Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 29.12.1990 |
| IČO | 00011835 |
| Datová schránka | av3cdzk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 88 smluv za celkem 15 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 1 | 484 000 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 254 100 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 101 640 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 484 000 Kč |
| DEZA, a.s. | 3 | 355 740 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 2 | 726 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 296 450 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 93 849 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 726 000 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 235 950 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 93 849 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 5 | 1 116 299 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 600 161 Kč |
| Právní služby | 1 | 459 800 Kč |
| Odpady | 2 | 261 360 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 71 910 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 459 800 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 2 | 363 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 2 | 261 360 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 2 | 163 350 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 73 810 Kč |
| Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany | 1 | 71 910 Kč |
| Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace | 1 | 1 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 11 | 1 393 231 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 200 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 304 920 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 60 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 57 623 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 3 200 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 488 017 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 304 920 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 242 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany | 1 | 57 623 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 7 | 4 353 060 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 406 560 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 396 778 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 106 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 406 560 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 2 | 214 746 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 193 600 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 94 380 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 101 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 7 | 909 387 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 277 746 Kč |
| Právní služby | 2 | 595 320 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 391 918 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 53 083 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 41 831 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 1 173 700 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 595 320 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 242 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 145 877 Kč |
| Dětský domov Zašová | 1 | 89 418 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| DEZA, a.s. | 1 | 53 083 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 10 | 2 306 815 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 53 083 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 532 400 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 320 650 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 197 036 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 3 | 31 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 532 400 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 4 | 314 600 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 242 000 Kč |
| DEZA, a.s. | 1 | 197 036 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 78 650 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 3 | 31 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 12 | 1 199 150 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 197 036 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 462 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 302 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 89 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 53 340 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 4 | 28 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 2 | 462 500 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 242 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 89 500 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 53 340 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 4 | 28 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 8 | 473 340 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 302 500 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 160 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 240 700 Kč |
| Právní služby | 1 | 202 324 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 104 062 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 91 694 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 52 930 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 12 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 12 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 202 324 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 104 062 Kč |
| DEZA, a.s. | 1 | 100 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 91 694 Kč |
| Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 1 | 56 000 Kč |
| MV - generální ředitelství HZS ČR | 1 | 52 930 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 25 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 9 | 689 310 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 100 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 302 500 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 211 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 87 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 44 141 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 3 | 26 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 2 | 392 500 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 121 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 87 000 Kč |
| ST SERVIS s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 44 141 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 3 | 26 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZA, a.s. | 9 | 412 451 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 302 500 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 90 000 Kč |