Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1992 |
| IČO | 00534242 |
| Datová schránka | n3ek6pv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 8400 smluv za celkem 2 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
31 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
25,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,59 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 74 | 8 799 086 Kč |
| Zdravotnictví | 14 | 6 077 275 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 4 648 312 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 126 564 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 3 | 1 074 060 Kč |
| Zemědělství | 1 | 388 410 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 320 650 Kč |
| Kosmetika | 2 | 297 800 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 181 500 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 141 493 Kč |
| Odpady | 1 | 121 000 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 96 800 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 84 700 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 264 | 79 332 807 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 70 | 6 386 685 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 32 | 2 341 212 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 11 | 871 693 Kč |
| Statutární město Třinec | 1 | 579 900 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 199 650 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,24 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,20 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,10 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 728 | 166 403 054 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 173 | 15 409 164 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 67 | 5 026 559 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 26 | 2 423 168 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 3 | 589 980 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 6 | 571 876 Kč |
| Statutární město Třinec | 1 | 450 000 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 60 500 Kč |
| Město Jablunkov | 1 | 10 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 10 | 0 Kč |
| Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 853 | 257 827 896 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 172 | 15 192 314 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 58 | 4 575 207 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 15 | 1 729 887 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 7 | 1 213 461 Kč |
| Statutární město Třinec | 2 | 635 250 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 242 000 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 2 | 163 350 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
| Město Jablunkov | 1 | 10 000 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 666 | 274 119 236 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 125 | 11 159 584 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 54 | 3 886 239 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 14 | 2 212 464 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 8 | 1 018 184 Kč |
| Statutární město Třinec | 1 | 510 620 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 9 | 427 014 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 326 700 Kč |
| Město Jablunkov | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,99 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,36 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 797 | 374 572 956 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 137 | 12 106 044 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 48 | 7 423 711 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 88 | 6 242 096 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 2 | 529 369 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 409 658 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 3 | 200 754 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 6 | 175 006 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 2 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 7 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 9 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
34 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,60 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 693 | 137 228 279 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 139 | 12 249 327 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 75 | 5 354 957 Kč |
| Statutární město Třinec | 4 | 1 021 240 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 2 | 579 977 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 3 | 205 700 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 13 | 164 560 Kč |
| Náš svět, příspěvková organizace | 1 | 130 745 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Třinec, příspěvková organizace | 1 | 70 903 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 36 300 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 5 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 441 | 93 115 207 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 80 | 6 610 813 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 56 | 4 287 681 Kč |
| Náš svět, příspěvková organizace | 1 | 735 181 Kč |
| Statutární město Třinec | 1 | 510 620 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 299 088 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 174 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 40 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby města Třince, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 15 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
42 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
59 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,66 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 454 | 117 080 781 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 144 | 11 772 801 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 112 | 8 704 108 Kč |
| Statutární město Třinec | 1 | 508 200 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 507 843 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 349 802 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 60 000 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 36 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
64 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 529 | 127 205 848 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 82 | 6 236 920 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 67 | 5 021 640 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 1 306 800 Kč |
| Statutární město Třinec | 1 | 484 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 217 800 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 60 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| AstraZeneca Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 12 | 0 Kč |