Úřad - orgán veřejné moci. Státní příspěvková organizace.
| Založeno | 26.03.1991 |
| IČO | 00844004 |
| Datová schránka | 7hnk3jk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 1033 smluv za celkem 2 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
51 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
16,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 25 228 802 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 12 291 059 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 4 906 944 Kč |
| Odpady | 4 | 4 270 403 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 3 885 382 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 657 700 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 1 641 008 Kč |
| Řemesla | 1 | 1 198 868 Kč |
| Telco | 1 | 907 500 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 822 356 Kč |
| Nábytek | 5 | 784 429 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 573 489 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 517 983 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 488 757 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 381 150 Kč |
| Zemědělství | 1 | 302 258 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 289 183 Kč |
| Právní služby | 1 | 266 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 233 454 Kč |
| IT | 1 | 232 320 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 183 363 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 159 720 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 145 200 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 143 347 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 110 128 Kč |
| Služby závodních jídelen | 5 | 135 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 113 | 78 210 697 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 627 329 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 83 028 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 60 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 3 | 29 423 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 132 | 354 722 322 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 62 691 310 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 242 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 81 000 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 60 500 Kč |
| ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 109 | 56 854 275 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 101 | 140 648 102 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 217 800 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 5 | 130 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 78 | 126 678 893 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 10 681 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 1 085 896 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,20 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 92 | 41 961 107 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 14 520 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 75 | 153 565 141 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 7 166 000 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 1 227 911 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,54 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 75 | 125 799 203 Kč |
| GynPorCentrum s.r.o. | 1 | 800 157 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 242 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 100 000 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 82 | 293 559 172 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 220 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 100 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,73 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice v Opavě | 96 | 174 343 429 Kč |
| Statutární město Opava | 4 | 205 700 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 3 | 181 500 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 0 Kč |
| Slezská univerzita v Opavě | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |