Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 16 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.1981 |
| IČO | 00241661 |
| Datová schránka | 7p9bt2g |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 701 smluv za celkem 1 mld. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 933 551 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 229 900 Kč |
| Technické služby | 1 | 102 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 45 | 18 271 084 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 87 713 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 66 284 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,66 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s s 2 smluvními partnery.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 122 954 156 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 17 720 886 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 150 378 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 988 570 Kč |
| Energie | 2 | 653 400 Kč |
| Nábytek | 1 | 336 864 Kč |
| Zemědělství | 3 | 251 768 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 250 044 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 195 530 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 159 720 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 145 200 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 133 645 Kč |
| IT | 3 | 121 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 96 074 Kč |
| IT Hardware | 1 | 94 223 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 93 364 Kč |
| Právní služby | 1 | 2 178 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 69 | 225 406 334 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 16 940 000 Kč |
| ČEPS, a.s. | 1 | 540 096 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 191 228 277 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 61 441 608 Kč |
| Zemědělství | 9 | 2 686 559 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 453 880 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 2 363 791 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 9 | 1 549 502 Kč |
| Energie | 2 | 1 126 100 Kč |
| Odpady | 1 | 373 872 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 317 988 Kč |
| Nábytek | 1 | 313 070 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 295 119 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 247 880 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 181 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 108 900 Kč |
| Právní služby | 1 | 605 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 424 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 5 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 78 | 207 233 191 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 59 290 000 Kč |
| ČEPS, a.s. | 2 | 898 904 Kč |
| Městská část Praha 16 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 16 | 42 999 562 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 22 911 477 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 098 178 Kč |
| Zemědělství | 7 | 1 968 594 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 17 | 1 877 760 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 004 000 Kč |
| Právní služby | 5 | 726 380 Kč |
| Kancelář | 1 | 568 277 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 500 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 475 990 Kč |
| Odpady | 1 | 292 269 Kč |
| Nábytek | 2 | 235 186 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 207 808 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 82 808 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 33 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 84 | 49 944 310 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 42 642 269 Kč |
| Ústav archeologické památkové péče středních Čech, příspěvková organizace | 1 | 525 866 Kč |
| ČEPS, a.s. | 1 | 484 000 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 102 335 250 Kč |
| Stavebnictví | 19 | 49 959 945 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 3 641 798 Kč |
| Zemědělství | 10 | 1 763 009 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 748 254 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 9 | 782 665 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 424 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 422 307 Kč |
| Právní služby | 1 | 165 165 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 133 785 Kč |
| IT | 1 | 90 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 83 323 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 64 367 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 42 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 17 | 0 Kč |
| Jiná energie | 9 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 75 | 163 299 129 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 605 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 17 775 466 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 18 | 2 385 894 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 046 304 Kč |
| Telco | 1 | 832 220 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 763 019 Kč |
| Zemědělství | 11 | 720 554 Kč |
| Právní služby | 3 | 590 722 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 534 000 Kč |
| Energie | 11 | 289 984 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 257 390 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 168 794 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 129 470 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 103 092 Kč |
| Sociální péče | 1 | 84 700 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 79 | 24 722 916 Kč |
| Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,10 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 137 | 18 166 272 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 7 432 117 Kč |
| Stroje a zařízení | 17 | 5 210 299 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 3 629 359 Kč |
| IT | 34 | 1 952 542 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 1 876 105 Kč |
| Zemědělství | 8 | 1 754 312 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 33 | 1 234 200 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 829 092 Kč |
| Tisk | 1 | 654 997 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 559 020 Kč |
| Odpady | 3 | 474 362 Kč |
| Telekomunikační služby | 9 | 467 527 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 9 | 290 400 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 227 286 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 105 452 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 81 | 22 132 358 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 108 035 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 28 211 907 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 17 996 304 Kč |
| Právní služby | 89 | 12 001 400 Kč |
| Služby závodních jídelen | 33 | 8 782 040 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 7 849 464 Kč |
| Nábytek | 33 | 7 174 569 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 961 358 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 216 349 Kč |
| Zahradnické služby | 3 | 488 542 Kč |
| Zemědělství | 4 | 360 031 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 115 458 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 113 280 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 86 878 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 60 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 64 | 43 577 366 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 17 693 804 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 869 143 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 68 418 244 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 9 124 309 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 18 | 3 824 908 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 2 517 780 Kč |
| Práce při dokončování budov | 9 | 2 128 127 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 26 | 1 616 560 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 579 248 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 124 636 Kč |
| IT Hardware | 9 | 872 243 Kč |
| Zemědělství | 2 | 518 880 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 216 396 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 89 836 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 87 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 62 | 86 735 743 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 73 | 844 621 841 Kč |
| Zemědělství | 433 | 80 248 584 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 17 | 73 092 184 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 105 | 39 909 556 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 21 420 110 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 20 303 316 Kč |
| Odpady | 41 | 9 209 213 Kč |
| Zahradnické služby | 66 | 8 273 742 Kč |
| Sociální služby | 1 | 3 111 662 Kč |
| Sport a sportoviště | 25 | 2 915 197 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 1 872 093 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 206 370 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 145 079 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Slivenec | 51 | 49 102 339 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 3 111 662 Kč |