Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vít Schindler
změna 19.08.2021
| Založeno | 01.02.1991 |
| IČO | 00842737 |
| Datová schránka | 9swj2ba |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 194 smluv za celkem 58 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
18,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 2 | 580 000 Kč |
| 1 | 449 400 Kč | |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 580 000 Kč |
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 2 | 449 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 4 504 017 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 569 948 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 433 707 Kč |
| Nábytek | 4 | 384 013 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 370 887 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 184 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 138 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 116 189 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 79 040 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 78 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 75 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 65 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 9 | 5 582 672 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 4 | 384 013 Kč |
| FATRA - Stavební a obchodní společnost, spol. s r.o. | 1 | 290 463 Kč |
| Martin Honěk | 1 | 208 137 Kč |
| Michal Ledvoň | 1 | 162 750 Kč |
| Cestovní kancelář Zájezd, s.r.o. | 1 | 138 000 Kč |
| HK REVELMONT s.r.o. | 1 | 116 189 Kč |
| abc english s.r.o. | 1 | 114 000 Kč |
| ATRIS, s.r.o. | 1 | 95 590 Kč |
| DLNK s.r.o. | 1 | 79 040 Kč |
| Martin Carbol | 1 | 78 000 Kč |
| PhDr. Libor Kyncl | 1 | 70 000 Kč |
| Ing. Zuzana Sáňková | 1 | 65 000 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 53 717 Kč |
| Josef Figura | 1 | 0 Kč |
| NOVOS NJ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 4 504 017 Kč |
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 19 | 1 854 899 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 580 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 423 655 Kč |
| Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 75 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 6 | 6 946 300 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 26 | 3 454 200 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 916 424 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 600 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 597 135 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 517 851 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 420 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 369 092 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 252 890 Kč |
| IT | 1 | 159 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 90 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 84 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 77 867 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 68 728 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 9 | 8 064 152 Kč |
| OPTICZECH s.r.o. | 1 | 1 407 188 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 2 | 681 835 Kč |
| 1 | 420 000 Kč | |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 2 | 369 092 Kč |
| Martin Honěk | 1 | 285 547 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 252 890 Kč |
| inpublic group s.r.o. | 1 | 159 500 Kč |
| HK REVELMONT s.r.o. | 1 | 145 218 Kč |
| CK Hambálek s.r.o. | 1 | 142 200 Kč |
| abc english s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| Martin Šigut | 1 | 78 472 Kč |
| ATELIÉR TOP KLIMA s.r.o. | 1 | 77 867 Kč |
| DEXON CZECH s.r.o. | 1 | 75 603 Kč |
| DLNK s.r.o. | 1 | 68 728 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NOVOS NJ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| AKORD & POKLAD, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Michal Ledvoň | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 6 946 300 Kč |
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 22 | 4 254 140 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 600 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 517 851 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 236 892 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 632 558 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 26 | 1 896 951 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 316 718 Kč |
| Nábytek | 2 | 218 400 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 135 826 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 105 440 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 66 131 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 66 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SIVEKO s.r.o. | 2 | 4 236 892 Kč |
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 8 | 3 359 428 Kč |
| ATRIS, s.r.o. | 2 | 250 470 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 2 | 201 957 Kč |
| HK REVELMONT s.r.o. | 1 | 171 947 Kč |
| Radim Sysala | 1 | 154 400 Kč |
| Mgr. Tomáš Kleslo | 2 | 135 660 Kč |
| ASA expert a.s. | 1 | 66 248 Kč |
| 1 | 64 000 Kč | |
| Horský hotel Kozubová s.r.o. | 1 | 53 600 Kč |
| S.M.K., a.s. | 1 | 51 840 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 15 | 5 330 143 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 632 558 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 670 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 56 870 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 49 | 24 842 771 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 49 | 12 428 433 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 2 970 398 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 826 430 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 560 000 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 505 306 Kč |
| IT Hardware | 2 | 504 103 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 500 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 348 095 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 146 660 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 113 980 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 8 | 4 030 398 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 3 | 712 530 Kč |
| 1 | 505 306 Kč | |
| NEXINEO CZ s.r.o. | 1 | 407 545 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 238 595 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 2 | 199 130 Kč |
| HK REVELMONT s.r.o. | 1 | 156 085 Kč |
| Michal Ledvoň | 1 | 146 800 Kč |
| Martin Honěk | 1 | 113 980 Kč |
| Radim Sysala | 1 | 109 500 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| Edufor s.r.o. | 1 | 73 089 Kč |
| Kamil Bugyi | 1 | 71 302 Kč |
| TISKNE MITO s.r.o. | 1 | 70 362 Kč |
| Ubytování Apollo s.r.o. | 1 | 65 280 Kč |
| TUSKI Advisory s.r.o. | 1 | 59 100 Kč |
| KANCL interier, s. r. o. | 1 | 57 200 Kč |
| A&H Resorts s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 56 700 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 56 660 Kč |
| Horský hotel Portáš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Delfín travel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AKORD & POKLAD, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nemox Invest, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 24 | 3 189 161 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 3 | 2 970 398 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 560 000 Kč |
| Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 500 000 Kč |
| AKORD & POKLAD, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 25 | 1 716 236 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 700 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 398 677 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 135 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 66 668 Kč |
| Nábytek | 1 | 54 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 3 | 700 000 Kč |
| DLNK s.r.o. | 1 | 398 677 Kč |
| Radim Sysala | 2 | 189 700 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 129 092 Kč |
| SUPRA Praha, spol. s r.o. | 1 | 87 800 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 74 945 Kč |
| Václav Krkoška | 1 | 66 668 Kč |
| Jan Pyšno | 1 | 64 572 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 52 000 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 10 | 1 063 454 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 700 000 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 266 | 33 108 797 Kč |
| IT | 25 | 4 069 395 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 155 162 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 700 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 492 697 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 485 210 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 246 932 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 167 040 Kč |
| Kancelář | 1 | 93 365 Kč |
| IT Hardware | 1 | 63 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 5 | 2 944 659 Kč |
| DLNK s.r.o. | 2 | 608 025 Kč |
| ATRIS, s.r.o. | 1 | 485 210 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 403 200 Kč |
| Jan Pyšno | 1 | 246 932 Kč |
| Radim Sysala | 3 | 208 400 Kč |
| Nemox Invest, s.r.o. | 1 | 167 040 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 93 365 Kč |
| Alarm K+K elektronika s.r.o. | 1 | 88 052 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 63 745 Kč |
| Cloverleaf Limited s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 13 | 2 363 969 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 155 162 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 700 000 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 89 497 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 155 162 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 174 520 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 470 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 250 250 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 69 300 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 4 | 2 625 162 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 1 174 520 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 250 250 Kč |
| Radim Sysala | 1 | 87 000 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 77 710 Kč |
| ARCORIS s.r.o. | 1 | 69 300 Kč |
| VERKON s.r.o. | 1 | 62 436 Kč |
| Peandre s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nemox Invest, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 155 162 Kč |
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 9 | 1 721 216 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 470 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 265 | 191 233 736 Kč |
| IT Hardware | 97 | 23 266 779 Kč |
| Kancelář | 49 | 4 340 856 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 4 310 325 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 380 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 212 336 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 108 900 Kč |
| Odpady | 25 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 7 | 4 690 325 Kč |
| R3STAV s.r.o. | 1 | 476 878 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 212 336 Kč |
| ATRIS, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| EDUXE, s.r.o. v likvidaci | 1 | 73 995 Kč |
| DLNK s.r.o. | 1 | 70 188 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 67 286 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 55 882 Kč |
| Zdravá vařečka - školní jídelna - vývařovna s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| V-tour s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nemox Invest, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 4 310 325 Kč |
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 10 | 1 065 465 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 380 000 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 554 | 618 329 329 Kč |
| Dary a dotace | 338 | 97 165 514 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 578 | 29 705 222 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 145 | 28 090 150 Kč |
| Pojišťovací služby | 74 | 16 086 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 100 | 10 814 236 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 49 | 1 666 548 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 443 250 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 155 162 Kč |
| Ostravská univerzita | 3 | 2 090 010 Kč |
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 12 | 542 158 Kč |
| Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |