Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 07.09.2001 |
| IČO | 00344648 |
| Datová schránka | yjtseac |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 795 smluv za celkem 1 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
57 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 3 025 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 712 248 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 28 | 36 288 815 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOÚPRAVNA, s.r.o. | 1 | 10 103 500 Kč |
| ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s. | 3 | 9 800 000 Kč |
| VASCULAR, s.r.o. | 2 | 1 863 400 Kč |
| Ambulance pro nemoci plicní a TBC, s.r.o. | 1 | 1 573 000 Kč |
| TH STAVBY, spol. s r.o. | 2 | 1 425 507 Kč |
| Dětský lékař - in, s.r.o. | 1 | 1 331 000 Kč |
| Plicní ambulance MUDr. Ilona Binková s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| 24413054 | 1 | 1 210 000 Kč |
| MUDr. Monika Trubáková, s.r.o. | 1 | 1 028 500 Kč |
| Suché stavby Doležal s.r.o. | 2 | 991 848 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 907 500 Kč |
| Křivová & Co., s.r.o. | 1 | 907 500 Kč |
| Hi-Tech Services, spol. s r.o. | 1 | 810 700 Kč |
| KONE, a.s. | 1 | 786 500 Kč |
| Gastroenterologická ambulance s.r.o. | 1 | 665 500 Kč |
| ASCO-MED,spol. s r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| SITEL, spol. s r.o. | 1 | 247 784 Kč |
| EUC Klinika Brno s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| HYŠPLER DEVELOPING s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Jaroslav Kulík | 1 | 189 065 Kč |
| RIVA SERVIS s.r.o. | 1 | 181 301 Kč |
| ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| PEND a.s. | 1 | 88 209 Kč |
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 24 | 125 235 040 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 29 887 000 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 7 260 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 4 114 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 3 291 200 Kč |
| Odpady | 1 | 2 420 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 420 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 1 788 380 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 1 668 469 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 1 027 253 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 786 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 605 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 588 060 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 552 039 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 360 580 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 157 300 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 133 100 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 96 800 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 102 | 251 682 731 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 121 000 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,80 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 29 | 91 953 950 Kč |
| Stavebnictví | 31 | 38 500 430 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 10 769 000 Kč |
| Energie | 2 | 6 776 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 22 | 4 792 849 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 4 114 000 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 3 461 810 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 3 171 948 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 2 420 000 Kč |
| Odpady | 1 | 2 420 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 420 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 105 400 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 969 517 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 767 183 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 521 381 Kč |
| IT | 2 | 1 119 468 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 980 100 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 834 900 Kč |
| Kancelář | 1 | 542 504 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 375 100 Kč |
| Nábytek | 2 | 234 049 Kč |
| Telco | 1 | 217 437 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 217 437 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 161 112 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 135 | 189 297 138 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 434 874 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 121 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,37 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 107 | 55 972 301 Kč |
| Energie | 6 | 48 418 295 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 29 | 41 632 470 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 32 840 043 Kč |
| Průmyslové stroje | 22 | 3 453 134 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 785 279 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 1 568 160 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 1 091 178 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 791 340 Kč |
| IT | 2 | 707 850 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 620 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 484 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 387 956 Kč |
| Právní služby | 1 | 242 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 241 999 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 82 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 82 | 139 665 554 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 5 | 18 295 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 66 349 197 Kč |
| Osobní vozidla | 43 | 50 505 955 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 18 | 24 795 320 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 22 | 23 096 238 Kč |
| Odpady | 3 | 7 260 000 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 4 840 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 4 840 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 4 840 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 2 909 960 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 1 936 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 968 000 Kč |
| IT | 2 | 726 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 677 216 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 660 660 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 365 630 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 342 895 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 298 870 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 242 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 107 144 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 70 180 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 89 | 126 687 974 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 120 000 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 72 600 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,40 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 32 | 48 149 191 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 21 013 670 Kč |
| Ostraha objektů | 4 | 9 680 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 7 260 000 Kč |
| Telco | 43 | 5 430 117 Kč |
| Právní služby | 22 | 5 324 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 2 976 600 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 299 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 915 999 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 965 580 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 423 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 416 240 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 242 000 Kč |
| IT | 1 | 229 755 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 193 600 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 169 400 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 154 396 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 97 042 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 93 170 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 83 490 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 64 057 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 94 | 100 719 392 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 051 000 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 863 940 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,03 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 211 | 1 161 475 999 Kč |
| Odpady | 108 | 259 115 450 Kč |
| Úklidové služby | 22 | 26 499 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 67 | 25 666 520 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 43 | 19 464 060 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 8 012 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 725 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 5 | 2 776 149 Kč |
| Práce při dokončování budov | 23 | 2 722 500 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 2 589 400 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 492 769 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 1 815 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 334 207 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 1 039 861 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 1 028 500 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 703 638 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 321 007 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 321 000 Kč |
| Kosmetika | 2 | 210 540 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 180 344 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 145 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 66 550 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 22 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 114 | 63 134 990 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 30 047 981 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 7 081 477 Kč |
| Chemické výrobky | 64 | 5 023 073 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 4 356 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 2 787 695 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 2 178 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 815 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 564 279 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 376 611 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 297 660 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 288 007 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 113 702 Kč |
| Nábytek | 1 | 73 689 Kč |
| Kancelář | 1 | 64 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 35 | 46 406 777 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 3 705 577 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,51 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 253 | 608 315 400 Kč |
| IT | 148 | 58 645 751 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 169 | 45 428 135 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 30 178 804 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 85 | 22 049 830 Kč |
| Kosmetika | 44 | 4 555 166 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 2 916 280 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 430 902 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 22 | 2 387 752 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 2 178 120 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 648 560 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 484 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 338 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 162 116 Kč |
| Kancelář | 1 | 139 864 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 108 900 Kč |
| Nábytek | 1 | 74 100 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 41 | 39 452 555 Kč |
| Statutární město Brno | 6 | 1 011 860 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 407 | 677 942 884 Kč |
| Pojišťovací služby | 611 | 456 478 253 Kč |
| Služby závodních jídelen | 127 | 255 423 068 Kč |
| Zdravotnictví | 381 | 118 941 842 Kč |
| Dary a dotace | 190 | 57 296 203 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 85 | 40 249 924 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 36 101 027 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 43 | 5 594 556 Kč |
| Zdravotní péče | 22 | 4 184 215 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 1 941 687 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 847 408 Kč |
| Nábytek | 1 | 394 962 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 223 485 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 47 | 47 398 192 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 61 710 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 359 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 2 | 0 Kč |