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Město Ledeč nad Sázavou |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
ZDR Investments SICAV a.s. |
1 |
1 633 500 Kč |
|
|
ŠENKÝŘ PÁNIK, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
AZ PALÁC ZDAR a.s. |
1 |
1 176 120 Kč |
|
|
ALFAMED, s. r. o. |
1 |
892 254 Kč |
|
|
CRESCO&FINANCE a.s. |
1 |
852 944 Kč |
|
|
Josef Hrabal |
1 |
766 052 Kč |
|
|
HELA - CZ spol. s r.o. |
2 |
712 750 Kč |
|
|
Karel Hlaváček |
1 |
665 500 Kč |
|
|
MUDr. Peter Erbák |
1 |
630 622 Kč |
|
|
Ing. Karel Plášek |
1 |
625 376 Kč |
|
|
Marie Švorcová, Lenka Švorcová, Jan Švorc |
1 |
624 360 Kč |
|
|
Matěj Novák |
1 |
584 866 Kč |
|
|
SPOKAR a.s. |
1 |
517 980 Kč |
|
|
LemitoMedia s.r.o. |
1 |
505 690 Kč |
|
|
Město Hranice |
1 |
446 296 Kč |
|
|
Ing. Jana Brathová JB Consulting |
1 |
375 560 Kč |
|
|
MUDr. Miloslav Skřivánek, MUDr. Zbyněk Hep, MUDr. Lubomír Voltr |
1 |
333 089 Kč |
|
|
Invest care s.r.o. |
1 |
261 669 Kč |
|
|
Krajská hospodářská komora Střední Čechy |
1 |
260 495 Kč |
|
|
Petr Jaroš |
1 |
250 833 Kč |
|
|
Mgr. Renata Šimanská |
1 |
214 460 Kč |
|
|
RC Vikýrek, z.s. |
1 |
194 568 Kč |
|
|
Veronika Žerávková |
1 |
190 757 Kč |
|
|
Patrik Jurko |
2 |
184 259 Kč |
|
|
Alena Linhartová |
1 |
182 637 Kč |
|
|
Ing. Kateřina Pokorná |
1 |
182 153 Kč |
|
|
Art Brouk z.s. "v likvidaci" |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Pavel Hykš |
1 |
154 080 Kč |
|
|
Mgr. Ilona Servusová |
1 |
151 952 Kč |
|
|
Ivan Šeda |
1 |
140 100 Kč |
|
|
Ing. Jiří Václavek |
1 |
99 456 Kč |
|
|
Krásová Barbora, Mgr., advokát |
1 |
98 800 Kč |
|
|
KORMED s.r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
Město Vysoké Mýto |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2018 ve výši 1 972 082 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 74, tj. 19,73 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KOVOTOUR PLUS s.r.o. |
1 |
186 479 870 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
9 |
43 818 596 Kč |
|
|
KNOWORIGIN s.r.o. |
14 |
40 276 669 Kč |
|
|
Lidl stravenky v.o.s. |
4 |
25 323 299 Kč |
|
|
Krajská zdravotní, a.s. |
1 |
21 780 000 Kč |
|
|
Dentsu Media Services CE s.r.o. |
1 |
20 570 000 Kč |
|
|
VML Czechia s.r.o. |
14 |
13 251 952 Kč |
|
|
MEDEA KULTUR s.r.o. |
3 |
9 075 000 Kč |
|
|
TENDER CONSORTIUM s.r.o. |
7 |
7 315 872 Kč |
|
|
Josef Hnátek |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
3 |
5 916 245 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
5 419 611 Kč |
|
|
DER Touristik CZ a.s. |
1 |
5 398 536 Kč |
|
|
ppm factum research s.r.o. |
4 |
5 278 020 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
5 |
4 212 213 Kč |
|
|
REISSWOLF s.r.o. |
1 |
4 159 980 Kč |
|
|
B4B INKASSO s.r.o. |
3 |
4 103 264 Kč |
|
|
JUDr. Magdalena Raabová |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Jaroslav Horký |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Radim Burian |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Michal Kobliha |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Jaroslav Pokorný |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Radim Charvát |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Jan Pavka |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Jaroslav Bauer |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Pohřební ústav Holub s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Vlastimír Kabela |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Václav Vitoul |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Pohřební ústav Blansko, s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
POHŘEBNÍ SLUŽBA KYJOV s.r.o. |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
Jiří Sobek |
2 |
3 944 163 Kč |
|
|
INTO-SERVIS, spol. s r.o. |
1 |
2 794 229 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
31 |
2 780 307 Kč |
|
|
SIVAK medical technology s.r.o. |
18 |
2 377 193 Kč |
|
|
NEWTON Media, a.s. |
2 |
2 217 470 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
2 |
2 169 554 Kč |
|
|
Františkovy Lázně SAVOY a.s. v likvidaci |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MEMORY s. r. o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
DLS Development a.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Město Nové Město na Moravě |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Tyros Loading Systems CZ s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
UPS CZ spol. s r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MUDr. Magdalena Chvalová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MUDR.ŠŤÁSKOVÁ, UŠNÍ,NOSNÍ,KRČNÍ |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
ELEKTRO - REMO, spol. s r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Martin Šlajs |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Mikulovská Pohřební služba Chromý, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
MUDr. František PÁŠA |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
PIETAS - VYSIBLA s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
inski České Budějovice, z.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Hana Pavlíčková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
GASKOM - servis s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Petr Hradil s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
TRANQUILLITAS ČR, spol. s r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Lion Sport s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Léčebné lázně Jáchymov a. s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Kateřina Mrázková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Jana Tůmová |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Bc. Martina Štefanková |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Petr Kelner |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Marek Fencl |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Lázně Františkovy Lázně a.s. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Aseta, s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Pohřební služba Liberec s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Všetečka & syn s.r.o. |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
Karel Wolfan |
1 |
1 972 082 Kč |
|
|
1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci |
7 |
1 830 972 Kč |
|
|
AMI Communications, spol. s r.o. |
8 |
1 829 520 Kč |
|
|
AMI Digital s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna |
1 |
1 706 271 Kč |
|
|
DEMOServis , spol. s r.o. |
1 |
1 680 000 Kč |
|
|
ait-česko s.r.o. |
9 |
1 591 295 Kč |
|
|
Dedeman, s.r.o. |
24 |
1 524 600 Kč |
|
|
ALEXANDRIA a.s. |
1 |
1 499 045 Kč |
|
|
Foxo s.r.o. |
11 |
1 260 820 Kč |
|
|
Česká pošta, s.p. |
1 |
1 083 942 Kč |
|
|
LENIA spol. s r. o. |
7 |
999 086 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
8 |
935 860 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
2 |
892 187 Kč |
|
|
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví |
1 |
826 603 Kč |
|
|
CODEWARE, s.r.o. |
1 |
622 243 Kč |
|
|
GrandVision CZ s.r.o. |
1 |
596 119 Kč |
|
|
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky |
7 |
439 473 Kč |
|
|
ELFIS spol. s r.o. |
1 |
425 460 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
1 |
411 603 Kč |
|
|
Městská část Praha 3 |
1 |
407 770 Kč |
|
|
Dětská galaxie s.r.o. v likvidaci |
1 |
399 300 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
3 |
378 703 Kč |
|
|
Šárka Sekotová Tomšová |
2 |
370 708 Kč |
|
|
Optik House, s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Dortechnik, s.r.o. |
2 |
347 131 Kč |
|
|
SF Trade Exclusive s.r.o. |
1 |
299 288 Kč |
|
|
Eseta group s.r.o. |
1 |
272 458 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
3 |
251 378 Kč |
|
|
BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Legner Holding, spol. s r.o. |
1 |
246 775 Kč |
|
|
SANEK, s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2018 ve výši 1 972 082 Kč
|
|