Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 3 podřízené organizace. Je součástí 17 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jaroslav Tošil
změna 08.06.2023
| Založeno | 01.01.1981 |
| IČO | 00240184 |
| Datová schránka | bm4bju9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 630 smluv za celkem 561 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 322 060 Kč |
| Odpady | 2 | 230 953 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 160 930 Kč |
| Právní služby | 1 | 90 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. | 1 | 1 638 450 Kč |
| EDIKT a.s. | 1 | 1 223 333 Kč |
| MV BAU, s.r.o. | 4 | 1 065 475 Kč |
| Václav Větrovský | 5 | 690 454 Kč |
| Grey s.r.o. | 1 | 610 773 Kč |
| KOMTERM services, s.r.o. | 1 | 525 302 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 3 | 380 910 Kč |
| Dubeček RD s.r.o. | 1 | 367 000 Kč |
| Bratři Gallové & spol. s.r.o. | 1 | 348 718 Kč |
| Mario Mandir | 1 | 325 953 Kč |
| Jiří Myšák | 1 | 322 060 Kč |
| Tesco Stores ČR a.s. | 1 | 298 319 Kč |
| Městská část Praha-Dubeč | 6 | 269 601 Kč |
| SYNAX SOLUTIONS s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| CITYZEN LIVING s.r.o. | 1 | 226 210 Kč |
| E L Z A M Bystřany, společnost s r.o. | 1 | 188 942 Kč |
| E-resources, s.r.o. | 1 | 185 735 Kč |
| Design4function s.r.o. | 1 | 160 930 Kč |
| FK Čechie Dubeč, z.s. | 2 | 150 000 Kč |
| SLATR s.r.o. | 1 | 119 790 Kč |
| Aleš Vítů | 1 | 100 693 Kč |
| JAROSLAV LÁTAL | 1 | 90 000 Kč |
| SISTEL INTERNATIONAL s.r.o. | 1 | 89 294 Kč |
| KTendr s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost V.F.Červeného, z.s. | 1 | 84 700 Kč |
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Praha 10-Dubeč | 1 | 32 670 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 38 | 9 554 831 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 269 601 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 22 546 568 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 4 271 905 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 15 | 3 761 433 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 868 169 Kč |
| Zemědělství | 2 | 687 546 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 672 300 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 551 889 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 287 738 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 231 642 Kč |
| Telco | 1 | 84 669 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 83 867 Kč |
| IT Hardware | 1 | 75 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 71 939 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 73 | 165 461 429 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 1 249 652 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 287 738 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 34 | 35 884 097 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 1 938 130 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 846 100 Kč |
| Zemědělství | 4 | 458 122 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 175 035 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 166 371 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 2 | 151 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 149 017 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 116 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 104 459 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 93 170 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 91 829 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 88 207 Kč |
| Telco | 1 | 75 679 Kč |
| Odpady | 1 | 60 513 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 69 | 39 076 912 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 020 175 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 2 453 707 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 175 035 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 10 890 Kč |
| PPF banka a.s. | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 8 435 330 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 4 829 166 Kč |
| Sociální služby | 1 | 1 238 000 Kč |
| Energie | 1 | 948 519 Kč |
| Zemědělství | 4 | 555 663 Kč |
| Technické služby | 2 | 407 166 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 380 490 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 341 432 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 277 090 Kč |
| Sociální péče | 1 | 261 430 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 128 260 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 120 315 Kč |
| Odpady | 1 | 97 423 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 90 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 86 311 Kč |
| Právní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 54 | 12 342 885 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 8 328 960 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 1 485 423 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 9 726 663 Kč |
| Telco | 51 | 4 096 622 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 3 174 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 824 328 Kč |
| Právní služby | 2 | 953 480 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 330 330 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 326 769 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 323 537 Kč |
| Zemědělství | 1 | 294 454 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 158 758 Kč |
| Nábytek | 1 | 68 402 Kč |
| Energie | 1 | 61 565 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 4 392 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MV BAU, s.r.o. | 8 | 3 743 995 Kč |
| Městská část Praha-Dubeč | 4 | 2 907 000 Kč |
| Grey s.r.o. | 1 | 2 559 874 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 2 | 1 909 787 Kč |
| Indra-Šebesta v.o.s. | 1 | 1 560 900 Kč |
| Václav Větrovský | 5 | 1 007 164 Kč |
| Silnice Málek s.r.o. | 2 | 637 537 Kč |
| JUDr. Josef Pavelka, advokátní kancelář | 1 | 605 000 Kč |
| AKROP s.r.o. | 1 | 369 265 Kč |
| JUDr. Jaromír Štůsek - advokát | 1 | 348 480 Kč |
| MAROSANA WORXXX s.r.o. | 1 | 330 330 Kč |
| KOMTERM services, s.r.o. | 1 | 326 769 Kč |
| F D servis Praha, s.r.o. | 1 | 323 537 Kč |
| Jiří Vojtěchovský | 2 | 303 589 Kč |
| BonSoft s.r.o. | 1 | 294 454 Kč |
| Miloslav Hůrka | 1 | 264 869 Kč |
| Požární bezpečnost s.r.o. | 1 | 158 758 Kč |
| VOCHOC TRADE, s.r.o. | 1 | 155 172 Kč |
| TecTake s.r.o. | 1 | 153 000 Kč |
| FK Čechie Dubeč, z.s. | 1 | 135 000 Kč |
| spolek PROHIBIFEST | 1 | 132 800 Kč |
| GoodPRO, s.r.o. | 1 | 98 078 Kč |
| SISTEL INTERNATIONAL s.r.o. | 1 | 87 922 Kč |
| STARSTAV s.r.o. | 1 | 79 793 Kč |
| TAVOBAL s.r.o. | 1 | 68 402 Kč |
| Petra Vašinová | 1 | 66 037 Kč |
| MK - mont illuminations s.r.o. | 1 | 65 972 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 61 565 Kč |
| Aleš Vítů | 1 | 56 656 Kč |
| WC Servis s.r.o. | 2 | 9 232 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 47 | 16 054 736 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 2 907 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 73 830 161 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 26 | 2 549 892 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 2 384 370 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 26 | 2 369 665 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 443 520 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 431 150 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 427 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 951 999 Kč |
| Odpady | 1 | 355 129 Kč |
| Nábytek | 1 | 216 200 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 121 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 70 440 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 59 290 Kč |
| Sociální služby | 1 | 28 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 51 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 60 | 82 664 315 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 178 000 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 649 546 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 49 520 740 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 7 983 748 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 1 571 705 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 1 496 960 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 1 185 795 Kč |
| Sociální služby | 1 | 992 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 488 840 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 4 | 415 750 Kč |
| IT Hardware | 1 | 337 929 Kč |
| Odpady | 5 | 318 820 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 307 959 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 183 200 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 146 410 Kč |
| Zemědělství | 1 | 106 071 Kč |
| IT | 1 | 72 600 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 50 150 Kč |
| Technické služby | 2 | 16 239 Kč |
| Energie | 1 | 3 025 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 67 | 56 239 198 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 7 663 748 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 1 257 680 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 839 441 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 62 595 863 Kč |
| Sociální služby | 2 | 7 368 218 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 78 | 7 080 970 Kč |
| Stroje a zařízení | 26 | 4 224 675 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 4 023 250 Kč |
| Průmyslové stroje | 26 | 3 818 203 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 51 | 3 775 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 26 | 3 153 690 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 6 | 666 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 352 019 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 340 832 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 317 798 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 301 097 Kč |
| Zemědělství | 2 | 294 978 Kč |
| Energie | 2 | 274 805 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 228 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 185 220 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 169 400 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 162 150 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 121 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 71 637 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 77 | 75 479 254 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 7 368 218 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 0 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 76 | 30 812 997 Kč |
| Odpady | 253 | 26 713 976 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 21 042 389 Kč |
| Školení a kurzy | 101 | 12 379 063 Kč |
| Kancelář | 51 | 7 242 183 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 101 | 6 170 285 Kč |
| Práce při dokončování budov | 26 | 4 206 350 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 135 789 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 733 930 Kč |
| Sociální služby | 1 | 700 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 687 040 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 614 559 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 278 300 Kč |
| Technické služby | 2 | 169 700 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 163 600 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 100 527 Kč |
| Nábytek | 1 | 85 067 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 7 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 53 | 26 668 483 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 2 667 989 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 204 | 514 540 535 Kč |
| Dary a dotace | 726 | 262 177 988 Kč |
| Osobní vozidla | 151 | 205 520 295 Kč |
| Technické služby | 202 | 61 547 361 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 280 | 41 008 259 Kč |
| Pojišťovací služby | 127 | 34 740 755 Kč |
| Energie | 126 | 32 197 845 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 328 | 31 414 400 Kč |
| Právní služby | 128 | 27 669 378 Kč |
| Nábytek | 101 | 21 806 485 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 19 686 841 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 26 | 8 259 050 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 76 | 4 153 576 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 556 600 Kč |
| Sociální služby | 1 | 400 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 80 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 53 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dubeč | 43 | 24 116 531 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 11 282 263 Kč |