Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 389 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,1676 odpovídá 16,76 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 11 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0047 odpovídá 0,47 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 107 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0461 odpovídá 4,61 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0052 odpovídá 0,52 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2020.
Tzn. že hodnota parametru 0,0004 odpovídá 0,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
42 |
338 523 377 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
222 |
259 819 242 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
30 |
155 510 321 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
6 |
74 878 428 Kč |
|
|
Lidl stravenky v.o.s. |
12 |
72 371 463 Kč |
|
|
Vincero s.r.o. |
1 |
61 924 680 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
3 |
55 782 614 Kč |
|
|
INUS Příbram s.r.o. |
5 |
48 644 467 Kč |
|
|
HEWLETT-PACKARD s.r.o. |
14 |
39 380 268 Kč |
|
|
McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY |
11 |
37 142 037 Kč |
|
|
KOGENERACE s.r.o. |
7 |
35 888 600 Kč |
|
|
PhDr. Milan Baier |
1 |
33 416 931 Kč |
|
|
Neit Consulting s.r.o. |
2 |
31 077 791 Kč |
|
|
Avanso s.r.o. |
3 |
28 546 713 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
372 |
24 543 654 Kč |
|
|
Ivanko Igor, JUDr. - soudní exekutor |
1 |
23 580 671 Kč |
|
|
Microenergy s.r.o. |
1 |
23 194 248 Kč |
|
|
CREAM SICAV, a.s. |
1 |
20 252 859 Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
17 834 069 Kč |
|
|
Dentsu Media Services CE s.r.o. |
14 |
17 284 820 Kč |
|
|
ČMN Crystal s.r.o. |
1 |
16 907 200 Kč |
|
|
AstraZeneca AB |
16 |
16 564 890 Kč |
|
|
Regionální centrum Olomouc s.r.o. |
1 |
16 219 748 Kč |
|
|
Metrostav Facility s.r.o. |
2 |
15 446 947 Kč |
|
|
DATASENSE s.r.o. |
1 |
15 264 150 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
3 |
15 147 304 Kč |
|
|
ResMed CZ s.r.o. |
254 |
15 048 543 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
5 |
14 519 598 Kč |
|
|
OSBAU s.r.o. |
1 |
13 792 802 Kč |
|
|
Roche Registration GmbH |
13 |
13 458 973 Kč |
|
|
SPRINT TRADING s.r.o. |
4 |
11 571 741 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
11 |
11 388 362 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
11 |
11 388 362 Kč |
|
|
KELCOM International, spol. s r.o. |
41 |
10 484 438 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
10 |
10 353 056 Kč |
|
|
KRODOS SERVIS a.s. |
1 |
9 640 391 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
80 |
9 415 092 Kč |
|
|
Amgen Europe B.V. |
9 |
9 317 751 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
9 |
9 317 751 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
3 |
8 840 025 Kč |
|
|
Foxo s.r.o. |
16 |
7 956 355 Kč |
|
|
Asseco Central Europe, a.s. |
1 |
7 757 976 Kč |
|
|
ČESKÁ TELEVIZE |
3 |
7 358 218 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
7 |
7 247 140 Kč |
|
|
sanofi-aventis groupe |
7 |
7 247 140 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
7 |
7 247 140 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
3 |
7 243 918 Kč |
|
|
Celgene Europe B.V. |
6 |
6 211 834 Kč |
|
|
Accord Healthcare S.L.U. |
6 |
6 211 834 Kč |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
6 |
6 211 834 Kč |
|
|
Takeda Pharma A/S |
6 |
6 211 834 Kč |
|
|
KOVOTOUR PLUS s.r.o. |
2 |
5 681 775 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
39 |
5 459 588 Kč |
|
|
KRKA, továrna zdravil, d.d. |
5 |
5 176 528 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
5 |
5 176 528 Kč |
|
|
Shire Pharmaceuticals Ireland Limited |
5 |
5 176 528 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
75 |
5 138 583 Kč |
|
|
S&G Consulting s.r.o. |
1 |
4 835 830 Kč |
|
|
TISK CENTRUM s.r.o. |
13 |
4 747 451 Kč |
|
|
KEREM s.r.o. v likvidaci |
1 |
4 705 934 Kč |
|
|
AEC a.s. |
1 |
4 676 725 Kč |
|
|
KNOWORIGIN s.r.o. |
3 |
4 346 023 Kč |
|
|
Bohemik s.r.o. |
1 |
4 304 600 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Pierre Fabre Medicament SAS |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Petr Macháček |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Karel Wolfan |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Pohřební ústav Holub s.r.o. |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Miroslav Přitasil |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
4 |
3 900 887 Kč |
|
|
KTH CHEM s.r.o. |
2 |
3 501 509 Kč |
|
|
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky |
3 |
3 459 389 Kč |
|
|
ATHAMAS, spol. s r.o. |
24 |
3 301 748 Kč |
|
|
Český nábytek a.s. v likvidaci |
15 |
3 292 954 Kč |
|
|
FREEDLAND & PARTNERS s.r.o. |
1 |
3 256 255 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
17 |
3 213 766 Kč |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Josef Matura |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
FUDENCIA s.r.o. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Samsung Bioepis NL B.V. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Les Laboratoires Servier |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
POHŘEBNICTVÍ HNÁTEK s.r.o. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Olikla s.r.o. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Bayer AG |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
REGENERON IRELAND HOLDINGS DESIGNATED ACITIVITY COMPANY |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Pohřební služba Jeřábek, spol. s r.o. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
AbbVie Deutschland GmbH & Co.KG |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Ablynx NV |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Janssen–Cilag International N.V. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Teva GmbH, Ulm |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
PHARMATRADE, spol. s r.o. |
2 |
3 085 500 Kč |
|
|
DIANA MORAVIA s.r.o. |
1 |
2 558 497 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
4 |
2 516 676 Kč |
|
|
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna |
3 |
2 503 634 Kč |
|
|
atlantis telecom spol. s r.o. |
2 |
2 417 250 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
2 |
2 303 386 Kč |
|
|
Relative PR & Consultancy, s.r.o. |
3 |
2 129 721 Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
1 |
2 110 845 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2020 ve výši 1 035 306 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
73 |
|
|
AstraZeneca AB |
16 |
|
|
Roche Registration GmbH |
13 |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
11 |
|
|
Zentiva, k.s. |
11 |
|
|
Novartis Europharm Limited |
10 |
|
|
Amgen Europe B.V. |
9 |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
9 |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
7 |
|
|
sanofi-aventis groupe |
7 |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
7 |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
6 |
|
|
Celgene Europe B.V. |
6 |
|
|
Accord Healthcare S.L.U. |
6 |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
6 |
|
|
Takeda Pharma A/S |
6 |
|
|
KRKA, továrna zdravil, d.d. |
5 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
5 |
|
|
Shire Pharmaceuticals Ireland Limited |
5 |
|
|
HEWLETT-PACKARD s.r.o. |
5 |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
4 |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
4 |
|
|
Pierre Fabre Medicament SAS |
4 |
|
|
Petr Macháček |
4 |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
4 |
|
|
Karel Wolfan |
4 |
|
|
Pohřební ústav Holub s.r.o. |
4 |
|
|
Miroslav Přitasil |
4 |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
3 |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
3 |
|
|
Josef Matura |
3 |
|
|
FUDENCIA s.r.o. |
3 |
|
|
Samsung Bioepis NL B.V. |
3 |
|
|
Les Laboratoires Servier |
3 |
|
|
POHŘEBNICTVÍ HNÁTEK s.r.o. |
3 |
|
|
Olikla s.r.o. |
3 |
|
|
Bayer AG |
3 |
|
|
REGENERON IRELAND HOLDINGS DESIGNATED ACITIVITY COMPANY |
3 |
|
|
INUS Příbram s.r.o. |
3 |
|
|
Pohřební služba Jeřábek, spol. s r.o. |
3 |
|
|
AbbVie Deutschland GmbH & Co.KG |
3 |
|
|
Seyfor, a. s. |
3 |
|
|
Ablynx NV |
3 |
|
|
Janssen–Cilag International N.V. |
3 |
|
|
Teva GmbH, Ulm |
3 |
|
|
Swedish Orphan Biovitrum AB (publ) |
2 |
|
|
Sandoz GmbH |
2 |
|
|
Arkadia Pohřební ústav s.r.o. |
2 |
|
|
Lubomír Krejčí |
2 |
|
|
Richard Vevera |
2 |
|
|
20080576 |
2 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
2 |
|
|
Tomáš Válek |
2 |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
2 |
|
|
Pohřební služba Vsetín Žárský s.r.o. |
2 |
|
|
Jana Pospíšilová |
2 |
|
|
KRKA, tovarna zdravil, d.d. |
2 |
|
|
IPSEN Pharma S.A.S. |
2 |
|
|
Věra Dočkalová |
2 |
|
|
MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. |
2 |
|
|
Horníček ml.-pohřební služba s.r.o. |
2 |
|
|
1193057 |
2 |
|
|
Jana Horká |
2 |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
2 |
|
|
Marie Mejstříková - Pohřební služba s.r.o. |
2 |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V., Haarlem |
2 |
|
|
RESPILON Group s.r.o. |
2 |
|
|
Petr Hradil s.r.o. |
2 |
|
|
Dušan Drdák |
2 |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
2 |
|
|
ROCHE REGISTRATION GMBH |
2 |
|
|
Pavel Škarek |
2 |
|
|
SLUŽBY NONSTOP s.r.o. |
2 |
|
|
Vítězslav Dernický pohřební ústav CHARITAS, s.r.o. |
2 |
|
|
Miroslav Němeček |
2 |
|
|
Moravská pohřební služba s.r.o. |
2 |
|
|
Jiří Herník |
2 |
|
|
PS Dismas s.r.o. |
2 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
2 |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
2 |
|
|
AMI Náplava s.r.o. |
2 |
|
|
CSL Behring GmbH |
2 |
|
|
Pfizer, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Pavel Habarta |
2 |
|
|
Zdeněk Melichárek |
2 |
|
|
Otsuka Pharmaceutical Netherlands B.V. |
2 |
|
|
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky |
2 |
|
|
Alfasigma S.p.A. |
2 |
|
|
Václav Vitoul |
2 |
|
|
Celgene Europe BV |
2 |
|
|
Milan Andrýsek |
2 |
|
|
Josef Kuchař |
2 |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
2 |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
2 |
|
|
Pavel Dvouletý |
2 |
|
|
TresTech s.r.o. |
1 |
|
|
Istituto Biochimico Italiano G. Lorenzini S.p.A. |
1 |
|
|
Česká hotelová, a.s. |
1 |
|
|
Iveta Balarinová |
1 |
|
|
Bc. Alena Roušalová |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2020 ve výši 1 035 306 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lidl stravenky v.o.s. |
2 |
11 790 108 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
KOGENERACE s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
2 |
4 384 751 Kč |
|
|
Avanso s.r.o. |
2 |
4 346 713 Kč |
|
|
Dentsu Media Services CE s.r.o. |
1 |
2 283 433 Kč |
|
|
KNOWORIGIN s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
Moore Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
Talentor Advanced Search, s.r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2020 ve výši 1 035 306 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
117 504 310 Kč |
|
|
KOVOTOUR PLUS s.r.o. |
1 |
828 960 Kč |
|
|
BT Praha,spol. s r.o. |
1 |
243 414 Kč |
|
|
PRAGOPOLAIR s.r.o. |
1 |
168 367 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2020 ve výši 1 035 306 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 36, tj. 14,64 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
41 |
214 260 744 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
20 |
124 026 553 Kč |
|
|
HEWLETT-PACKARD s.r.o. |
12 |
33 685 253 Kč |
|
|
Neit Consulting s.r.o. |
2 |
31 077 791 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
2 |
27 978 318 Kč |
|
|
Avanso s.r.o. |
1 |
24 200 000 Kč |
|
|
Ivanko Igor, JUDr. - soudní exekutor |
1 |
23 580 671 Kč |
|
|
DATASENSE s.r.o. |
1 |
15 264 150 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
3 |
15 147 304 Kč |
|
|
KELCOM International, spol. s r.o. |
41 |
10 484 438 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
3 |
8 840 025 Kč |
|
|
Asseco Central Europe, a.s. |
1 |
7 757 976 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
2 |
6 208 613 Kč |
|
|
Foxo s.r.o. |
2 |
6 062 100 Kč |
|
|
S&G Consulting s.r.o. |
1 |
4 835 830 Kč |
|
|
AEC a.s. |
1 |
4 676 725 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
5 |
4 616 148 Kč |
|
|
FREEDLAND & PARTNERS s.r.o. |
1 |
3 256 255 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
17 |
3 213 766 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
3 |
2 865 581 Kč |
|
|
atlantis telecom spol. s r.o. |
2 |
2 417 250 Kč |
|
|
36010057 |
3 |
2 087 691 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
5 |
1 984 651 Kč |
|
|
INADVISORS, s.r.o. |
2 |
1 634 256 Kč |
|
|
TresTech s.r.o. |
2 |
1 492 364 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
2 |
1 430 250 Kč |
|
|
Rexonix s.r.o. |
2 |
1 151 466 Kč |
|
|
Mikulovská Pohřební služba Chromý, s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Richard Vevera |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
SEFIRA spol. s r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Karel Wolfan |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Petr Macháček |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Miroslav Přitasil |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
IBPM Solutions s.r.o. |
3 |
962 361 Kč |
|
|
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o. |
1 |
857 648 Kč |
|
|
GESTO COMPUTERS, spol. s r.o. |
3 |
816 993 Kč |
|
|
Unicorn Systems a.s. |
1 |
590 601 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
579 590 Kč |
|
|
Dataflex Security, s.r.o. |
1 |
500 880 Kč |
|
|
ČESKÁ TELEVIZE |
1 |
484 000 Kč |
|
|
MAŠOUNI s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Albertina icome Praha s.r.o. |
1 |
471 000 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
1 |
437 294 Kč |
|
|
DILERIS a.s. |
1 |
426 373 Kč |
|
|
Korn Ferry s.r.o. |
1 |
375 100 Kč |
|
|
FourProjects s.r.o. |
1 |
286 002 Kč |
|
|
Jaroslav Václavek |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
221 148 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
197 520 Kč |
|
|
Verlag Dashöfer,nakladatelství,spol.s r.o. |
1 |
195 719 Kč |
|
|
ALTUS Training Center, spol. s r.o. |
1 |
193 480 Kč |
|
|
SUWECO CZ, s.r.o. |
1 |
157 633 Kč |
|
|
Vema,a.s. |
1 |
148 830 Kč |
|
|
Iveta Martínková |
2 |
146 410 Kč |
|
|
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna |
1 |
131 198 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Schubert |
1 |
120 001 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
B4B INKASSO s.r.o. |
1 |
95 784 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
1 |
91 345 Kč |
|
|
Arrow ECS, a.s. |
1 |
88 935 Kč |
|
|
GOLD SPORT s.r.o. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Bc. Irena Suchá |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Petra Samková |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Renata Šáfrová |
1 |
73 205 Kč |
|
|
TOKOZ a.s. |
1 |
68 012 Kč |
|
|
Kateřina Novotná |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Ivana Hasenkopf |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Power Fitness s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Lenka Sobotková |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Ivana Prokopová |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Simona Havlová |
1 |
60 500 Kč |
|
|
PharmDr. Milan Zelenka |
1 |
60 500 Kč |
|
|
EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Markéta Vrkoslavová |
1 |
60 500 Kč |
|
|
František Jančák |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Hotel Merkur s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Věra Jarošová |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2020 ve výši 1 035 306 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PhDr. Milan Baier |
1 |
33 416 931 Kč |
|
|
CREAM SICAV, a.s. |
1 |
20 252 859 Kč |
|
|
ČMN Crystal s.r.o. |
1 |
16 907 200 Kč |
|
|
Regionální centrum Olomouc s.r.o. |
1 |
16 219 748 Kč |
|
|
KRODOS SERVIS a.s. |
1 |
9 640 391 Kč |
|
|
KEREM s.r.o. v likvidaci |
1 |
4 705 934 Kč |
|
|
DIANA MORAVIA s.r.o. |
1 |
2 558 497 Kč |
|
|
DEMOServis , spol. s r.o. |
1 |
1 960 200 Kč |
|
|
FUTURAMA ASSETS I a.s. |
1 |
1 736 216 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
1 361 300 Kč |
|
|
Na Bělidle s.r.o, v likvidaci |
1 |
1 355 525 Kč |
|
|
STING investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. |
1 |
1 227 593 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Němec, Bláha & Navrátilová, s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Ing. Pavel Kabát |
1 |
1 121 857 Kč |
|
|
Eva Kabátová |
1 |
1 121 857 Kč |
|
|
Ing. Jiří Fořt |
1 |
1 121 857 Kč |
|
|
Ing. Dagmar Fořtová |
1 |
1 121 857 Kč |
|
|
Zdenka Passingerová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Město Slavkov u Brna |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Luhan Ivo, JUDr. - soudní exekutor |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Říhová Andrea, Mgr., LL.M. - soudní exekutorka |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
GALEN Plus,a.s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Zájezdy.cz, a.s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Město Žďár nad Sázavou |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
BORNO s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
MUDr. Michal Bábíček |
1 |
891 347 Kč |
|
|
Slovan Tábor akciová společnost |
1 |
874 903 Kč |
|
|
Bc. Klára Wied |
1 |
697 744 Kč |
|
|
2. DĚTSKÝ OBVOD CHOMUTOV s.r.o. |
1 |
629 790 Kč |
|
|
JAN LEŠÁK |
1 |
476 470 Kč |
|
|
Hana Englmaierová |
1 |
476 470 Kč |
|
|
Údaj není veřejný na základě § 3 odst. 1 ve spojení s § 3 odst. 2 písm. a) |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Město Nový Bydžov |
1 |
292 200 Kč |
|
|
Alena Chalupníková |
1 |
277 114 Kč |
|
|
Eva Janyšová |
1 |
271 524 Kč |
|
|
Křesťanské společenství ROFC Bruntál, z.s. |
1 |
244 589 Kč |
|
|
Veronika Žerávková |
1 |
229 980 Kč |
|
|
Mgr. Kateřina Kistanová |
1 |
197 980 Kč |
|
|
Eva Hanáková |
2 |
193 697 Kč |
|
|
Strojírny Cheb, a.s. |
1 |
192 528 Kč |
|
|
Naděžda Javorová |
1 |
190 575 Kč |
|
|
Vladislav Bednařík |
1 |
187 381 Kč |
|
|
Kateřina Chalupová |
1 |
186 582 Kč |
|
|
Mgr. Jaroslav Člupný |
1 |
169 666 Kč |
|
|
MARIO ECONOM s.r.o. |
1 |
169 158 Kč |
|
|
DANCE EMOTION Lysá nad Labem, spolek |
1 |
166 980 Kč |
|
|
Mudr. Liana Posseltová |
1 |
153 340 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
134 891 Kč |
|
|
Monika Koukolová |
1 |
132 592 Kč |
|
|
Jan Bergman |
1 |
88 209 Kč |
|
|
Petra Gatnárková |
1 |
87 701 Kč |
|
|
Miroslava Kavanová |
1 |
87 701 Kč |
|
|
Podlahářství Jurčák s.r.o. |
1 |
81 600 Kč |
|
|
Město Pohořelice |
1 |
45 012 Kč |
|
|
město Slavičín |
1 |
4 737 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2020 ve výši 1 035 306 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 0,68 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
140 |
66 221 346 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 760 771 Kč |
|
|
AWIGO s.r.o. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
Jaroslav Pokorný |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
BDO Audit s.r.o. |
1 |
90 508 Kč |
|
|
TOKOZ a.s. |
1 |
40 761 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
23 042 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2020 ve výši 1 035 306 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 335, tj. 38,08 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
372 |
24 543 654 Kč |
|
|
Roche Registration GmbH |
13 |
13 458 973 Kč |
|
|
AstraZeneca AB |
11 |
11 388 362 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
10 |
10 353 056 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
10 |
10 353 056 Kč |
|
|
Amgen Europe B.V. |
9 |
9 317 751 Kč |
|
|
sanofi-aventis groupe |
7 |
7 247 140 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
7 |
7 247 140 Kč |
|
|
Accord Healthcare S.L.U. |
6 |
6 211 834 Kč |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
6 |
6 211 834 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
6 |
6 211 834 Kč |
|
|
Takeda Pharma A/S |
6 |
6 211 834 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
39 |
5 459 588 Kč |
|
|
Celgene Europe B.V. |
5 |
5 176 528 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
5 |
5 176 528 Kč |
|
|
Shire Pharmaceuticals Ireland Limited |
5 |
5 176 528 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
75 |
5 138 583 Kč |
|
|
Pierre Fabre Medicament SAS |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
41 |
3 560 368 Kč |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Josef Matura |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Les Laboratoires Servier |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Petr Macháček |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Olikla s.r.o. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Bayer AG |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
REGENERON IRELAND HOLDINGS DESIGNATED ACITIVITY COMPANY |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Pohřební služba Jeřábek, spol. s r.o. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
AbbVie Deutschland GmbH & Co.KG |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Ablynx NV |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Janssen–Cilag International N.V. |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Teva GmbH, Ulm |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Karel Wolfan |
3 |
3 105 917 Kč |
|
|
Swedish Orphan Biovitrum AB (publ) |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Sandoz GmbH |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
FUDENCIA s.r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
20080576 |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Samsung Bioepis NL B.V. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
IPSEN Pharma S.A.S. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
POHŘEBNICTVÍ HNÁTEK s.r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V., Haarlem |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Pohřební ústav Holub s.r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
ROCHE REGISTRATION GMBH |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Pavel Škarek |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
CSL Behring GmbH |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Pfizer, spol. s r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Miroslav Přitasil |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Otsuka Pharmaceutical Netherlands B.V. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Alfasigma S.p.A. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Václav Vitoul |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Celgene Europe BV |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Istituto Biochimico Italiano G. Lorenzini S.p.A. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Iveta Balarinová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Jiřina Golová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Mylan IRE Healthcare Limited |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Roche Ragistration GmbH |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Arkadia Pohřební ústav s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Václavková a spol. s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pohřební ústav AURIGA spol. s r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Jiří Habich |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
JARO - PLANT s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Jaroslav Bauer |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Zdena Černínová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Petr Kelner |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
PS Obelisk s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pohřební služba Alfa, spol. s r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Samsung Bioepis UK Limited |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
KRKA, tovarna zdravil, d.d. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Věra Dočkalová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Vlastimír Kabela |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Jana Pospíšilová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
1193057 |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Medochemie Bohemia, spol. s r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
POHŘEBNÍ SLUŽBA KYJOV s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pohřební ústav Blansko, s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Josef Hnátek |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pohřební služba Vsetín Žárský s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Jaroslav Horký |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Petr Škrobánek |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
KRKA, továrna zdravil, d.d |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Bc. Renáta Březinová Benešová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Chiesi Farmaceutici S.p.A. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Petr Hradil s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Barbara Báčová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Dušan Drdák |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pohřební služba Liberec s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Marie Mejstříková - Pohřební služba s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pohřební ústav Orlová spol. s r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Libor Lukeš |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Novartis s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2020 ve výši 1 035 306 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 194, tj. 25,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
1 |
124 262 633 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
81 |
76 093 586 Kč |
|
|
Lidl stravenky v.o.s. |
12 |
72 371 463 Kč |
|
|
McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY |
11 |
37 142 037 Kč |
|
|
KOGENERACE s.r.o. |
7 |
35 888 600 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
10 |
31 483 768 Kč |
|
|
Metrostav Facility s.r.o. |
2 |
15 446 947 Kč |
|
|
ResMed CZ s.r.o. |
254 |
15 048 543 Kč |
|
|
Dentsu Media Services CE s.r.o. |
10 |
9 320 670 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
4 |
7 259 598 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
7 |
7 247 140 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
39 |
5 854 724 Kč |
|
|
HEWLETT-PACKARD s.r.o. |
2 |
5 695 016 Kč |
|
|
AstraZeneca AB |
5 |
5 176 528 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
5 |
5 176 528 Kč |
|
|
KOVOTOUR PLUS s.r.o. |
1 |
4 852 815 Kč |
|
|
TISK CENTRUM s.r.o. |
13 |
4 747 451 Kč |
|
|
Avanso s.r.o. |
2 |
4 346 713 Kč |
|
|
Bohemik s.r.o. |
1 |
4 304 600 Kč |
|
|
KRKA, továrna zdravil, d.d. |
4 |
4 141 223 Kč |
|
|
KTH CHEM s.r.o. |
2 |
3 501 509 Kč |
|
|
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky |
3 |
3 459 389 Kč |
|
|
KNOWORIGIN s.r.o. |
2 |
3 350 625 Kč |
|
|
ATHAMAS, spol. s r.o. |
24 |
3 301 748 Kč |
|
|
ČESKÁ TELEVIZE |
1 |
3 177 460 Kč |
|
|
PHARMATRADE, spol. s r.o. |
2 |
3 085 500 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
3 |
2 381 785 Kč |
|
|
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna |
2 |
2 372 436 Kč |
|
|
Relative PR & Consultancy, s.r.o. |
3 |
2 129 721 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
RESPILON Group s.r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Pohřební ústav Holub s.r.o. |
2 |
2 070 611 Kč |
|
|
Foxo s.r.o. |
14 |
1 894 255 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
3 |
1 579 292 Kč |
|
|
RBP, zdravotní pojišťovna |
2 |
1 577 422 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. |
3 |
1 484 990 Kč |
|
|
Symbion CZ s.r.o. |
2 |
1 235 241 Kč |
|
|
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda |
2 |
1 187 806 Kč |
|
|
Vita maxima s.r.o. |
8 |
1 135 998 Kč |
|
|
Česká hotelová, a.s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Bc. Alena Roušalová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
RYOR a.s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Arte Optik, s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Mgr.DiS. Alena Falharová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Lubomír Krejčí |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
KRKA-POLSKA Sp. z o.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Arkadia Pohřební ústav s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Tomáš Válek |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pohřební služba Vsetín Žárský s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Samsung Bioepis NL B.V. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Jana Pospíšilová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
FUDENCIA s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Petr Šísl |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
ASKLEPION - Lasercentrum Praha , s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Horníček ml.-pohřební služba s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Veronika Chládková |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Jana Horká |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Marie Mejstříková - Pohřební služba s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
REJA spol. s r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Ing. Pavel Heinz |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
MUDr. Magdalena Chvalová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Mamavis healing care s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Anna Černá |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Mgr. Hana Stejskalová |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
TPF group s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Keners s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Lázně Františkovy Lázně a.s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Beryko s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
KRKA, tovarna zdravil, d.d. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Petr Hradil s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Miroslav Němeček |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Moravská pohřební služba s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pavel Zajíček |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
PS Dismas s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Marek Fencl |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
LADISLAV KOLAŘÍK |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
inski České Budějovice, z.s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Pavel Habarta |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Celgene Europe B.V. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
STADA Arzneimittel AG |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
DLS Development a.s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Milan Andrýsek |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Josef Kuchař |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
SLUŽBY NONSTOP s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Gartner Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
POHŘEBNICTVÍ HNÁTEK s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
1193057 |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
AV GASTRO, s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Transforwarding a.s. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Vítězslav Dernický pohřební ústav CHARITAS, s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Lek Pharmaceuticals d.d., Ljubljana |
1 |
1 035 306 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
1 |
1 035 306 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2020 ve výši 1 035 306 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,90
|
|
Počet bodů 4,90 znamená pro VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY celkově
338. místo z 1004.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1676 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0047 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0466 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0204 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0052 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0774 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0004 |
| Podíl smluv uzavřených o víkendu či svátku |
+ 0,0034 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0461 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1179 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,490
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,90
|
|
Výsledný K-Index
|
4,898 |
|