Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1987 |
| IČO | 00417688 |
| Datová schránka | ew55ckm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1200 smluv za celkem 645 mil. Kč;
67 smluv má zásadní nedostatek;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 15 | 74 485 349 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 3 732 480 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 3 637 216 Kč |
| Osobní vozidla | 8 | 3 421 074 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 2 879 899 Kč |
| Úklidové služby | 7 | 1 765 390 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 1 403 116 Kč |
| Zemědělství | 5 | 1 201 802 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 827 033 Kč |
| Technické služby | 1 | 786 488 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 598 950 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 390 249 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 302 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 302 499 Kč |
| Kancelář | 1 | 302 488 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 252 954 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 55 961 Kč |
| Telco | 1 | 33 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 98 | 98 149 172 Kč |
| Úřad práce České republiky | 19 | 4 378 402 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 1 108 472 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 544 500 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 374 616 Kč |
| Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 83 449 Kč |
| Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 48 400 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,59 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,80 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 43 | 16 508 655 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 11 821 700 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 23 | 5 822 062 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 4 980 977 Kč |
| Osobní vozidla | 6 | 2 031 189 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 2 005 251 Kč |
| Zemědělství | 10 | 1 990 216 Kč |
| Úklidové služby | 14 | 1 988 571 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 1 569 675 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 558 080 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 425 876 Kč |
| Právní služby | 1 | 700 000 Kč |
| Řemesla | 1 | 604 999 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 596 529 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 500 365 Kč |
| Technické služby | 6 | 407 749 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 375 778 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 179 080 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 163 953 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 126 466 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 121 000 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 96 195 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 133 | 51 363 992 Kč |
| Úřad práce České republiky | 22 | 5 035 562 Kč |
| Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace | 2 | 396 750 Kč |
| Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Město Nový Jičín | 2 | 295 985 Kč |
| Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace | 1 | 76 590 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 58 080 Kč |
| Zemský archiv v Opavě | 1 | 56 338 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 54 450 Kč |
| Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 30 250 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,31 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 10 647 637 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 8 389 051 Kč |
| Odpady | 41 | 8 330 351 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 19 | 7 826 825 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 14 | 4 038 157 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 2 507 900 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 2 495 950 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 2 297 421 Kč |
| Úklidové služby | 9 | 1 970 286 Kč |
| Zemědělství | 6 | 1 356 085 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 603 790 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 578 513 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 468 633 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 437 463 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 302 500 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 302 499 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 301 290 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 301 290 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 247 606 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 181 940 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 181 500 Kč |
| Technické služby | 4 | 110 817 Kč |
| Finance | 1 | 82 169 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 107 | 49 351 895 Kč |
| Úřad práce České republiky | 14 | 4 038 157 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 221 633 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 200 000 Kč |
| Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 150 040 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 95 523 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 2 425 Kč |
| Město Nový Jičín | 1 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 26 481 097 Kč |
| Odpady | 50 | 13 374 209 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 5 623 548 Kč |
| Úklidové služby | 7 | 5 371 467 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 5 321 670 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 5 111 040 Kč |
| Zemědělství | 8 | 1 691 005 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 1 109 495 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 761 279 Kč |
| Technické služby | 7 | 722 247 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 604 999 Kč |
| Řemesla | 1 | 604 999 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 492 500 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 460 405 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 457 864 Kč |
| IT Hardware | 1 | 121 355 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 117 370 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 100 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 85 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 75 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,31 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 61 | 67 567 443 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 16 | 5 618 808 Kč |
| Úklidové služby | 8 | 3 762 060 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 663 880 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 3 213 400 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 2 219 464 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 620 190 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 480 751 Kč |
| Zemědělství | 7 | 1 345 193 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 531 526 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 516 307 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 410 493 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 361 800 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 240 790 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 200 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 161 806 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 126 143 Kč |
| IT | 1 | 108 900 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 93 170 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 73 232 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 72 957 Kč |
| Technické služby | 5 | 46 816 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,84 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 25 863 952 Kč |
| Odpady | 66 | 23 973 683 Kč |
| Úklidové služby | 49 | 15 350 170 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 3 187 140 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 361 700 Kč |
| Technické služby | 5 | 679 633 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 443 731 Kč |
| Zemědělství | 4 | 294 611 Kč |
| IT | 2 | 290 267 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 240 790 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 240 311 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 47 | 38 779 968 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 7 788 649 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 4 679 606 Kč |
| Úklidové služby | 8 | 4 167 239 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 3 689 895 Kč |
| IT | 2 | 2 274 542 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 257 998 Kč |
| Zemědělství | 4 | 963 021 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 943 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 438 988 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 241 999 Kč |
| Technické služby | 1 | 239 725 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 199 978 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 88 | 63 308 243 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 3 689 895 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 68 970 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,66 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,79 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
53 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 41,73 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 60 | 37 312 679 Kč |
| Energie | 1 | 11 616 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 6 299 260 Kč |
| Úklidové služby | 19 | 4 801 152 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 2 842 028 Kč |
| Řemesla | 1 | 1 149 500 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 999 600 Kč |
| Zemědělství | 3 | 894 987 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 626 765 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 459 800 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 419 633 Kč |
| Právní služby | 3 | 405 350 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 372 890 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 330 410 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 295 845 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 242 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 157 320 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 121 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 68 970 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 116 | 62 926 529 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 6 299 260 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 68 400 Kč |
| Město Nový Jičín | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 26 | 5 979 654 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 5 612 050 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 342 340 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 212 454 Kč |
| Zemědělství | 3 | 805 395 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 318 500 Kč |
| Právní služby | 3 | 251 742 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 207 781 Kč |
| Technické služby | 4 | 144 910 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 113 402 Kč |
| Odpady | 4 | 68 970 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 67 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 53 | 15 783 482 Kč |
| Město Nový Jičín | 1 | 340 716 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 5 | 9 055 640 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 8 142 500 Kč |
| Úklidové služby | 29 | 5 524 932 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 229 263 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 546 380 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 287 730 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 1 227 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 657 550 Kč |
| Odpady | 2 | 424 710 Kč |
| Právní služby | 4 | 285 320 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 124 560 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 96 195 Kč |
| Zemědělství | 2 | 89 696 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 66 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 13 380 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 58 | 20 870 390 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 9 055 640 Kč |
| 1 | 396 880 Kč | |
| Veacom s.r.o. | 1 | 153 718 Kč |
| TOMA RECYCLING a.s. | 2 | 143 200 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 89 696 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Městské kulturní středisko Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |