Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.05.1976 |
| IČO | 00135143 |
| Datová schránka | 9etg36k |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 229 smluv za celkem 212 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 3 420 428 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 284 536 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 876 040 Kč |
| IT | 1 | 484 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 136 325 Kč |
| Zemědělství | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 2 619 650 Kč |
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 4 | 2 568 333 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 2 238 500 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 2 223 980 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 439 900 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 1 354 536 Kč |
| Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. | 1 | 1 196 448 Kč |
| Mateřská škola Radost, Bystřice pod Hostýnem, Schwaigrovo nám. 1365, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 1 082 950 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 862 200 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 2 | 724 790 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 5 | 562 650 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 193 140 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 | 136 325 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 23 | 17 303 402 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 4 | 4 454 252 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 3 | 4 028 695 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 286 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 1 969 928 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 862 200 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 529 240 Kč |
| IT | 1 | 471 900 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 326 700 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 232 580 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 207 582 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 165 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 41 | 26 767 792 Kč |
| TS RK, s.r.o. | 1 | 3 386 790 Kč |
| Mikroregion Žídelná | 1 | 1 646 810 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 6 177 050 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 5 760 810 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 1 923 779 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 855 075 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 941 900 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 778 030 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 446 490 Kč |
| IT | 1 | 423 500 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 157 300 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 115 053 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 30 | 25 256 730 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 9 906 754 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 841 620 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 512 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 361 976 Kč |
| IT | 1 | 423 500 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 411 400 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 411 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 123 420 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 113 474 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 70 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 28 129 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 8 367 150 Kč |
| Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4 | 1 | 1 841 620 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 1 539 604 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 1 512 500 Kč |
| Městské lesy Vsetín, s. r. o. | 1 | 826 430 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 805 000 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 423 500 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 411 400 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 411 400 Kč |
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Provaznická 64, příspěvková organizace | 1 | 366 596 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace | 1 | 190 380 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 123 420 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 | 113 474 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 106 324 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 70 000 Kč |
| Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 19 | 17 290 298 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 49 | 4 987 401 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 3 490 124 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 3 430 350 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 613 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 893 090 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 508 200 Kč |
| IT | 1 | 302 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 258 940 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 244 420 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 121 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 91 161 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TECHNICKÉ SLUŽBY LITOVEL, příspěvková organizace | 1 | 3 490 124 Kč |
| Technické služby města Liberec, p.o. | 1 | 3 430 350 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 2 613 600 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 816 750 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 302 500 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 278 179 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 1 | 258 940 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 244 420 Kč |
| Technické služby Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova | 2 | 178 650 Kč |
| Hospodářský dvůr Nýřany, spol. s r.o. | 1 | 175 166 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 91 161 Kč |
| Základní škola Komenského II, Zlín, Havlíčkovo nábř. 2567 příspěvková organizace | 1 | 76 340 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 18 | 12 500 680 Kč |
| ZÁLESÍ agro a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 9 | 27 971 449 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 15 352 359 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 273 452 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 268 080 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 220 998 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 3 | 983 730 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 359 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 216 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 122 452 Kč |
| IT | 1 | 96 800 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 33 | 21 889 840 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 28 087 428 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 27 437 960 Kč |
| IT | 49 | 17 714 400 Kč |
| Zemědělství | 19 | 3 290 365 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 3 199 119 Kč |
| Zdravotní péče | 10 | 1 350 360 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 145 499 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 675 180 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 122 452 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 72 600 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 4 | 55 129 960 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 5 031 180 Kč |
| Město Český Těšín | 3 | 2 025 540 Kč |
| Úřad práce České republiky | 9 | 904 709 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 683 529 Kč |
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 | 364 210 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 240 790 Kč |
| Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 220 960 Kč |
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 2 | 158 500 Kč |
| Střední odborné učiliště Uherský Brod | 1 | 152 218 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 | 122 452 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 96 800 Kč |
| Technické služby Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova | 1 | 94 985 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 30 | 65 661 432 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 41 | 9 213 010 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 57 | 7 279 122 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 6 335 560 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 5 171 540 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 4 239 683 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 109 030 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 522 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 85 100 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 61 710 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 6 335 560 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 3 344 283 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 3 020 160 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 2 | 2 151 380 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 2 109 030 Kč |
| Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 895 400 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 522 000 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace | 1 | 106 480 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 94 450 Kč |
| Základní škola Komenského II, Zlín, Havlíčkovo nábř. 2567 příspěvková organizace | 1 | 85 100 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 61 710 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 0 Kč |
| Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 16 | 18 846 553 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 145 | 22 153 965 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 33 | 1 743 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 569 975 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 723 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 506 990 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 302 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 169 470 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 121 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 66 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 9 | 0 Kč |
| Odpady | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 1 452 000 Kč |
| Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm | 2 | 658 240 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 475 200 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 | 302 500 Kč |
| Nejvyšší soud | 1 | 247 800 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 2 | 235 470 Kč |
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 | 150 000 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 121 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 117 975 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 15 000 Kč |
| Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 15 | 3 896 185 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 130 | 312 151 883 Kč |
| Výstavba vodních děl | 18 | 220 817 740 Kč |
| Stroje a zařízení | 49 | 57 551 472 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 114 | 51 473 568 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 33 | 17 084 962 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 4 838 790 Kč |
| Úklidové služby | 26 | 1 891 230 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 465 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 100 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 2 | 4 838 790 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 3 143 580 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 1 257 000 Kč |
| Město Litomyšl | 1 | 960 256 Kč |
| Obec Zádveřice-Raková | 1 | 889 471 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 712 800 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 465 000 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 2 | 332 750 Kč |
| Nejvyšší soud | 2 | 294 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 225 060 Kč |
| Povodí Odry, státní podnik | 1 | 121 000 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 100 499 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 1 | 54 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZÁLESÍ a.s. | 15 | 10 974 811 Kč |
| Mikroregion Rakovec | 1 | 2 419 395 Kč |