Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 286 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0844 odpovídá 8,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 105 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0310 odpovídá 3,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0083 odpovídá 0,83 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 20 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0059 odpovídá 0,59 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Avenier a.s. |
2 |
1 793 391 044 Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
37 |
555 871 080 Kč |
|
|
SEFIRA spol. s r.o. |
1 |
163 469 751 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
19 |
135 750 931 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
131 703 024 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
394 |
106 082 582 Kč |
|
|
Konektor Digital s.r.o. |
6 |
98 747 011 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
12 |
84 374 570 Kč |
|
|
Moore Technology CZ s.r.o. |
2 |
72 555 633 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
2 |
67 311 493 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
1 |
64 533 333 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
3 |
64 423 238 Kč |
|
|
ResMed CZ s.r.o. |
1 024 |
63 689 681 Kč |
|
|
Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. |
42 |
50 949 105 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
23 |
44 880 725 Kč |
|
|
Rexonix solutions a.s. |
1 |
36 397 723 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
407 |
33 224 480 Kč |
|
|
Global Payments Europe, s.r.o. |
1 |
33 108 698 Kč |
|
|
Networksys a.s. |
2 |
30 729 236 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
30 |
29 550 743 Kč |
|
|
Aricoma Enterprise Applications s.r.o. |
1 |
27 330 100 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
27 215 300 Kč |
|
|
INTEDO s.r.o. |
1 |
22 964 227 Kč |
|
|
AMOS Software spol. s r.o. |
1 |
15 439 479 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
11 |
15 301 482 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
219 |
14 747 823 Kč |
|
|
CREAM SICAV, a.s. |
1 |
14 574 064 Kč |
|
|
ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s. |
3 |
12 866 625 Kč |
|
|
Eywo s.r.o. |
1 |
12 830 654 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
5 |
12 762 624 Kč |
|
|
Verisoft s.r.o. |
1 |
12 552 600 Kč |
|
|
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. |
18 |
12 137 372 Kč |
|
|
INUS Příbram s.r.o. |
4 |
11 207 165 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
6 |
11 178 271 Kč |
|
|
JOB & CAR AGENCY, s.r.o. |
1 |
10 898 222 Kč |
|
|
SK-50734792 |
4 |
10 511 444 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
7 |
9 737 307 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
7 |
9 737 307 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
7 |
9 737 307 Kč |
|
|
ALTAIR SOLUTIONS s.r.o. |
1 |
9 546 900 Kč |
|
|
Bankovní identita, a.s. |
2 |
9 362 544 Kč |
|
|
HV stavby a práce s.r.o. |
1 |
9 335 518 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
8 354 886 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
6 |
8 346 263 Kč |
|
|
AstraZeneca AB |
6 |
8 346 263 Kč |
|
|
KRKA, tovarna zdravil d.d., Novo mesto |
6 |
8 346 263 Kč |
|
|
Bayer AG |
6 |
8 346 263 Kč |
|
|
McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY |
10 |
8 204 345 Kč |
|
|
Sanofi Winthrop Industrie |
5 |
6 955 219 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
5 |
6 955 219 Kč |
|
|
KANONA a.s. |
32 |
6 935 841 Kč |
|
|
TISK CENTRUM s.r.o. |
14 |
6 643 947 Kč |
|
|
ALGORIT CZECH, s.r.o. |
1 |
5 795 900 Kč |
|
|
ENERGI GROUP CZ s.r.o. |
2 |
5 581 794 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
4 |
5 564 175 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
4 |
5 564 175 Kč |
|
|
Olikla s.r.o. |
4 |
5 564 175 Kč |
|
|
AWIGO s.r.o. |
3 |
5 366 215 Kč |
|
|
VIVISOL Czechia s.r.o. |
87 |
5 072 608 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
5 057 300 Kč |
|
|
AVE Pražské komunální služby a.s. |
2 |
4 815 318 Kč |
|
|
IF FACILITY a.s. |
1 |
4 627 598 Kč |
|
|
MEDCORP CZECH REPUBLIC s.r.o. |
66 |
4 457 092 Kč |
|
|
MSV výtahy a.s. |
5 |
4 328 241 Kč |
|
|
ATHAMAS, spol. s r.o. |
32 |
4 322 994 Kč |
|
|
KOGENERACE s.r.o. |
1 |
4 303 706 Kč |
|
|
Jihoměstská sociální a.s. |
1 |
4 248 394 Kč |
|
|
Alexion Europe SAS |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
Swedish Orphan Biovitrum AB (publ) |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
Incyte Biosciences Distribution B.V. |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
STADA Arzneimittel AG |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
Merck Europe B.V. |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
Gilead Sciences Ireland UC |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
LENIA spol. s r. o. |
3 |
3 894 068 Kč |
|
|
CZECH IMAGE GROUP s.r.o. |
1 |
3 838 328 Kč |
|
|
TZB Kladno s.r.o. |
1 |
3 718 017 Kč |
|
|
Attack Promotion s.r.o. |
1 |
3 582 136 Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
1 |
3 424 905 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
4 |
3 169 500 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
3 041 941 Kč |
|
|
Kopeckého pramen a.s. |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
22 |
2 803 999 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
5 |
2 787 319 Kč |
|
|
REGENERON IRELAND HOLDINGS DESIGNATED ACITIVITY COMPANY |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Gedeon Richter Plc. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme, B.V. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
50734792 |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
AS GRINDEKS |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Pavel Makový-Pohřební služba, s.r.o. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Josef Kuchař |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Chiesi Farmaceutici S.p.A. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals International AG Ireland Branch |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
SUAS Teplárenská s.r.o. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Advanz Pharma Limited |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Daiichi Sankyo Europe GmbH |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline (Ireland) Limited |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
AGmed s.r.o. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2025 ve výši 1 391 044 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
11 |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
7 |
|
|
Novartis Europharm Limited |
7 |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
7 |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
6 |
|
|
AstraZeneca AB |
6 |
|
|
KRKA, tovarna zdravil d.d., Novo mesto |
6 |
|
|
Bayer AG |
6 |
|
|
Sanofi Winthrop Industrie |
5 |
|
|
Zentiva, k.s. |
5 |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
5 |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
4 |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
4 |
|
|
Olikla s.r.o. |
4 |
|
|
Alexion Europe SAS |
3 |
|
|
Swedish Orphan Biovitrum AB (publ) |
3 |
|
|
MSV výtahy a.s. |
3 |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
3 |
|
|
Incyte Biosciences Distribution B.V. |
3 |
|
|
STADA Arzneimittel AG |
3 |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
3 |
|
|
Merck Europe B.V. |
3 |
|
|
Gilead Sciences Ireland UC |
3 |
|
|
REGENERON IRELAND HOLDINGS DESIGNATED ACITIVITY COMPANY |
2 |
|
|
Gedeon Richter Plc. |
2 |
|
|
Merck Sharp & Dohme, B.V. |
2 |
|
|
50734792 |
2 |
|
|
AS GRINDEKS |
2 |
|
|
Pavel Makový-Pohřební služba, s.r.o. |
2 |
|
|
Josef Kuchař |
2 |
|
|
Chiesi Farmaceutici S.p.A. |
2 |
|
|
Takeda Pharmaceuticals International AG Ireland Branch |
2 |
|
|
SUAS Teplárenská s.r.o. |
2 |
|
|
Advanz Pharma Limited |
2 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
|
|
Daiichi Sankyo Europe GmbH |
2 |
|
|
GlaxoSmithKline (Ireland) Limited |
2 |
|
|
AGmed s.r.o. |
2 |
|
|
Dušan Drdák |
2 |
|
|
Proveca Pharma Limited |
2 |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
2 |
|
|
Viatris Limited |
2 |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
2 |
|
|
Petra Kuchařová |
2 |
|
|
Petr Kelner |
2 |
|
|
Vifor Fresenius Medical Care Renal Pharma France |
2 |
|
|
Janssen Biologics B.V. |
2 |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
2 |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
1 |
|
|
Pohřebnictví Drozd Zábřeh s.r.o. |
1 |
|
|
Jaroslav Pokorný |
1 |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
1 |
|
|
Alena Janišíková |
1 |
|
|
Štefan Bolvári |
1 |
|
|
Ipsen Pharma S.A.S. |
1 |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
1 |
|
|
EASY4U s. r. o. |
1 |
|
|
Blue Style a.s. |
1 |
|
|
Novocure GmbH |
1 |
|
|
Advantis Medical s.r.o. |
1 |
|
|
PROMOTON s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Herník |
1 |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d.d. |
1 |
|
|
Mgr. Lucie Krejčířová |
1 |
|
|
ARDEZ Pharma, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Jiří Mondek |
1 |
|
|
Čonka Martin, JUDr., advokát |
1 |
|
|
Milan Andrýsek |
1 |
|
|
Pohřební služba Přerov, s.r.o. |
1 |
|
|
Apolon idea s.r.o. |
1 |
|
|
Václavková a spol. s.r.o. |
1 |
|
|
FCC Prostějov, s.r.o. |
1 |
|
|
Barbara Báčová |
1 |
|
|
Petr Hradil s.r.o. |
1 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
|
|
Deciphera Pharmaceuticals (Netherlands) B.V. |
1 |
|
|
Jan Pavka |
1 |
|
|
Mgr. Šárka Suchánková |
1 |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
1 |
|
|
František Barák |
1 |
|
|
OPTIKA RICHTER, s.r.o. |
1 |
|
|
Božena Bőhmová |
1 |
|
|
Neuroprotect s.r.o. |
1 |
|
|
Tichý svět, o.p.s. |
1 |
|
|
HRANDOP s.r.o. |
1 |
|
|
Arkadia Pohřební ústav s.r.o. |
1 |
|
|
Pohřební ústav MEMORIES s.r.o. |
1 |
|
|
Pohřební služba Vsetín Žárský s.r.o. |
1 |
|
|
PS Obelisk s.r.o. |
1 |
|
|
Michal Kobliha |
1 |
|
|
POHŘEBNÍ SLUŽBA KYJOV s.r.o. |
1 |
|
|
Ipsen Pharma |
1 |
|
|
PTC Therapeutics International Limited |
1 |
|
|
Klinika TES s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Jaroš |
1 |
|
|
Mgr. Petra Lhotáková |
1 |
|
|
Oldřich Neužil |
1 |
|
|
Jaroslav Vála |
1 |
|
|
Pohřební služba Bohemia s.r.o. |
1 |
|
|
Blueprint Medicines (Netherlands) B.V. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2025 ve výši 1 391 044 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
9 |
63 539 590 Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
2 |
14 231 052 Kč |
|
|
Verisoft s.r.o. |
1 |
12 552 600 Kč |
|
|
JOB & CAR AGENCY, s.r.o. |
1 |
10 898 222 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
1 |
10 550 504 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
1 |
7 720 659 Kč |
|
|
INUS Příbram s.r.o. |
1 |
7 604 848 Kč |
|
|
ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s. |
1 |
7 454 606 Kč |
|
|
Jihoměstská sociální a.s. |
1 |
4 248 394 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
3 749 717 Kč |
|
|
TZB Kladno s.r.o. |
1 |
3 718 017 Kč |
|
|
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. |
1 |
3 638 131 Kč |
|
|
LENIA spol. s r. o. |
1 |
3 631 089 Kč |
|
|
Attack Promotion s.r.o. |
1 |
3 582 136 Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
1 |
3 424 905 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
1 |
2 418 911 Kč |
|
|
GEM System a.s. |
1 |
2 232 500 Kč |
|
|
AVE Pražské komunální služby a.s. |
1 |
2 159 576 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 862 806 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2025 ve výši 1 391 044 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 1 oboru.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 25, tj. 11,37 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
35 |
474 075 080 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
131 703 024 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
8 |
120 814 196 Kč |
|
|
Moore Technology CZ s.r.o. |
2 |
72 555 633 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
2 |
67 311 493 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
1 |
64 533 333 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
3 |
64 423 238 Kč |
|
|
Rexonix solutions a.s. |
1 |
36 397 723 Kč |
|
|
Global Payments Europe, s.r.o. |
1 |
33 108 698 Kč |
|
|
Aricoma Enterprise Applications s.r.o. |
1 |
27 330 100 Kč |
|
|
Networksys a.s. |
1 |
25 258 536 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
27 |
13 028 032 Kč |
|
|
Eywo s.r.o. |
1 |
12 830 654 Kč |
|
|
Verisoft s.r.o. |
1 |
12 552 600 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
3 |
10 807 973 Kč |
|
|
SK-50734792 |
4 |
10 511 444 Kč |
|
|
ALTAIR SOLUTIONS s.r.o. |
1 |
9 546 900 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
8 354 886 Kč |
|
|
Bankovní identita, a.s. |
1 |
7 971 500 Kč |
|
|
ALGORIT CZECH, s.r.o. |
1 |
5 795 900 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
5 |
2 787 319 Kč |
|
|
50734792 |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
21 |
2 665 703 Kč |
|
|
AVE Pražské komunální služby a.s. |
1 |
2 655 742 Kč |
|
|
Cogvio, s.r.o. |
1 |
2 526 480 Kč |
|
|
GEM System a.s. |
1 |
2 232 500 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
1 |
1 875 863 Kč |
|
|
Nextis Services s.r.o. |
2 |
1 839 377 Kč |
|
|
GC System a.s. |
4 |
1 776 885 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
PROMOTON s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Jan Pavka |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Tichý svět, o.p.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Michal Kobliha |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
POHŘEBNÍ SLUŽBA KYJOV s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební ústav Blansko, s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Radim Burian s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Petr Kelner |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Krematorium Blatná s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební služba Slavíček s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Michal Štěpanovský |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Zdeněk Žádník |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební služba Cajzl s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
SAP ČR, spol. s r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Václav Vitoul |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
POHŘEBNICTVÍ HNÁTEK s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Radim Charvát |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební ústav Holub s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
DATASYS s.r.o. |
1 |
1 199 454 Kč |
|
|
QUENTIN, spol. s r.o. |
1 |
1 108 400 Kč |
|
|
PKF APOGEO Tax, s.r.o. |
1 |
1 000 065 Kč |
|
|
3S.cz, s.r.o. |
1 |
808 485 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
756 250 Kč |
|
|
Everesta, s.r.o. |
1 |
655 578 Kč |
|
|
Aleš Sebastianides |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Jaroslav Václavek |
3 |
560 317 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
2 |
559 040 Kč |
|
|
LinkedIn Ireland Unlimited Company |
1 |
490 723 Kč |
|
|
Korn Ferry s.r.o. |
1 |
483 940 Kč |
|
|
Internet Info, s.r.o. |
1 |
432 300 Kč |
|
|
MRU s.r.o. |
1 |
380 545 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
1 |
372 100 Kč |
|
|
KB term, s.r.o. |
1 |
362 879 Kč |
|
|
D.C.G. DELTA Consulting Group s.r.o. |
2 |
356 668 Kč |
|
|
INDEX NOSLUŠ s.r.o. |
2 |
356 668 Kč |
|
|
TITANS s.r.o. |
2 |
356 668 Kč |
|
|
Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. |
1 |
344 901 Kč |
|
|
DATACONS s.r.o. |
1 |
344 850 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
337 791 Kč |
|
|
SAUTER Automation, spol. s r.o. |
1 |
268 964 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
266 166 Kč |
|
|
TOXIN s.r.o. |
1 |
253 132 Kč |
|
|
Elprocon 21, s.r.o. |
1 |
238 975 Kč |
|
|
Novit s.r.o. |
1 |
185 856 Kč |
|
|
Jiří Chládek |
1 |
173 841 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
1 |
134 569 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
1 |
128 792 Kč |
|
|
Lenka Sobotková |
2 |
121 000 Kč |
|
|
Compo Interiéry s.r.o. |
1 |
120 806 Kč |
|
|
Stěhování Ježko s.r.o. |
1 |
118 096 Kč |
|
|
Gappex s.r.o. |
1 |
110 354 Kč |
|
|
ALDROV Servis s.r.o. |
1 |
104 960 Kč |
|
|
B4B INKASSO s.r.o. |
1 |
102 188 Kč |
|
|
Fürst a.s. |
1 |
95 910 Kč |
|
|
Principal engineering s.r.o. |
1 |
92 565 Kč |
|
|
ATECH Assistance s.r.o. |
1 |
91 258 Kč |
|
|
EDU Trainings s.r.o. |
1 |
87 919 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
1 |
78 481 Kč |
|
|
Aleš Malý |
1 |
76 775 Kč |
|
|
Libor Slavík |
1 |
68 389 Kč |
|
|
SELEKT, společnost s ručením omezeným |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Optik Skrbková s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Hotel Merkur s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Markéta Vrkoslavová |
1 |
60 500 Kč |
|
|
EUC Klinika Ústí nad Labem s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
59 624 Kč |
|
|
eIdentity a.s. |
1 |
36 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2025 ve výši 1 391 044 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 16, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CREAM SICAV, a.s. |
1 |
14 574 064 Kč |
|
|
Kopeckého pramen a.s. |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
Fitdent s. r. o. |
1 |
2 424 807 Kč |
|
|
Unilabs Diagnostics k.s. |
3 |
2 041 744 Kč |
|
|
Neuroprotect s.r.o. |
2 |
1 990 738 Kč |
|
|
Vitax Praha s.r.o. |
1 |
1 813 141 Kč |
|
|
Oldřich Neužil |
2 |
1 392 624 Kč |
|
|
Štefan Bolvári |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Čonka Martin, JUDr., advokát |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Petr Jaroš |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Mgr. Petra Lhotáková |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
PETR KOVÁŘ |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
ENVIPO team s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Brančík Ctibor, Mgr. - soudní exekutor |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Anna Stojanová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
DD makléřská spol. s r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Dana Heidenreichová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Generali Česká Distribuce a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Petra Churaňová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
In Tech 24 s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Eamed s.r.o. |
1 |
995 520 Kč |
|
|
Veronika Žerávková |
2 |
725 855 Kč |
|
|
Regionální centrum Olomouc s.r.o. |
1 |
711 480 Kč |
|
|
Bytové družstvo v Orlové |
1 |
639 125 Kč |
|
|
PhDr. Františka Diblíková, PhD. |
1 |
575 065 Kč |
|
|
Mgr. KATEŘINA DVOŘÁKOVÁ |
1 |
542 685 Kč |
|
|
DOFRA, s.r.o. |
1 |
496 415 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
478 817 Kč |
|
|
HK ENGINEERING s.r.o. |
1 |
458 832 Kč |
|
|
Věra Čapková |
1 |
449 612 Kč |
|
|
Mgr. Hana Dvořáková |
1 |
446 926 Kč |
|
|
CURALIS s.r.o. |
1 |
433 760 Kč |
|
|
PROREHAB spol. s r.o. |
1 |
423 040 Kč |
|
|
H plus EKONOM s.r.o. |
1 |
387 321 Kč |
|
|
Conviu s.r.o. |
2 |
337 753 Kč |
|
|
Zuzana Mazáčová, DiS. |
1 |
337 058 Kč |
|
|
zuzazub s.r.o. |
1 |
337 058 Kč |
|
|
Mgr. Hana Maříková Modlitbová |
1 |
327 311 Kč |
|
|
Václava Šedivá |
1 |
300 361 Kč |
|
|
Údaj není veřejný na základě § 3 odst. 1 ve spojení s § 3 odst. 2 písm. a) zákona o registru smluv |
1 |
291 600 Kč |
|
|
Michal Brokl |
1 |
231 062 Kč |
|
|
Reality Jebavá s.r.o. |
1 |
225 235 Kč |
|
|
Terezie Zemanová |
1 |
216 052 Kč |
|
|
Zora Procházková |
1 |
212 766 Kč |
|
|
HDent s.r.o. |
1 |
189 655 Kč |
|
|
Jiří Kavka |
1 |
153 791 Kč |
|
|
Ing. Dr. Vilém DANĚK |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Schubert |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Tomáš Marek |
1 |
73 970 Kč |
|
|
Věra Toušková, daňový poradce |
1 |
56 894 Kč |
|
|
Sdružení ambulantních lékařů Chotěboř s.r.o. |
1 |
54 000 Kč |
|
|
ALTMY s. r. o. |
1 |
28 123 Kč |
|
|
Dům zdraví spol. s r.o. |
1 |
25 000 Kč |
|
|
LAKRO servis s.r.o. |
1 |
22 714 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2025 ve výši 1 391 044 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 221, tj. 23,63 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Avenier a.s. |
2 |
1 793 391 044 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
404 |
32 996 196 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
212 |
14 264 667 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
9 |
12 519 394 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
7 |
9 737 307 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
7 |
9 737 307 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
6 |
8 346 263 Kč |
|
|
AstraZeneca AB |
6 |
8 346 263 Kč |
|
|
KRKA, tovarna zdravil d.d., Novo mesto |
6 |
8 346 263 Kč |
|
|
Sanofi Winthrop Industrie |
5 |
6 955 219 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
5 |
6 955 219 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
5 |
6 955 219 Kč |
|
|
Bayer AG |
5 |
6 955 219 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
4 |
5 564 175 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
4 |
5 564 175 Kč |
|
|
Olikla s.r.o. |
4 |
5 564 175 Kč |
|
|
Swedish Orphan Biovitrum AB (publ) |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
Incyte Biosciences Distribution B.V. |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
STADA Arzneimittel AG |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
Merck Europe B.V. |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
Gilead Sciences Ireland UC |
3 |
4 173 131 Kč |
|
|
ATHAMAS, spol. s r.o. |
28 |
3 773 679 Kč |
|
|
REGENERON IRELAND HOLDINGS DESIGNATED ACITIVITY COMPANY |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Gedeon Richter Plc. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme, B.V. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Alexion Europe SAS |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
AS GRINDEKS |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Pavel Makový-Pohřební služba, s.r.o. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Josef Kuchař |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Chiesi Farmaceutici S.p.A. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals International AG Ireland Branch |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Daiichi Sankyo Europe GmbH |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline (Ireland) Limited |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Proveca Pharma Limited |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Viatris Limited |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Vifor Fresenius Medical Care Renal Pharma France |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
SIVAK medical technology s.r.o. |
19 |
2 535 788 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
17 |
1 867 960 Kč |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřebnictví Drozd Zábřeh s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Jaroslav Pokorný |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Alena Janišíková |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Ipsen Pharma S.A.S. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Novocure GmbH |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Jiří Herník |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d.d. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Mgr. Lucie Krejčířová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
ARDEZ Pharma, spol. s r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Jiří Mondek |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Milan Andrýsek |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební služba Přerov, s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Václavková a spol. s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
FCC Prostějov, s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Barbara Báčová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Petr Hradil s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Deciphera Pharmaceuticals (Netherlands) B.V. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Mgr. Šárka Suchánková |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
František Barák |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Božena Bőhmová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
HRANDOP s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Advanz Pharma Limited |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Arkadia Pohřební ústav s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební služba Vsetín Žárský s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
PS Obelisk s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Ipsen Pharma |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
PTC Therapeutics International Limited |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební služba Bohemia s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Blueprint Medicines (Netherlands) B.V. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební ústav Františka Krejčího s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Iveta Balarinová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Dušan Drdák |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Jana Pospíšilová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Moravská pohřební služba s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
FUDENCIA s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
AMI Náplava s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
CSL Behring GmbH |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb/Pfizer EEIG |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
AGmed s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Věra Dočkalová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Les Laboratoires Servier |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Dipharma Arzneimittel GmbH |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Neuraxpharm Pharmaceuticals, S.L. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Takeda Pharma A/S |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
ACCORD HEALTHCARE POLSKA Sp. z o.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Marie Mejstříková - Pohřební služba s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Mirum Pharmaceuticals International B.V. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
JUDr. Magdalena Raabová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Vítězslav Dernický pohřební ústav CHARITAS, s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební služba Nova Krnov, s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
SLUŽBY NONSTOP s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Petr Škrobánek |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební služba Kojetín s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2025 ve výši 1 391 044 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 42, tj. 2,39 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
11 |
79 046 671 Kč |
|
|
ResMed CZ s.r.o. |
987 |
61 381 029 Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
1 |
18 876 000 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
19 |
13 566 886 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
296 |
13 297 243 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
6 |
11 178 271 Kč |
|
|
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. |
15 |
10 262 898 Kč |
|
|
McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY |
9 |
8 114 805 Kč |
|
|
TISK CENTRUM s.r.o. |
14 |
6 643 947 Kč |
|
|
VIVISOL Czechia s.r.o. |
87 |
5 072 608 Kč |
|
|
MEDCORP CZECH REPUBLIC s.r.o. |
66 |
4 457 092 Kč |
|
|
MSV výtahy a.s. |
5 |
4 328 241 Kč |
|
|
KOGENERACE s.r.o. |
1 |
4 303 706 Kč |
|
|
Jihoměstská sociální a.s. |
1 |
4 248 394 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
3 749 717 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Janssen Biologics B.V. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
2 |
2 782 088 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
2 |
2 521 867 Kč |
|
|
Inboox CZ, s.r.o. |
2 |
2 431 858 Kč |
|
|
Jaroslav Fišer - "KLIMAMONT" |
1 |
2 411 651 Kč |
|
|
Daňová a účetní kancelář Vaněk s.r.o. |
1 |
2 268 688 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
3 |
1 571 165 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
2 |
1 511 681 Kč |
|
|
EASY4U s. r. o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Blue Style a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Apolon idea s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
OPTIKA RICHTER, s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Pohřební ústav MEMORIES s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Klinika TES s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Gartner Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
GrandVision CZ s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
ALEXANDRIA a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Bankovní identita, a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Dušan Drdák |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Petra Kuchařová |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
PROFIMED s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Arte Optik, s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Philips Česká republika s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
SEMIX PLUSO, spol. s r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Kärcher spol. s r. o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
DER Touristik CZ a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Trelion s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Wikinomist s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Gloobe corp. s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Czech Wool company s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Green–Swan Pharmaceuticals CR a.s. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Advanz Pharma Limited |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
LAKRO servis s.r.o. |
1 |
1 391 044 Kč |
|
|
Konektor Digital s.r.o. |
4 |
1 317 206 Kč |
|
|
VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. |
2 |
1 259 804 Kč |
|
|
REHA 2015, s.r.o. |
17 |
1 106 397 Kč |
|
|
Daniel Dobš |
1 |
1 088 199 Kč |
|
|
LENIA DT SECURITY, spol. s r.o. |
4 |
1 054 262 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
3 |
955 452 Kč |
|
|
ppm factum research s.r.o. |
4 |
871 200 Kč |
|
|
SCARPA Works s.r.o. |
2 |
866 224 Kč |
|
|
Tereos TTD, a.s. |
1 |
849 507 Kč |
|
|
VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. |
2 |
844 956 Kč |
|
|
VAE THERM, spol. s r.o. |
1 |
830 185 Kč |
|
|
GOPAS, a.s. |
2 |
773 408 Kč |
|
|
Vita maxima s.r.o. |
5 |
647 286 Kč |
|
|
DM Cleaning s.r.o. |
2 |
627 144 Kč |
|
|
PATROL group s.r.o. |
1 |
575 529 Kč |
|
|
EuroAgentur Hotels & Travel a.s. |
1 |
567 904 Kč |
|
|
ATHAMAS, spol. s r.o. |
4 |
549 314 Kč |
|
|
KMD PLUS s.r.o. |
1 |
544 379 Kč |
|
|
HELP CENTRUM s.r.o. |
7 |
512 582 Kč |
|
|
INTOS s.r.o. |
1 |
426 987 Kč |
|
|
PICTOR, s.r.o. |
1 |
408 985 Kč |
|
|
Jan Pokorný |
1 |
405 471 Kč |
|
|
SINCLAIR Global Group s.r.o. |
1 |
403 439 Kč |
|
|
Everesta, s.r.o. |
2 |
387 684 Kč |
|
|
Omnis Olomouc, a.s. |
1 |
358 160 Kč |
|
|
Český červený kříž |
5 |
352 231 Kč |
|
|
LH Hotels & Resorts s.r.o. |
1 |
340 200 Kč |
|
|
AKTIA INTERNATIONAL, a.s. |
1 |
336 754 Kč |
|
|
Tomáš Petrák |
1 |
325 104 Kč |
|
|
HrubyMOVING TRANSPORT, a.s. |
1 |
258 940 Kč |
|
|
COOP Plzeň, družstvo |
1 |
249 544 Kč |
|
|
MEDESA care s.r.o. |
3 |
249 481 Kč |
|
|
QUENTIN, spol. s r.o. |
1 |
246 840 Kč |
|
|
SUWECO CZ, s.r.o. |
1 |
231 917 Kč |
|
|
Petr Dobiáš |
1 |
210 298 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
198 634 Kč |
|
|
HEALTHCARE INSTITUTE o.p.s. |
1 |
186 074 Kč |
|
|
LIPNO SERVIS s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
ABSOLVENTI s.r.o. |
2 |
178 390 Kč |
|
|
KABEL TRADE PRAHA s.r.o. |
1 |
173 422 Kč |
|
|
agentura Motiv P s.r.o. |
1 |
168 900 Kč |
|
|
Koníček-sklointeriér, s.r.o. |
1 |
154 686 Kč |
|
|
KASYS s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Robert Fürst |
1 |
145 079 Kč |
|
|
Ing. Ján Šajban |
1 |
143 446 Kč |
|
|
LIFTMONT CZ s.r.o. |
2 |
138 787 Kč |
|
|
Výtahy Pardubice a.s. |
2 |
125 671 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2025 ve výši 1 391 044 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,25
|
|
Počet bodů 6,25 znamená pro VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY celkově
927. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0844 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1319 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0053 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0083 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1166 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0059 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0310 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2420 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,625
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,25
|
|
Výsledný K-Index
|
6,254 |
|