Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 330 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,1268 odpovídá 12,68 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 14 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0054 odpovídá 0,54 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 143 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0549 odpovídá 5,49 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0081 odpovídá 0,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1417 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,54.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2022.
Tzn. že hodnota parametru 0,5444 odpovídá 54,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
58 |
595 123 351 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
7 |
416 609 367 Kč |
|
|
Networksys a.s. |
3 |
372 195 800 Kč |
|
|
SEFIRA spol. s r.o. |
1 |
151 361 973 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
126 613 732 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
13 |
122 526 340 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
6 |
105 570 720 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
12 |
77 385 056 Kč |
|
|
McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY |
20 |
76 338 075 Kč |
|
|
JTH Mírové náměstí s.r.o. |
1 |
63 081 172 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
4 |
60 649 391 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
4 |
50 572 439 Kč |
|
|
BB Pharma a.s. |
33 |
45 599 916 Kč |
|
|
KANONA a.s. |
28 |
41 860 724 Kč |
|
|
BENEFITY a.s. |
6 |
36 168 957 Kč |
|
|
TISK CENTRUM s.r.o. |
20 |
32 580 005 Kč |
|
|
ResMed CZ s.r.o. |
518 |
31 785 969 Kč |
|
|
INUS Příbram s.r.o. |
4 |
29 303 631 Kč |
|
|
INDUS PRAHA, spol. s r.o. |
4 |
29 127 935 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
435 |
28 275 479 Kč |
|
|
Neit Consulting s.r.o. |
2 |
25 711 348 Kč |
|
|
AstraZeneca AB |
15 |
20 727 235 Kč |
|
|
SKYCLEAN s.r.o. |
3 |
19 824 197 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
14 |
19 345 419 Kč |
|
|
Aspen Pharma Ireland Limited |
1 |
17 789 125 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
4 |
17 059 920 Kč |
|
|
Nemocnice Na Pleši s.r.o. |
1 |
16 933 354 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
12 |
16 581 788 Kč |
|
|
Ivanko Igor, JUDr. - soudní exekutor |
1 |
13 567 017 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals International AG Ireland Branch |
9 |
12 436 341 Kč |
|
|
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna |
4 |
12 231 793 Kč |
|
|
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky |
3 |
12 133 275 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
183 |
12 053 650 Kč |
|
|
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví |
2 |
12 049 368 Kč |
|
|
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky |
2 |
11 975 537 Kč |
|
|
RBP, zdravotní pojišťovna |
2 |
11 959 668 Kč |
|
|
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda |
1 |
11 904 191 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
2 |
11 668 030 Kč |
|
|
Florentinum ASSET, a.s. |
1 |
11 472 846 Kč |
|
|
SHIRE PHARMACEUTICALS IRELAND LIMITED |
8 |
11 054 525 Kč |
|
|
KRODOS SERVIS a.s. |
1 |
10 156 831 Kč |
|
|
JK stav - realizace staveb s.r.o. |
1 |
10 014 334 Kč |
|
|
Accord Healthcare S.L.U. |
7 |
9 672 709 Kč |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
7 |
9 672 709 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
7 |
9 672 709 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
71 |
9 521 136 Kč |
|
|
KELCOM International, spol. s r.o. |
11 |
9 514 013 Kč |
|
|
HEWLETT-PACKARD s.r.o. |
5 |
9 024 313 Kč |
|
|
IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. |
1 |
8 332 060 Kč |
|
|
Bayer AG |
6 |
8 290 894 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
6 |
8 290 894 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
6 |
8 290 894 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
57 |
7 083 648 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
7 018 000 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
5 |
6 909 078 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
5 |
6 909 078 Kč |
|
|
Amgen Europe B.V. |
5 |
6 909 078 Kč |
|
|
CERGOMONT s.r.o. |
3 |
6 815 440 Kč |
|
|
REISSWOLF s.r.o. |
1 |
6 553 360 Kč |
|
|
Panorama RE s.r.o. |
1 |
6 065 605 Kč |
|
|
Com-Sys TRADE spol.s r.o. |
1 |
5 685 595 Kč |
|
|
EBEWE Pharma Ges.m.b.H Nfg.KG |
4 |
5 527 263 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline (Ireland) Limited |
4 |
5 527 263 Kč |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d.d. |
4 |
5 527 263 Kč |
|
|
ATHAMAS, spol. s r.o. |
37 |
5 217 259 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
8 |
5 155 765 Kč |
|
|
REHA 2015, s.r.o. |
75 |
5 070 030 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
22 |
5 017 730 Kč |
|
|
Město Benešov |
1 |
4 994 481 Kč |
|
|
Microshop,s.r.o. |
1 |
4 855 488 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
4 772 240 Kč |
|
|
CONTE spol. s r.o., v likvidaci |
2 |
4 425 101 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
2 |
4 333 794 Kč |
|
|
Angelini Pharma S.p.A. |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Kyowa Kirin Holdings B.V. |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
STADA Arzneimittel AG |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Egis Pharmaceuticals PLC |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
MEDESA care s.r.o. |
36 |
4 029 217 Kč |
|
|
MUDr. Zdeněk Popelka |
2 |
4 009 088 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
21 |
3 681 785 Kč |
|
|
Shean s.r.o. |
1 |
3 480 916 Kč |
|
|
AVE Pražské komunální služby a.s. |
2 |
3 450 169 Kč |
|
|
LIFTMONT CZ s.r.o. |
2 |
3 407 360 Kč |
|
|
AWIGO s.r.o. |
2 |
3 213 080 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
1 |
3 033 023 Kč |
|
|
AB stavby s.r.o. |
1 |
2 973 482 Kč |
|
|
Takeda Pharma A/S |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Radim Burian |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Novartis Gene Therapies EU Limited |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Blue Style a.s. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Alena Janišíková |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Pfizer Limited |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Novartis Ireland Limited |
2 |
2 763 631 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2022 ve výši 1 381 816 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
BB Pharma a.s. |
33 |
|
|
AstraZeneca AB |
15 |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
14 |
|
|
Novartis Europharm Limited |
12 |
|
|
Takeda Pharmaceuticals International AG Ireland Branch |
9 |
|
|
SHIRE PHARMACEUTICALS IRELAND LIMITED |
8 |
|
|
Accord Healthcare S.L.U. |
7 |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
7 |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
7 |
|
|
Bayer AG |
6 |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
6 |
|
|
Zentiva, k.s. |
6 |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
5 |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
5 |
|
|
Amgen Europe B.V. |
5 |
|
|
EBEWE Pharma Ges.m.b.H Nfg.KG |
4 |
|
|
GlaxoSmithKline (Ireland) Limited |
4 |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d.d. |
4 |
|
|
Angelini Pharma S.p.A. |
3 |
|
|
Kyowa Kirin Holdings B.V. |
3 |
|
|
STADA Arzneimittel AG |
3 |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
3 |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
3 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
|
|
Egis Pharmaceuticals PLC |
3 |
|
|
Takeda Pharma A/S |
2 |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
2 |
|
|
Radim Burian |
2 |
|
|
Novartis Gene Therapies EU Limited |
2 |
|
|
Blue Style a.s. |
2 |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
2 |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
2 |
|
|
Alena Janišíková |
2 |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
2 |
|
|
Pfizer Limited |
2 |
|
|
Novartis Ireland Limited |
2 |
|
|
WAY UP s.r.o. |
2 |
|
|
Auxilto Healthcare s.r.o. |
2 |
|
|
Pohřební služba Vsetín Orgoník s.r.o. |
2 |
|
|
Santhera Pharmaceuticals GmbH |
2 |
|
|
Radim Burian s.r.o. |
2 |
|
|
Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. |
2 |
|
|
Intercept Pharma International Ltd. |
2 |
|
|
hameln pharma gmbh |
2 |
|
|
Aleš Velgo |
2 |
|
|
Jozef Orgoník |
2 |
|
|
Merck Europe B.V. |
2 |
|
|
Hansa Biopharma AB |
2 |
|
|
Wikinomist s.r.o. |
2 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
|
|
Swedish Orphan Biovitrum AB (publ) |
2 |
|
|
Ministerstvo zdravotnictví |
2 |
|
|
Roche Registration GmbH |
2 |
|
|
Pohřební služba Žatec s.r.o. |
1 |
|
|
MEDICA SEVER s.r.o. |
1 |
|
|
sanofi-aventis groupe |
1 |
|
|
Michal Štěpanovský |
1 |
|
|
Zdeněk Žádník |
1 |
|
|
Arkadia Pohřební ústav s.r.o. |
1 |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
1 |
|
|
JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. |
1 |
|
|
Elektrárna Tisová, a.s. |
1 |
|
|
HRA Pharma Rare Diseases |
1 |
|
|
Václavková a spol. s.r.o. |
1 |
|
|
Celltrion Healthcare Hungary Kft. |
1 |
|
|
Pohřební ústav Marie s.r.o. |
1 |
|
|
MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. |
1 |
|
|
SLUŽBY NONSTOP s.r.o. |
1 |
|
|
MENCL CONSO s.r.o. |
1 |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
1 |
|
|
POHŘEBNÍ SLUŽBA KYJOV s.r.o. |
1 |
|
|
ags 92, s.r.o. |
1 |
|
|
Sanofi Pasteur SA |
1 |
|
|
PROFIMED s.r.o. |
1 |
|
|
Miroslav Němeček |
1 |
|
|
PS Dismas s.r.o. |
1 |
|
|
Milan Andrýsek |
1 |
|
|
HRANDOP s.r.o. |
1 |
|
|
Iveta Balarinová |
1 |
|
|
Olikla s.r.o. |
1 |
|
|
Nostromo CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Pohřební služba Slavíček s.r.o. |
1 |
|
|
R&R Musil Pohřební služba s.r.o. |
1 |
|
|
comamdelat s.r.o. |
1 |
|
|
Pavel Vosička |
1 |
|
|
Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o. |
1 |
|
|
Válek+Fišer s.r.o. |
1 |
|
|
Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. |
1 |
|
|
HEATON k.s. |
1 |
|
|
Hana Pavlíčková |
1 |
|
|
Vlastimír Kabela |
1 |
|
|
Les Laboratoires Servier |
1 |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d. d. |
1 |
|
|
Vladan Bulušek |
1 |
|
|
adevela s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Sobek |
1 |
|
|
Léčebné lázně Jáchymov a. s. |
1 |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
1 |
|
|
ROCHE REGISTRATION GmbH |
1 |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2022 ve výši 1 381 816 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
5 |
34 194 110 Kč |
|
|
BENEFITY a.s. |
4 |
24 713 271 Kč |
|
|
SKYCLEAN s.r.o. |
1 |
7 080 000 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
7 018 000 Kč |
|
|
HEWLETT-PACKARD s.r.o. |
1 |
6 788 100 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
1 |
6 667 467 Kč |
|
|
REISSWOLF s.r.o. |
1 |
6 553 360 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
1 |
2 375 593 Kč |
|
|
Roman Cajthaml |
1 |
2 357 864 Kč |
|
|
TARGO PROMOTION PRAHA spol. s r.o. |
1 |
2 341 350 Kč |
|
|
Hana Landová |
1 |
2 339 207 Kč |
|
|
TISK CENTRUM s.r.o. |
1 |
2 274 700 Kč |
|
|
ACTHERM Distribuce s.r.o. |
1 |
2 216 434 Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
1 |
2 180 178 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2022 ve výši 1 381 816 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
105 069 490 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
58 977 816 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2022 ve výši 1 381 816 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 1,68 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
56 |
582 045 187 Kč |
|
|
Networksys a.s. |
3 |
372 195 800 Kč |
|
|
SEFIRA spol. s r.o. |
1 |
151 361 973 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
126 613 732 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
9 |
71 588 232 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
3 |
50 029 164 Kč |
|
|
Neit Consulting s.r.o. |
2 |
25 711 348 Kč |
|
|
Ivanko Igor, JUDr. - soudní exekutor |
1 |
13 567 017 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
212 |
13 040 849 Kč |
|
|
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna |
4 |
12 231 793 Kč |
|
|
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky |
3 |
12 133 275 Kč |
|
|
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví |
2 |
12 049 368 Kč |
|
|
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky |
2 |
11 975 537 Kč |
|
|
RBP, zdravotní pojišťovna |
2 |
11 959 668 Kč |
|
|
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda |
1 |
11 904 191 Kč |
|
|
KELCOM International, spol. s r.o. |
11 |
9 514 013 Kč |
|
|
HEWLETT-PACKARD s.r.o. |
5 |
9 024 313 Kč |
|
|
IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. |
1 |
8 332 060 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
7 018 000 Kč |
|
|
REISSWOLF s.r.o. |
1 |
6 553 360 Kč |
|
|
Com-Sys TRADE spol.s r.o. |
1 |
5 685 595 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
45 |
5 073 927 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
22 |
5 017 730 Kč |
|
|
Microshop,s.r.o. |
1 |
4 855 488 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
4 772 240 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
2 |
4 333 794 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
1 |
3 033 023 Kč |
|
|
KSP Computer & Services, s.r.o. |
1 |
2 579 381 Kč |
|
|
LENIA spol. s r. o. |
2 |
2 570 774 Kč |
|
|
DATASYS s.r.o. |
1 |
2 047 465 Kč |
|
|
AVE Pražské komunální služby a.s. |
1 |
1 588 038 Kč |
|
|
scanservice a.s. |
3 |
1 389 438 Kč |
|
|
Radim Burian |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
CES EA s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Jozef Orgoník |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Město Blansko |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Mikulovská Pohřební služba Chromý, s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Moore Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
ALGORIT CZECH, s.r.o. |
1 |
1 075 932 Kč |
|
|
Talentor Advanced Search, s.r.o. |
1 |
771 375 Kč |
|
|
ENKIDU SYSTEMS s.r.o. |
2 |
764 408 Kč |
|
|
IBPM Solutions s.r.o. |
2 |
611 111 Kč |
|
|
Korn Ferry s.r.o. |
1 |
586 245 Kč |
|
|
CardHouse s.r.o. |
1 |
410 190 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
377 520 Kč |
|
|
Novit s.r.o. |
1 |
355 740 Kč |
|
|
CS-PROJECT spol. s r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
298 386 Kč |
|
|
ATECH Assistance s.r.o. |
1 |
296 329 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
1 |
294 030 Kč |
|
|
Transkript online s.r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
289 760 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
277 574 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
3 |
241 685 Kč |
|
|
CONTEG, spol. s r.o. |
1 |
217 491 Kč |
|
|
G U A R D 7 , v.o.s. |
1 |
208 120 Kč |
|
|
KMD PLUS s.r.o. |
1 |
188 353 Kč |
|
|
Aperta, s.r.o. |
1 |
170 610 Kč |
|
|
SEFA spol. s r.o. |
1 |
168 069 Kč |
|
|
DATERA s.r.o. |
1 |
163 350 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
2 |
140 966 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
133 584 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
2 |
128 154 Kč |
|
|
DataScript s.r.o. |
1 |
127 958 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
1 |
125 162 Kč |
|
|
PERFECTED s.r.o. |
1 |
121 702 Kč |
|
|
Zdeněk Hrbek |
1 |
114 500 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
91 721 Kč |
|
|
Tender systems s.r.o. |
1 |
89 056 Kč |
|
|
QEX CZ, a.s. |
1 |
84 952 Kč |
|
|
Vladimír Lederer |
1 |
77 871 Kč |
|
|
GALOP, s.r.o. |
1 |
77 500 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
75 016 Kč |
|
|
TEP TOUR s.r.o. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Jana Brabcová |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Petra Zykmundová |
1 |
73 205 Kč |
|
|
PROCALOR s.r.o. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
GOLD SPORT s.r.o. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
MEDESA care s.r.o. |
1 |
70 001 Kč |
|
|
Zbyněk Zdařil |
1 |
69 703 Kč |
|
|
atlantis telecom spol. s r.o. |
1 |
65 050 Kč |
|
|
Optik Skrbková s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
AMBRA beauty s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Markéta Vrkoslavová |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Mgr. Tomáš Jánský |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Jana Masaříková |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Power Fitness s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Romana Vorlíčková |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Martina Uldrychová |
1 |
60 500 Kč |
|
|
František Jančák |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Kateřina Novotná |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Hotel Merkur s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
DiS. Simona Beránková |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Lázně Mšené, a.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Lenka Sobotková |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Ivana Hasenkopf |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2022 ve výši 1 381 816 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 315, tj. 47,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BB Pharma a.s. |
31 |
42 836 285 Kč |
|
|
AstraZeneca AB |
15 |
20 727 235 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
14 |
19 345 419 Kč |
|
|
Aspen Pharma Ireland Limited |
1 |
17 789 125 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
223 |
15 234 631 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals International AG Ireland Branch |
9 |
12 436 341 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
9 |
12 436 341 Kč |
|
|
SHIRE PHARMACEUTICALS IRELAND LIMITED |
8 |
11 054 525 Kč |
|
|
Accord Healthcare S.L.U. |
7 |
9 672 709 Kč |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
7 |
9 672 709 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
71 |
9 521 136 Kč |
|
|
Bayer AG |
6 |
8 290 894 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
6 |
8 290 894 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
6 |
8 290 894 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
5 |
6 909 078 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
5 |
6 909 078 Kč |
|
|
Amgen Europe B.V. |
5 |
6 909 078 Kč |
|
|
EBEWE Pharma Ges.m.b.H Nfg.KG |
4 |
5 527 263 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline (Ireland) Limited |
4 |
5 527 263 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
4 |
5 527 263 Kč |
|
|
Angelini Pharma S.p.A. |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Kyowa Kirin Holdings B.V. |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
STADA Arzneimittel AG |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Egis Pharmaceuticals PLC |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Takeda Pharma A/S |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Alena Janišíková |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Novartis Ireland Limited |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Auxilto Healthcare s.r.o. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Santhera Pharmaceuticals GmbH |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Intercept Pharma International Ltd. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
hameln pharma gmbh |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Merck Europe B.V. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Hansa Biopharma AB |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Swedish Orphan Biovitrum AB (publ) |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Ministerstvo zdravotnictví |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Roche Registration GmbH |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
12 |
2 009 722 Kč |
|
|
MEDESA care s.r.o. |
3 |
1 505 816 Kč |
|
|
Pohřební služba Žatec s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
sanofi-aventis groupe |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Michal Štěpanovský |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Zdeněk Žádník |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Arkadia Pohřební ústav s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
HRA Pharma Rare Diseases |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Václavková a spol. s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Celltrion Healthcare Hungary Kft. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pohřební ústav Marie s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
SLUŽBY NONSTOP s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
MENCL CONSO s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
POHŘEBNÍ SLUŽBA KYJOV s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Sanofi Pasteur SA |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Miroslav Němeček |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
PS Dismas s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Milan Andrýsek |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
HRANDOP s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Iveta Balarinová |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Olikla s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Nostromo CZ s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pohřební služba Vsetín Orgoník s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pohřební služba Slavíček s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
R&R Musil Pohřební služba s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pavel Vosička |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Válek+Fišer s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Radim Burian s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
HEATON k.s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Vlastimír Kabela |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Les Laboratoires Servier |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d. d. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Jiří Sobek |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
ROCHE REGISTRATION GmbH |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Věra Dočkalová |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Josef Kuchař |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Jiří Herník |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Marie Mejstříková - Pohřební služba s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Octapharma (IP) SPRL |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Václav Vitoul |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Mylan S.A.S. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Ing. Ľudmila Neprašová |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Octapharma AB |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Vítězslav Dernický pohřební ústav CHARITAS, s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pohřební služba Jaroslav Horký s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pohřební ústav Blansko, s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
POHŘEBNICTVÍ HNÁTEK s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Astellas Pharma Europe B.V. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Noridem Enterprises Limited |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Lubomír Krejčí |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pohřební služba Omega s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2022 ve výši 1 381 816 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 57, tj. 4,84 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
7 |
416 609 367 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
12 |
41 021 940 Kč |
|
|
BENEFITY a.s. |
6 |
36 168 957 Kč |
|
|
ResMed CZ s.r.o. |
517 |
31 681 468 Kč |
|
|
McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY |
19 |
21 736 775 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
4 |
17 059 920 Kč |
|
|
Nemocnice Na Pleši s.r.o. |
1 |
16 933 354 Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
2 |
13 078 164 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
2 |
11 668 030 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
168 |
11 133 255 Kč |
|
|
TISK CENTRUM s.r.o. |
19 |
9 832 005 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
3 |
5 796 823 Kč |
|
|
ATHAMAS, spol. s r.o. |
37 |
5 217 259 Kč |
|
|
REHA 2015, s.r.o. |
75 |
5 070 030 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d.d. |
3 |
4 145 447 Kč |
|
|
Shean s.r.o. |
1 |
3 480 916 Kč |
|
|
Novartis Gene Therapies EU Limited |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Blue Style a.s. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
WAY UP s.r.o. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Wikinomist s.r.o. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
BB Pharma a.s. |
2 |
2 763 631 Kč |
|
|
Foxo s.r.o. |
11 |
2 737 020 Kč |
|
|
MEDESA care s.r.o. |
32 |
2 453 400 Kč |
|
|
TARGO PROMOTION PRAHA spol. s r.o. |
1 |
2 341 350 Kč |
|
|
Hana Landová |
1 |
2 339 207 Kč |
|
|
Česká pošta, s.p. |
3 |
2 158 449 Kč |
|
|
Avanso s.r.o. |
1 |
1 990 478 Kč |
|
|
SIVAK medical technology s.r.o. |
14 |
1 982 682 Kč |
|
|
MEDCORP CZECH REPUBLIC s.r.o. |
23 |
1 659 792 Kč |
|
|
Koberce ADAM s.r.o. |
1 |
1 414 857 Kč |
|
|
JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
ags 92, s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
PROFIMED s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
comamdelat s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Hana Pavlíčková |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
adevela s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Léčebné lázně Jáchymov a. s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
TRIEXPERT s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Mamavis healing care s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
WorkMed s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
MONTI SPA a.s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
PPživě s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
First Bike s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
MUDr. Magdalena Chvalová |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Aleš Velgo |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Radim Burian s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
BRENNA,s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
RYOR a.s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Josef Švarc OPTIK STUDIO |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
ALEXANDRIA a.s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Lázně Františkovy Lázně a.s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
CRISTAL PALACE s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Hotel Krakonoš s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
První česká hydroenergetická s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Iveta Šefčíková |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Františkovy Lázně IMPERIAL a.s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
TAINEX, s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
ASKLEPION - Lasercentrum Praha , s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Lucie Gabrielová |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Aneta Nováková |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Pohřební služba Vsetín Orgoník s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
ARMANDI THERAPY CLINIC s.r.o. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
1 |
1 381 816 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
7 |
1 261 985 Kč |
|
|
MUDr. Pavel Čelakovský |
21 |
1 238 992 Kč |
|
|
Vita maxima s.r.o. |
9 |
1 161 098 Kč |
|
|
SAUTER Automation, spol. s r.o. |
1 |
1 055 615 Kč |
|
|
HELP CENTRUM s.r.o. |
9 |
1 027 898 Kč |
|
|
Město Hranice |
2 |
929 023 Kč |
|
|
Slovan Tábor akciová společnost |
1 |
874 903 Kč |
|
|
Dana Heidenreichová |
1 |
794 825 Kč |
|
|
CERGOMONT s.r.o. |
1 |
651 222 Kč |
|
|
Rebeka 2 s.r.o. |
1 |
642 631 Kč |
|
|
DEFIZ z. s. |
4 |
605 000 Kč |
|
|
PLUSIM CZ spol. s r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
3 |
584 576 Kč |
|
|
AD SECURITY s.r.o. |
1 |
565 948 Kč |
|
|
SIV Kladno s.r.o. |
4 |
564 028 Kč |
|
|
ppm factum research s.r.o. |
3 |
556 600 Kč |
|
|
BOSS engineering, spol. s r.o. |
1 |
556 600 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
1 |
543 275 Kč |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
1 |
543 071 Kč |
|
|
IBPM Solutions s.r.o. |
1 |
427 227 Kč |
|
|
ATECH Assistance s.r.o. |
1 |
421 280 Kč |
|
|
KMD PLUS s.r.o. |
3 |
403 469 Kč |
|
|
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
H E L G O S s.r.o. |
2 |
365 384 Kč |
|
|
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. |
2 |
364 220 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
352 100 Kč |
|
|
Městská část Praha 3 |
1 |
337 000 Kč |
|
|
UNNI Trading, s.r.o. |
1 |
302 830 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
2 |
259 545 Kč |
|
|
Ondřej Suško |
2 |
259 424 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2022 ve výši 1 381 816 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 10,68
|
|
Počet bodů 10,68 znamená pro VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY celkově
886. místo z 1082.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1268 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0054 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0634 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0140 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0081 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1116 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,5444 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0549 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1393 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,068
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
10,68
|
|
Výsledný K-Index
|
10,679 |
|