Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 265 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0856 odpovídá 8,56 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 5 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0016 odpovídá 0,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 174 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0562 odpovídá 5,62 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0045 odpovídá 0,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0003 odpovídá 0,03 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 244 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2023.
Tzn. že hodnota parametru 0,0789 odpovídá 7,89 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
35 |
327 093 579 Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
52 |
155 065 458 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
23 |
127 652 640 Kč |
|
|
Neit Consulting s.r.o. |
2 |
126 030 367 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
12 |
82 438 924 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
8 |
66 000 247 Kč |
|
|
GC System a.s. |
1 |
44 736 725 Kč |
|
|
ResMed CZ s.r.o. |
650 |
41 846 617 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
12 |
38 490 840 Kč |
|
|
Crayon Czech Republic and Slovakia s.r.o. |
1 |
30 853 328 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
445 |
29 367 565 Kč |
|
|
S&G Consulting s.r.o. |
2 |
23 854 992 Kč |
|
|
TresTech s.r.o. |
2 |
21 183 441 Kč |
|
|
Bankovní identita, a.s. |
1 |
21 053 060 Kč |
|
|
BB Pharma a.s. |
32 |
20 988 357 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
3 |
20 288 543 Kč |
|
|
Novit s.r.o. |
1 |
19 088 960 Kč |
|
|
McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY |
18 |
16 854 262 Kč |
|
|
INUS Příbram s.r.o. |
6 |
16 544 067 Kč |
|
|
Roche Registration GmbH |
25 |
16 397 154 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ A ZÁCHRANNÁ SLUŽBA s.r.o. |
1 |
15 922 100 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
23 |
15 085 381 Kč |
|
|
Ernst & Young Audit, s.r.o. |
1 |
13 890 800 Kč |
|
|
AstraZeneca AB |
21 |
13 773 609 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
21 |
13 773 609 Kč |
|
|
Bayer AG |
17 |
11 150 064 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
17 |
11 150 064 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
156 |
10 606 052 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
16 |
10 494 178 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
84 |
10 398 677 Kč |
|
|
Budějovická investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. |
1 |
9 853 970 Kč |
|
|
Sanofi Winthrop Industrie |
14 |
9 182 406 Kč |
|
|
TISK CENTRUM s.r.o. |
19 |
8 999 944 Kč |
|
|
KANONA a.s. |
37 |
8 938 512 Kč |
|
|
atlantis telecom spol. s r.o. |
3 |
8 683 598 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
13 |
8 526 520 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
39 |
7 267 624 Kč |
|
|
Ingplan s.r.o. |
3 |
7 240 282 Kč |
|
|
Česká hotelová, a.s. |
1 |
6 613 596 Kč |
|
|
Ing. David Jánošík |
1 |
6 613 596 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
10 |
6 558 861 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
14 |
5 957 384 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
9 |
5 902 975 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
9 |
5 902 975 Kč |
|
|
Výtahy MKV s.r.o. |
3 |
5 810 016 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
149 |
5 759 932 Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
2 |
5 471 015 Kč |
|
|
AWIGO s.r.o. |
5 |
5 467 386 Kč |
|
|
ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s. |
1 |
5 419 140 Kč |
|
|
Amgen Europe B.V. |
8 |
5 247 089 Kč |
|
|
ALUMONT BUILDING a.s. |
1 |
5 186 948 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
2 |
5 168 014 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
28 |
5 149 935 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
3 |
4 785 550 Kč |
|
|
ACTHERM Distribuce s.r.o. |
2 |
4 628 208 Kč |
|
|
Olikla s.r.o. |
7 |
4 591 203 Kč |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
7 |
4 591 203 Kč |
|
|
Gilead Sciences Ireland UC |
7 |
4 591 203 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals International AG Ireland Branch |
7 |
4 591 203 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
sanofi-aventis groupe |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
Astellas Pharma Europe B.V. |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
Takeda Pharma A/S |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
NOVO NORDISK A/S |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
KELCOM International, spol. s r.o. |
22 |
3 752 381 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
7 |
3 701 419 Kč |
|
|
CZECH IMAGE GROUP s.r.o. |
1 |
3 648 069 Kč |
|
|
Pavel Nejdl |
1 |
3 585 000 Kč |
|
|
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví |
3 |
3 494 961 Kč |
|
|
PRESTO výuka jazyků s.r.o. |
10 |
3 381 300 Kč |
|
|
AbbVie Deutschland GmbH & Co.KG |
5 |
3 279 431 Kč |
|
|
Eisai GmbH |
5 |
3 279 431 Kč |
|
|
UCB Pharma SA |
5 |
3 279 431 Kč |
|
|
Alexion Europe SAS |
5 |
3 279 431 Kč |
|
|
REHA 2015, s.r.o. |
49 |
3 260 018 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
3 223 521 Kč |
|
|
MEDCORP CZECH REPUBLIC s.r.o. |
43 |
3 097 105 Kč |
|
|
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky |
4 |
3 066 737 Kč |
|
|
Roman Cajthaml |
2 |
3 013 750 Kč |
|
|
ATHAMAS, spol. s r.o. |
21 |
2 961 147 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
1 |
2 955 492 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
3 |
2 933 228 Kč |
|
|
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky |
3 |
2 932 038 Kč |
|
|
RBB INVEST, a.s. |
2 |
2 923 338 Kč |
|
|
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna |
3 |
2 904 075 Kč |
|
|
RBP, zdravotní pojišťovna |
3 |
2 899 075 Kč |
|
|
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda |
2 |
2 839 075 Kč |
|
|
SIVAK medical technology s.r.o. |
20 |
2 803 746 Kč |
|
|
SPOKAR a.s. |
1 |
2 736 978 Kč |
|
|
MEDESA care s.r.o. |
36 |
2 713 705 Kč |
|
|
ppm factum research s.r.o. |
4 |
2 713 600 Kč |
|
|
Kyowa Kirin Holdings B.V. |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
Octapharma (IP) SPRL |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
CSL Behring GmbH |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d.d. |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
Studio DVA s.r.o. |
1 |
2 618 376 Kč |
|
|
Středisko pro úspory energie s.r.o. |
1 |
2 589 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2023 ve výši 655 886 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
BB Pharma a.s. |
32 |
|
|
Roche Registration GmbH |
25 |
|
|
Novartis Europharm Limited |
23 |
|
|
AstraZeneca AB |
21 |
|
|
Zentiva, k.s. |
21 |
|
|
Bayer AG |
17 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
17 |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
16 |
|
|
Sanofi Winthrop Industrie |
14 |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
13 |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
10 |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
9 |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
9 |
|
|
Amgen Europe B.V. |
8 |
|
|
Olikla s.r.o. |
7 |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
7 |
|
|
Gilead Sciences Ireland UC |
7 |
|
|
Takeda Pharmaceuticals International AG Ireland Branch |
7 |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
6 |
|
|
sanofi-aventis groupe |
6 |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
6 |
|
|
Astellas Pharma Europe B.V. |
6 |
|
|
Takeda Pharma A/S |
6 |
|
|
NOVO NORDISK A/S |
6 |
|
|
AbbVie Deutschland GmbH & Co.KG |
5 |
|
|
Eisai GmbH |
5 |
|
|
UCB Pharma SA |
5 |
|
|
Alexion Europe SAS |
5 |
|
|
Seyfor, a. s. |
4 |
|
|
Kyowa Kirin Holdings B.V. |
4 |
|
|
Octapharma (IP) SPRL |
4 |
|
|
CSL Behring GmbH |
4 |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
4 |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
4 |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d.d. |
4 |
|
|
Accord Healthcare S.L.U. |
3 |
|
|
Swedish Orphan Biovitrum AB (publ) |
3 |
|
|
ARDEZ Pharma, spol. s r.o. |
3 |
|
|
Dr. Falk Pharma GmbH |
3 |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
3 |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
3 |
|
|
IPSEN Pharma S.A.S. |
3 |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
3 |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
3 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
|
|
Krka, d.d., Novo mesto |
3 |
|
|
Daiichi Sankyo Europe GmbH |
3 |
|
|
Apta Medica International d.o.o. |
3 |
|
|
Pierre Fabre Medicament SAS |
3 |
|
|
Advanz Pharma Limited |
3 |
|
|
Sanofi Pasteur SA |
3 |
|
|
Fresenius Kabi Deutschland GmbH |
3 |
|
|
H. Lundbeck A/S |
2 |
|
|
Jazz Pharmaceuticals Ireland Limited |
2 |
|
|
EBEWE Pharma Ges.m.b.H Nfg.KG |
2 |
|
|
GlaxoSmithKline Biologicals SA |
2 |
|
|
Ablynx NV |
2 |
|
|
B. Braun Melsungen AG |
2 |
|
|
PRO.MED.CS Praha a.s. |
2 |
|
|
Green–Swan Pharmaceuticals CR a.s. |
2 |
|
|
STADA Arzneimittel AG |
2 |
|
|
Seagen B.V. |
2 |
|
|
HRA Pharma Rare Diseases |
2 |
|
|
Auxilto Healthcare s.r.o. |
2 |
|
|
Biomedica, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Pfizer Ireland Pharmaceuticals |
2 |
|
|
Takeda Manufacturing Austria AG |
2 |
|
|
AOP Orphan Pharmaceuticals GmbH |
2 |
|
|
RAD Neurim Pharmaceuticals EEC SARL |
2 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
2 |
|
|
Les Laboratoires Servier |
2 |
|
|
SERB S.A.S. |
2 |
|
|
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví |
2 |
|
|
Pfizer, spol. s r.o. |
2 |
|
|
GSK Vaccines S.r.l. |
2 |
|
|
GlaxoSmithKline (Ireland) Limited |
2 |
|
|
Lion Sport s.r.o. |
2 |
|
|
ROCHE REGISTRATION GmbH |
2 |
|
|
SpeedCard s.r.o. |
2 |
|
|
Immunocore Ireland Limited |
2 |
|
|
Takeda France SAS |
2 |
|
|
Celgene Europe B.V. |
2 |
|
|
Tillotts Pharma GmbH |
2 |
|
|
Jazz Pharmaceuticals Ireland Limited |
2 |
|
|
Advanz Pharma International LIMITED (dříve Intercept Pharma International Ltd.) |
2 |
|
|
Mgr. Lucie Krejčířová |
1 |
|
|
PS Obelisk s.r.o. |
1 |
|
|
Ambulance Penta s.r.o. |
1 |
|
|
Radim Burian s.r.o. |
1 |
|
|
Mikulovská Pohřební služba Chromý, s.r.o. |
1 |
|
|
Otsuka Pharmaceutical Netherlands B.V. |
1 |
|
|
ALBI Česká republika a.s. |
1 |
|
|
Pharma Plasma s.r.o. |
1 |
|
|
JARO - PLANT s.r.o. |
1 |
|
|
Almirall, S.A. |
1 |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
1 |
|
|
Josef Kopáček |
1 |
|
|
ags 92, s.r.o. |
1 |
|
|
CNC Support and Service s.r.o. |
1 |
|
|
BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2023 ve výši 655 886 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
5 |
31 892 553 Kč |
|
|
Ingplan s.r.o. |
1 |
7 041 681 Kč |
|
|
ACTHERM Distribuce s.r.o. |
2 |
4 628 208 Kč |
|
|
Severočeská teplárenská, a.s. |
1 |
2 411 530 Kč |
|
|
B4B INKASSO s.r.o. |
1 |
2 400 000 Kč |
|
|
Roman Cajthaml |
1 |
2 357 864 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
1 |
2 325 451 Kč |
|
|
RBB INVEST, a.s. |
1 |
2 267 452 Kč |
|
|
PYROSERVIS a.s. |
1 |
2 218 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2023 ve výši 655 886 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 2,02 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
30 |
317 019 123 Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
45 |
135 983 950 Kč |
|
|
Neit Consulting s.r.o. |
2 |
126 030 367 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
15 |
93 241 119 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
8 |
66 000 247 Kč |
|
|
GC System a.s. |
1 |
44 736 725 Kč |
|
|
Crayon Czech Republic and Slovakia s.r.o. |
1 |
30 853 328 Kč |
|
|
S&G Consulting s.r.o. |
2 |
23 854 992 Kč |
|
|
Bankovní identita, a.s. |
1 |
21 053 060 Kč |
|
|
TresTech s.r.o. |
1 |
20 527 555 Kč |
|
|
X Consulting Co. s.r.o. |
2 |
19 852 231 Kč |
|
|
Novit s.r.o. |
1 |
19 088 960 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
11 |
4 939 795 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
26 |
4 861 641 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
28 |
4 646 540 Kč |
|
|
KELCOM International, spol. s r.o. |
21 |
3 669 988 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
3 223 521 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
1 |
2 955 492 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
45 |
2 617 489 Kč |
|
|
DERS s. r. o. |
1 |
2 537 600 Kč |
|
|
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky |
3 |
2 410 851 Kč |
|
|
B4B INKASSO s.r.o. |
1 |
2 400 000 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
5 |
2 389 646 Kč |
|
|
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna |
2 |
2 248 189 Kč |
|
|
PYROSERVIS a.s. |
1 |
2 218 000 Kč |
|
|
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví |
1 |
2 183 189 Kč |
|
|
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda |
1 |
2 183 189 Kč |
|
|
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky |
1 |
2 183 189 Kč |
|
|
RBP, zdravotní pojišťovna |
1 |
2 183 189 Kč |
|
|
SAP ČR, spol. s r.o. |
1 |
1 849 679 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
1 838 232 Kč |
|
|
OMAX Holding s.r.o. |
1 |
1 645 600 Kč |
|
|
IBPM Solutions s.r.o. |
4 |
1 587 786 Kč |
|
|
Bechtle direct s.r.o. |
1 |
1 521 152 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
1 |
1 364 880 Kč |
|
|
Solutia s.r.o. |
1 |
1 237 196 Kč |
|
|
BDO Consulting s.r.o. |
1 |
1 113 200 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 005 820 Kč |
|
|
Metrostav Facility s.r.o. |
6 |
892 619 Kč |
|
|
LemonNet s.r.o. |
1 |
786 494 Kč |
|
|
Válek+Fišer s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Fitshaker, s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Pohřební služba Bohumír Přibylák s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
SpeedCard s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o. |
1 |
611 600 Kč |
|
|
ABSOLVENTI s.r.o. |
1 |
603 400 Kč |
|
|
atlantis telecom spol. s r.o. |
2 |
602 173 Kč |
|
|
agentura Motiv P s.r.o. |
1 |
561 198 Kč |
|
|
Transkript online s.r.o. |
1 |
490 100 Kč |
|
|
Albertina icome Praha s.r.o. |
1 |
481 363 Kč |
|
|
IVITERA a.s. |
1 |
426 888 Kč |
|
|
Imaging Systems,spol.s.r.o. |
1 |
411 479 Kč |
|
|
DM Cleaning s.r.o. |
2 |
387 988 Kč |
|
|
GESTO COMPUTERS, spol. s r.o. |
1 |
360 900 Kč |
|
|
Znalecká kancelář IT s.r.o. |
1 |
350 295 Kč |
|
|
HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o. |
1 |
338 467 Kč |
|
|
Jaroslav Václavek |
1 |
301 750 Kč |
|
|
Verlag Dashöfer,nakladatelství,spol.s r.o. |
1 |
284 316 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
267 255 Kč |
|
|
RACCOON s.r.o. |
1 |
191 942 Kč |
|
|
ENKIDU SYSTEMS s.r.o. |
1 |
184 281 Kč |
|
|
VÝTAHY NÁCHOD s.r.o. |
1 |
179 322 Kč |
|
|
DataScript s.r.o. |
2 |
172 559 Kč |
|
|
EDU Trainings s.r.o. |
1 |
164 512 Kč |
|
|
Výtahy MKV s.r.o. |
1 |
152 460 Kč |
|
|
Nadační fond IT people |
1 |
131 894 Kč |
|
|
František Poborský |
1 |
129 944 Kč |
|
|
KMD PLUS s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
109 578 Kč |
|
|
eIdentity a.s. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
KRUCEK, s.r.o. |
1 |
108 876 Kč |
|
|
R-SERVIS LOŠEK s.r.o. |
1 |
103 334 Kč |
|
|
BT Praha,spol. s r.o. |
1 |
101 558 Kč |
|
|
OPTYS, spol. s r.o. |
1 |
98 833 Kč |
|
|
Robert Fürst |
1 |
86 636 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
1 |
77 924 Kč |
|
|
KLINGR - OPTIKA s.r.o. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Patrik Kraus |
1 |
73 205 Kč |
|
|
TEP TOUR s.r.o. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
GOLD SPORT s.r.o. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Mgr. Petr Prudký |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Akademie zdraví s.r.o. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Hana Patočková |
1 |
73 205 Kč |
|
|
LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Milena Kovářová |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Leona Neumanová, DiS. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
Optika Vaněčková s.r.o. |
1 |
73 205 Kč |
|
|
LIMIKA spol. s r.o. |
1 |
72 357 Kč |
|
|
VIVA, spol. s r.o. |
1 |
71 966 Kč |
|
|
Vítězslav Čacký |
1 |
68 125 Kč |
|
|
PODLAHY POKER s.r.o. |
1 |
60 932 Kč |
|
|
Lázně Teplice v Čechách a.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Martina Uldrychová |
1 |
60 500 Kč |
|
|
WF Hospital, spol. s r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Miloš Hudík |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Iveta Pleyerová |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Fyziotoncar s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
STAR GYM FITNESS s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
SELEKT, společnost s ručením omezeným |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2023 ve výši 655 886 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 512, tj. 51,31 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
343 |
23 119 593 Kč |
|
|
Roche Registration GmbH |
22 |
14 429 495 Kč |
|
|
AstraZeneca AB |
21 |
13 773 609 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
21 |
13 773 609 Kč |
|
|
BB Pharma a.s. |
17 |
11 150 064 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
17 |
11 150 064 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Pharma EEIG |
16 |
10 494 178 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
79 |
9 856 208 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
15 |
9 838 292 Kč |
|
|
Bayer AG |
15 |
9 838 292 Kč |
|
|
Sanofi Winthrop Industrie |
14 |
9 182 406 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
12 |
7 870 634 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N. V. |
9 |
5 902 975 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme B.V. |
8 |
5 247 089 Kč |
|
|
Amgen Europe B.V. |
8 |
5 247 089 Kč |
|
|
Vertex Pharmaceuticals (Ireland) Limited |
8 |
5 247 089 Kč |
|
|
Olikla s.r.o. |
7 |
4 591 203 Kč |
|
|
Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. |
7 |
4 591 203 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals International AG Ireland Branch |
7 |
4 591 203 Kč |
|
|
Gilead Sciences Ireland UC |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
sanofi-aventis groupe |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
Eli Lilly Nederland B.V. |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
Astellas Pharma Europe B.V. |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
Takeda Pharma A/S |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
NOVO NORDISK A/S |
6 |
3 935 317 Kč |
|
|
Eisai GmbH |
5 |
3 279 431 Kč |
|
|
UCB Pharma SA |
5 |
3 279 431 Kč |
|
|
Octapharma (IP) SPRL |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
CSL Behring GmbH |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
Kite Pharma EU B.V. |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
AbbVie Deutschland GmbH & Co.KG |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
4 |
2 623 545 Kč |
|
|
MEDICCO s.r.o. |
11 |
2 621 083 Kč |
|
|
Accord Healthcare S.L.U. |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Swedish Orphan Biovitrum AB (publ) |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
ARDEZ Pharma, spol. s r.o. |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Dr. Falk Pharma GmbH |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Krka, d.d., Novo mesto |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Daiichi Sankyo Europe GmbH |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Apta Medica International d.o.o. |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Pierre Fabre Medicament SAS |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Sanofi Pasteur SA |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Fresenius Kabi Deutschland GmbH |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
27 |
1 548 993 Kč |
|
|
H. Lundbeck A/S |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Jazz Pharmaceuticals Ireland Limited |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
EBEWE Pharma Ges.m.b.H Nfg.KG |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline Biologicals SA |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Ablynx NV |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Kyowa Kirin Holdings B.V. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
STADA Arzneimittel AG |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Seagen B.V. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
HRA Pharma Rare Diseases |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
IPSEN Pharma S.A.S. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Auxilto Healthcare s.r.o. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Biomedica, spol. s r.o. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Pfizer Ireland Pharmaceuticals |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Takeda Manufacturing Austria AG |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d.d. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
AOP Orphan Pharmaceuticals GmbH |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
RAD Neurim Pharmaceuticals EEC SARL |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Les Laboratoires Servier |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Pfizer, spol. s r.o. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
GSK Vaccines S.r.l. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline (Ireland) Limited |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Alexion Europe SAS |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Takeda France SAS |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Advanz Pharma Limited |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Celgene Europe B.V. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Tillotts Pharma GmbH |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Jazz Pharmaceuticals Ireland Limited |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
DMA Praha s.r.o. |
9 |
1 117 800 Kč |
|
|
HELP CENTRUM s.r.o. |
11 |
1 000 970 Kč |
|
|
Mgr. Lucie Krejčířová |
1 |
655 886 Kč |
|
|
PS Obelisk s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Radim Burian s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Mikulovská Pohřební služba Chromý, s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Otsuka Pharmaceutical Netherlands B.V. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Pharma Plasma s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
JARO - PLANT s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Almirall, S.A. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Josef Kopáček |
1 |
655 886 Kč |
|
|
CNC Support and Service s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Jiří Mondek |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Pohřebnictví Drozd Zábřeh s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
VIATRIS HEALTHCARE LIMITED |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Pavel Dvouletý |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Zdeněk Melichárek |
1 |
655 886 Kč |
|
|
82646716 |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Vlastimír Kabela |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Miroslav Němeček |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Milan Andrýsek |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Jana Pospíšilová |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Pohřební služba Omega s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2023 ve výši 655 886 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 81, tj. 6,60 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
10 |
68 165 537 Kč |
|
|
REMMARK, a.s. |
11 |
38 007 021 Kč |
|
|
ResMed CZ s.r.o. |
575 |
37 386 900 Kč |
|
|
McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., INTERNATIONAL ADVERTISING AGENCY |
16 |
16 336 820 Kč |
|
|
DXC Technology Czech Republic s.r.o. |
2 |
10 963 036 Kč |
|
|
BB Pharma a.s. |
15 |
9 838 292 Kč |
|
|
TISK CENTRUM s.r.o. |
18 |
8 365 601 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
105 |
7 371 968 Kč |
|
|
Česká hotelová, a.s. |
1 |
6 613 596 Kč |
|
|
Ing. David Jánošík |
1 |
6 613 596 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
132 |
5 167 577 Kč |
|
|
Výtahy MKV s.r.o. |
1 |
4 519 108 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
3 |
2 933 228 Kč |
|
|
MEDCORP CZECH REPUBLIC s.r.o. |
40 |
2 894 406 Kč |
|
|
ppm factum research s.r.o. |
4 |
2 713 600 Kč |
|
|
ATHAMAS, spol. s r.o. |
19 |
2 679 133 Kč |
|
|
REHA 2015, s.r.o. |
39 |
2 590 014 Kč |
|
|
MEDESA care s.r.o. |
33 |
2 503 704 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
2 |
2 228 820 Kč |
|
|
SIVAK medical technology s.r.o. |
15 |
2 142 985 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
3 |
1 967 658 Kč |
|
|
VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. |
5 |
1 890 288 Kč |
|
|
ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o. |
4 |
1 680 010 Kč |
|
|
SpeedCard s.r.o. |
2 |
1 493 206 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Novartis Europharm Limited |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Krka, tovarna zdravil, d.d. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Janssen-Cilag International N.V. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
Lion Sport s.r.o. |
2 |
1 311 772 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
1 300 556 Kč |
|
|
PRESTO výuka jazyků s.r.o. |
5 |
1 127 100 Kč |
|
|
Slovan Tábor akciová společnost |
1 |
1 007 035 Kč |
|
|
VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. |
2 |
902 490 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
826 305 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
2 |
784 554 Kč |
|
|
Innovative Global Products Europe s.r.o. |
1 |
693 088 Kč |
|
|
Ambulance Penta s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
ALBI Česká republika a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
ags 92, s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Pfizer Limited |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Green–Swan Pharmaceuticals CR a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
ALEXANDRIA a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
H.S.H Sport s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
WorkMed s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Alfréd s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Philips Česká republika s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
RBB INVEST, a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Pfizer Europe MA EEIG |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Roman Doboš |
1 |
655 886 Kč |
|
|
FOKUS optik a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Biogen Netherlands B.V. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Samsung Bioepis NL B.V. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Albatros Media a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Blue Style a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Kärcher spol. s r. o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Martin Bőhm |
1 |
655 886 Kč |
|
|
REJA spol. s r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Rudolf Skřivan |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Lek Pharmaceuticals d.d., Ljubljana |
1 |
655 886 Kč |
|
|
TEREZIA COMPANY s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Beryko s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
EASY4U s. r. o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Roman Cajthaml |
1 |
655 886 Kč |
|
|
RESPILON Group s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Sanofi-Aventis Deutschland GmbH |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Kyowa Kirin Holdings B.V. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Sanovia, a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
PPživě s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Arte Optik, s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
OPTIKA RICHTER, s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
TresTech s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Aneta Nováková |
1 |
655 886 Kč |
|
|
DER Touristik CZ a.s. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
TRIEXPERT s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Toboga s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Advanz Pharma International LIMITED (dříve Intercept Pharma International Ltd.) |
1 |
655 886 Kč |
|
|
Advanz Pharma Limited |
1 |
655 886 Kč |
|
|
STOB CZ s.r.o. |
1 |
655 886 Kč |
|
|
HELP CENTRUM s.r.o. |
6 |
603 797 Kč |
|
|
Aleš Sebastianides |
1 |
596 530 Kč |
|
|
Metrostav Facility s.r.o. |
1 |
587 849 Kč |
|
|
BIO SYSTÉM spol. s r.o. |
2 |
538 359 Kč |
|
|
EuroAgentur Hotels & Travel a.s. |
1 |
507 988 Kč |
|
|
MUDr. Pavel Čelakovský |
8 |
471 997 Kč |
|
|
Vita maxima s.r.o. |
4 |
453 761 Kč |
|
|
DM Cleaning s.r.o. |
1 |
411 158 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
1 |
405 400 Kč |
|
|
BT Praha,spol. s r.o. |
2 |
340 083 Kč |
|
|
Vetom Zbraslavice, s.r.o. |
1 |
332 520 Kč |
|
|
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. |
2 |
322 674 Kč |
|
|
LENIA spol. s r. o. |
2 |
312 431 Kč |
|
|
Hotel Start Jičín, s.r.o. |
1 |
294 950 Kč |
|
|
UNNI Trading, s.r.o. |
1 |
290 290 Kč |
|
|
PODLAHY HOMME s.r.o. |
1 |
286 761 Kč |
|
|
Foxo s.r.o. |
2 |
284 350 Kč |
|
|
Eldomed s.r.o. |
4 |
280 002 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY v 2023 ve výši 655 886 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,48
|
|
Počet bodů 5,48 znamená pro VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY celkově
608. místo z 1172.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0856 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0016 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0481 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0122 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0045 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1634 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0003 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0789 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0562 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0976 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,548
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,48
|
|
Výsledný K-Index
|
5,485 |
|