Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 13 podřízených organizací. Je součástí 32 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 2229 smluv za celkem 4 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
35 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 12 438 600 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 747 918 Kč |
| Odpady | 1 | 550 735 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 236 386 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 70 452 Kč |
| Zemědělství | 1 | 60 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 88 | 65 565 948 Kč |
| Pardubický kraj | 5 | 4 618 419 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 4 221 791 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,62 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 247 | 310 684 489 Kč |
| Pardubický kraj | 12 | 12 106 354 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 373 078 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 119 548 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 | 22 128 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 4 073 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 3 | 879 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,32 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 291 | 461 990 685 Kč |
| Pardubický kraj | 13 | 10 007 043 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 4 | 6 502 985 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 1 737 469 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 360 000 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 | 23 330 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,59 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 291 | 400 144 377 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 29 876 599 Kč |
| Pardubický kraj | 10 | 8 331 808 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 | 21 000 Kč |
| ELEKTROWIN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,73 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 260 | 563 497 928 Kč |
| Pardubický kraj | 6 | 6 083 771 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 2 787 840 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 1 131 058 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 110 150 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 | 17 333 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,91 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 175 | 285 558 465 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 4 | 21 130 968 Kč |
| Pardubický kraj | 5 | 6 806 131 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 2 | 500 892 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 | 29 040 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 194 | 472 627 717 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 140 000 000 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 22 024 767 Kč |
| Pardubický kraj | 4 | 6 002 632 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,87 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 220 | 256 934 573 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 20 529 808 Kč |
| Pardubický kraj | 8 | 6 285 517 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 4 658 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,34 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 53 | 261 664 508 Kč |
| Školení a kurzy | 1 505 | 177 246 135 Kč |
| Sport a sportoviště | 298 | 164 690 837 Kč |
| Právní služby | 392 | 68 947 375 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 241 | 16 251 310 Kč |
| Dary a dotace | 31 | 14 430 390 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 133 | 10 349 203 Kč |
| Zemědělství | 5 | 8 056 138 Kč |
| Odpady | 7 | 7 428 414 Kč |
| Technické služby | 3 | 7 412 925 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 13 | 6 665 305 Kč |
| Stroje a zařízení | 63 | 2 894 041 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 2 349 336 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 13 | 2 142 000 Kč |
| IT | 10 | 1 653 526 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 922 344 Kč |
| Kancelář | 2 | 454 149 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 284 520 Kč |
| IT Hardware | 2 | 263 761 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 187 163 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 162 | 163 346 497 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 154 368 170 Kč |
| Pardubický kraj | 6 | 6 078 916 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola gastronomická a technická Žamberk | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 576 | 1 785 547 295 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 612 | 692 533 740 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 532 | 508 515 783 Kč |
| IT | 1 819 | 427 287 056 Kč |
| Stavebnictví | 46 | 128 995 614 Kč |
| Práce při dokončování budov | 266 | 48 277 896 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 347 | 35 056 836 Kč |
| Dary a dotace | 26 | 9 599 653 Kč |
| Technické služby | 5 | 7 928 127 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 3 465 138 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 2 313 157 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 1 818 467 Kč |
| Odpady | 4 | 932 836 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 687 357 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 465 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 300 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 289 028 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 258 333 Kč |
| Textilie | 1 | 91 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 117 | 86 148 178 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 12 900 119 Kč |
| Pardubický kraj | 4 | 4 384 091 Kč |
| Správa budov Žamberk s.r.o. | 3 | 762 000 Kč |
| D A B O N A s.r.o. | 2 | 133 100 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 116 765 Kč |
| Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk | 1 | 76 848 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 11 | 0 Kč |