Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.06.2020 |
| IČO | 09258591 |
| Datová schránka | kpyak6d |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 127 smluv za celkem 1 mld. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 908 861 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 507 099 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 15 | 49 972 894 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DROMOS Construction s.r.o. | 15 | 49 972 894 Kč |
| BERKASTAV s.r.o. | 4 | 19 987 778 Kč |
| RPS s.r.o. | 1 | 19 239 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 83 881 204 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 11 437 549 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 580 309 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 1 447 297 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 466 945 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 68 100 Kč |
| Odpady | 1 | 706 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 32 | 100 894 124 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 152 900 Kč |
| Město Krnov | 1 | 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DROMOS Construction s.r.o. | 35 | 101 047 730 Kč |
| EDS Trade s.r.o. | 3 | 40 753 429 Kč |
| BERKASTAV s.r.o. | 8 | 37 171 076 Kč |
| MI Roads a.s. | 2 | 0 Kč |
| PDC SIMOST s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 2 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| SIMOST, s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| STRABAG a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 241 003 916 Kč |
| Dary a dotace | 21 | 114 484 080 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 12 195 331 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 5 491 545 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 1 525 689 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 613 872 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 32 | 255 397 848 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 5 541 093 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 119 246 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DROMOS Construction s.r.o. | 36 | 261 058 186 Kč |
| SIMOST, s.r.o. | 5 | 198 515 211 Kč |
| PDC SIMOST s.r.o. | 5 | 198 515 211 Kč |
| STRABAG a.s. | 2 | 119 183 233 Kč |
| MI Roads a.s. | 2 | 40 934 636 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 2 | 40 934 636 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 38 397 341 Kč |
| BERKASTAV s.r.o. | 2 | 13 829 695 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 410 814 368 Kč |
| Technické služby | 1 | 40 203 621 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 14 442 016 Kč |
| Zemědělství | 1 | 279 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 430 375 458 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 40 203 621 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 70 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DROMOS Construction s.r.o. | 18 | 470 649 864 Kč |
| BERKASTAV s.r.o. | 3 | 398 434 487 Kč |
| EDS Trade s.r.o. | 2 | 388 400 078 Kč |
| MI Roads a.s. | 2 | 388 400 078 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 40 203 621 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 11 | 403 642 732 Kč |
| Pojišťovací služby | 164 | 298 812 056 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 76 146 882 Kč |
| Odpady | 11 | 38 645 657 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 1 237 935 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 18 | 88 403 665 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 38 638 597 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 5 020 918 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 971 852 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DROMOS Construction s.r.o. | 23 | 133 035 031 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 38 638 597 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 21 | 72 213 498 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 46 621 914 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 132 | 36 660 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 50 977 050 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 494 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DROMOS Construction s.r.o. | 10 | 52 472 011 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 652 | 8 596 381 956 Kč |
| Zemědělství | 11 | 4 289 503 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 506 546 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 602 719 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DROMOS Construction s.r.o. | 3 | 4 109 264 Kč |