Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Miroslav Marek
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.1991 |
| IČO | 00558991 |
| Datová schránka | qxixkmw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 136 smluv za celkem 403 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 7 260 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 8 653 567 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, příspěvková organizace | 1 | 909 481 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 5 | 33 118 467 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 21 780 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 12 100 000 Kč |
| Kosmetika | 2 | 3 476 364 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 847 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 517 924 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 468 270 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 429 039 Kč |
| Energie | 2 | 302 177 Kč |
| Nábytek | 1 | 245 399 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 6 | 67 547 957 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 2 | 2 073 628 Kč |
| Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace | 5 | 1 231 593 Kč |
| Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, příspěvková organizace | 1 | 1 057 048 Kč |
| Masarykova univerzita | 3 | 847 000 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Brno, příspěvková organizace | 1 | 826 551 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 429 039 Kč |
| Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. | 2 | 302 177 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 96 800 000 Kč |
| Kosmetika | 52 | 90 027 826 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 12 099 336 Kč |
| IT Hardware | 2 | 9 797 432 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 3 276 048 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 655 281 Kč |
| Energie | 2 | 286 824 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 198 727 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 108 900 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 7 | 113 161 587 Kč |
| Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace | 9 | 12 524 394 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 655 281 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 0 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 29 300 132 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 4 | 2 562 254 Kč |
| Energie | 2 | 1 138 088 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 1 098 800 Kč |
| IT Hardware | 1 | 512 435 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 223 850 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 30 438 220 Kč |
| Muzeum Brněnska, příspěvková organizace | 3 | 1 401 737 Kč |
| Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace | 1 | 1 160 517 Kč |
| Masarykova univerzita | 4 | 943 800 Kč |
| Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace | 3 | 736 285 Kč |
| Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace | 1 | 155 000 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 26 | 10 925 963 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 4 | 2 248 351 Kč |
| Energie | 2 | 451 847 Kč |
| IT Hardware | 1 | 144 837 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 140 000 Kč |
| Dary a dotace | 51 | 61 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Muzeum Brněnska, příspěvková organizace | 2 | 1 124 140 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 898 122 Kč |
| Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 677 936 Kč |
| Masarykova univerzita | 3 | 200 000 Kč |
| Domov na Jarošce, příspěvková organizace | 1 | 144 837 Kč |
| Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace | 3 | 140 000 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 61 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 28 639 490 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 11 426 757 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 2 435 159 Kč |
| IT | 1 | 598 986 Kč |
| IT Hardware | 1 | 593 463 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 347 423 Kč |
| Energie | 2 | 281 748 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 5 | 40 639 418 Kč |
| Střední škola Strážnice, příspěvková organizace | 1 | 2 431 405 Kč |
| Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace | 4 | 1 252 202 Kč |
| Masarykova univerzita | 4 | 532 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 9 833 293 Kč |
| Průmyslové stroje | 26 | 5 570 737 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 4 | 1 108 196 Kč |
| IT Hardware | 1 | 544 924 Kč |
| Nábytek | 1 | 287 034 Kč |
| Energie | 2 | 153 608 Kč |
| Kancelář | 1 | 126 188 Kč |
| IT | 1 | 18 800 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 76 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 5 | 11 082 216 Kč |
| Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace | 7 | 1 592 395 Kč |
| Masarykova univerzita | 3 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 504 | 1 053 192 664 Kč |
| Nábytek | 51 | 13 522 984 Kč |
| IT Hardware | 1 | 586 753 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace | 4 | 798 904 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 226 | 789 032 775 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 17 167 131 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 491 626 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 485 020 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 128 641 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 17 167 131 Kč |
| Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace | 7 | 1 654 490 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 126 | 3 746 985 041 Kč |
| Kancelář | 101 | 1 465 131 765 Kč |
| Školení a kurzy | 352 | 399 741 636 Kč |
| IT | 126 | 15 506 117 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 4 375 414 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 26 | 3 296 742 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 67 637 838 Kč |
| Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace | 5 | 5 055 997 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 2 386 867 Kč |