Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Andrea Hlavatá
změna 14.08.2024
| Založeno | 01.02.1991 |
| IČO | 00843504 |
| Datová schránka | c4febkh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 201 smluv za celkem 68 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Večeřa | 1 | 1 386 717 Kč |
| Jiří Kůdela | 1 | 96 606 Kč |
| Ing. Petr Vašíček | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 3 | 1 563 324 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 655 158 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 356 967 Kč |
| IT Hardware | 2 | 532 817 Kč |
| Nábytek | 3 | 472 212 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 372 520 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 196 944 Kč |
| Kancelář | 1 | 183 392 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 121 275 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 109 994 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 105 318 Kč |
| Zemědělství | 1 | 101 882 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 69 210 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 4 | 2 027 678 Kč |
| OCC s.r.o. | 2 | 532 817 Kč |
| Stanislav Mrázek | 1 | 498 978 Kč |
| Roman Dostal | 1 | 494 700 Kč |
| Radek Olšák | 2 | 345 092 Kč |
| SCRUB s.r.o. | 2 | 252 602 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 2 | 226 593 Kč |
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 2 | 196 944 Kč |
| Gastro Podzemný s.r.o. | 1 | 184 416 Kč |
| Jiří Kůdela | 1 | 129 422 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 | 127 120 Kč |
| ELORA GROUP s.r.o. | 1 | 117 019 Kč |
| Miroslav Bařina | 1 | 116 848 Kč |
| Karel Mrnuštík | 1 | 109 994 Kč |
| Městské lesy a zeleň, s. r. o. | 1 | 101 882 Kč |
| Ing. Oldřich Horáček | 1 | 84 576 Kč |
| Jaroslav Burda | 1 | 69 914 Kč |
| Antega Živa s.r.o. | 1 | 61 150 Kč |
| SKÚ spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 23 | 3 650 068 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 655 158 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 372 520 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 2 513 433 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 709 890 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 357 482 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 266 700 Kč |
| Nábytek | 2 | 256 410 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 255 555 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 151 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 120 062 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 92 154 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 2 | 1 976 590 Kč |
| IZOLTING MORAVIA s.r.o. | 2 | 970 699 Kč |
| Stanislav Mrázek | 1 | 455 955 Kč |
| Roman Dostal | 1 | 336 670 Kč |
| Michal Smelík | 1 | 311 247 Kč |
| Miroslav Bařina | 1 | 245 497 Kč |
| Jiří Kůdela | 1 | 240 253 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 2 | 212 216 Kč |
| Roman Večeřa | 1 | 198 609 Kč |
| SCRUB s.r.o. | 1 | 178 009 Kč |
| Radek Olšák | 1 | 171 530 Kč |
| Antega Živa s.r.o. | 1 | 151 500 Kč |
| MG STEEL a.s. | 1 | 111 986 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 | 84 880 Kč |
| CB Market s.r.o. | 1 | 77 546 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 16 | 3 746 596 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 709 890 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 266 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 759 660 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 053 210 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 040 600 Kč |
| IT Hardware | 2 | 618 619 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 505 929 Kč |
| Nábytek | 2 | 334 720 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 275 280 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 219 922 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 204 942 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 179 063 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 143 778 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 87 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 77 755 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 6 | 2 875 019 Kč |
| SuCasa Development s.r.o. | 1 | 1 287 624 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 694 339 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 2 | 334 720 Kč |
| Miroslav Bařina | 1 | 237 966 Kč |
| Jiří Kůdela | 1 | 234 070 Kč |
| SCRUB s.r.o. | 1 | 219 922 Kč |
| HOTEL.CZ a.s. | 1 | 199 000 Kč |
| Roman Dostal | 1 | 194 254 Kč |
| ELMIK s.r.o. | 1 | 179 549 Kč |
| D.I.P. - ELSTAV, spol. s r.o. | 1 | 179 063 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 2 | 156 743 Kč |
| Petr Křenek | 1 | 154 699 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 129 222 Kč |
| ELEKON, s.r.o. | 1 | 92 807 Kč |
| Stanislav Mrázek | 1 | 87 000 Kč |
| Ing. Oldřich Horáček | 1 | 64 789 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 19 | 4 445 767 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 559 139 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 1 040 600 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 275 280 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 766 600 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 724 157 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 587 850 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 414 548 Kč |
| Nábytek | 1 | 239 733 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 228 952 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 219 459 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 139 850 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 137 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 7 | 3 007 757 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 1 040 600 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 2 | 262 068 Kč |
| SCRUB s.r.o. | 1 | 239 733 Kč |
| Roman Dostal | 1 | 239 600 Kč |
| Miroslav Bařina | 1 | 228 952 Kč |
| Jiří Kůdela | 1 | 219 459 Kč |
| HOTEL.CZ a.s. | 1 | 151 250 Kč |
| Roman Večeřa | 1 | 139 850 Kč |
| Ing. Josef Smolík | 1 | 137 500 Kč |
| Ing. Jan Hrdý | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 11 | 2 724 012 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 724 157 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 3 | 847 000 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 2 | 436 600 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 2 344 980 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 731 053 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 064 754 Kč |
| IT Hardware | 2 | 634 255 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 446 222 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 241 206 Kč |
| Kancelář | 1 | 157 676 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 151 165 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 125 937 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 83 974 Kč |
| Nábytek | 1 | 72 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 3 | 4 302 873 Kč |
| Ing. Ladislav Jarý | 1 | 550 389 Kč |
| Jiří Parduba | 1 | 454 345 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 226 840 Kč |
| Roman Dostal | 1 | 226 222 Kč |
| Petr Štěpán | 1 | 220 000 Kč |
| Ing. Jan Hrdý | 1 | 179 910 Kč |
| HOTEL.CZ a.s. | 1 | 178 125 Kč |
| GASTRO MACH, s.r.o. | 1 | 157 676 Kč |
| SCRUB s.r.o. | 1 | 151 165 Kč |
| LPT System, s.r.o. | 1 | 125 937 Kč |
| KOSTKA - kolobka, s. r. o. | 1 | 123 081 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 1 | 118 125 Kč |
| Ing. Hana Stibůrková | 1 | 109 400 Kč |
| Z-WARE s.r.o. | 1 | 83 974 Kč |
| Ing. Zdeněk Nohavica | 1 | 76 500 Kč |
| Radek Olšák | 1 | 72 800 Kč |
| Jiří Smolík | 1 | 72 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 16 | 2 900 148 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 2 344 980 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 731 053 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 226 840 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 33 | 6 266 581 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 3 | 1 573 605 Kč |
| IT Hardware | 2 | 905 407 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 811 919 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 9 | 803 667 Kč |
| IT | 1 | 198 265 Kč |
| Nábytek | 1 | 192 322 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 143 159 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 122 641 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 85 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 5 | 2 472 640 Kč |
| FLAME System s.r.o. | 1 | 494 164 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 | 411 243 Kč |
| Prekt service s.r.o. | 1 | 249 986 Kč |
| HOTEL.CZ a.s. | 1 | 239 520 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 198 265 Kč |
| GASTRO MACH, s.r.o. | 1 | 197 899 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 192 322 Kč |
| Jiří Kůdela | 1 | 143 159 Kč |
| Miroslav Bařina | 1 | 142 599 Kč |
| CB Market s.r.o. | 1 | 122 641 Kč |
| Jiří Smolík | 1 | 85 000 Kč |
| Ing. Hana Stibůrková | 1 | 79 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 12 | 2 555 897 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 4 | 2 098 140 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 374 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 41 | 4 301 702 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 2 303 840 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 379 703 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 701 375 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 227 349 Kč |
| Zemědělství | 1 | 156 659 Kč |
| IT | 3 | 149 955 Kč |
| IT Hardware | 1 | 125 595 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 79 450 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 70 301 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 2 303 840 Kč |
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 13 | 1 739 752 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 254 218 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 151 316 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 41 | 41 320 254 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 9 559 563 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 2 653 530 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 507 160 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 307 426 Kč |
| Nábytek | 1 | 119 923 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELONG elektro Rožnov s.r.o. | 4 | 9 213 862 Kč |
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 4 | 4 873 378 Kč |
| Ladislav Cacek | 1 | 549 712 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 147 840 Kč |
| Josef Zich | 1 | 138 701 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 119 923 Kč |
| Jiří Smolík | 1 | 109 000 Kč |
| Ing. Pavel Andrýsek | 1 | 98 000 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Ing. Hana Stibůrková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 12 | 10 377 038 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 2 653 530 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 2 117 034 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 102 814 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smlouvy o spolupráci | 41 | 55 086 460 Kč |
| Školení a kurzy | 73 | 5 500 808 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 42 | 5 272 525 Kč |
| IT | 34 | 3 117 841 Kč |
| Zemědělství | 17 | 2 232 547 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 789 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 637 308 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 358 535 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 136 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 97 650 Kč |
| Kancelář | 1 | 17 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 3 | 2 969 700 Kč |
| Ing. Ladislav Jarý | 1 | 506 268 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 375 689 Kč |
| TOPSOFT JKM spol. s r.o. | 1 | 244 683 Kč |
| Jiří Kůdela | 1 | 207 987 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 188 079 Kč |
| RENOSPORT profi s.r.o. | 1 | 164 221 Kč |
| Miroslav Bařina | 1 | 144 202 Kč |
| PaedDr. Petr Hubáček | 1 | 144 000 Kč |
| Invia.cz, a.s. | 1 | 136 500 Kč |
| Kraví Hora s.r.o. | 1 | 111 022 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 105 600 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí | 1 | 97 650 Kč |
| Ing. Pavel Poruba | 1 | 93 000 Kč |
| Leoš Kruťa | 1 | 78 469 Kč |
| STŘECHY TOBOLA s.r.o. | 1 | 72 080 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 17 850 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 2 838 660 Kč |
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí | 17 | 2 687 299 Kč |
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 131 040 Kč |
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 1 | 0 Kč |