Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

EVČ s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt.

Založeno 11.12.1990
Zaniklo 01.01.2019
IČO 13582275
Datová schránka

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u EVČ s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro EVČ s.r.o.

Všechny smlouvy: 69 smluv za celkem 603 mil. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;

2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 31 smluv za celkem 155 mil. Kč.
  • Celkem 32,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 10 smluv bez uvedené ceny. Tj. 32,26 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Veřejné služby pro energie7 56951 745 443 434 Kč
Stavebnictví4619 370 918 724 Kč
Průmyslové stroje2536 931 722 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)5414 219 124 Kč
Textilie283 079 861 Kč
Školení a kurzy21 713 918 Kč
Dary a dotace141 012 320 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava2140 683 Kč
Energie40 Kč
Telco20 Kč
Zdravotnictví20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Opava198 602 924 Kč
Město Mnichovo Hradiště225 716 054 Kč
Letiště Ostrava, a.s.514 641 000 Kč
Město Slaný111 435 517 Kč
Město Litomyšl32 175 580 Kč
Úřad práce České republiky21 713 918 Kč
Armádní Servisní, příspěvková organizace2312 870 Kč
Město Kopřivnice1181 500 Kč
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.3140 683 Kč
VOP CZ, s.p.181 017 Kč
Moravskoslezský kraj230 320 Kč
Město Jeseník217 714 Kč
Karlovarská krajská nemocnice a.s.20 Kč
Základní umělecká škola Jeseník10 Kč
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha10 Kč
T-Mobile Czech Republic a.s.20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
EVČ s.r.o.31155 049 096 Kč
ENETIQA a.s.198 602 924 Kč
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava1181 500 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 27 smluv za celkem 425 mil. Kč.
  • Celkem 11,1 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 11,11 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 3,70 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 3,70 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Veřejné služby pro energie85 156582 160 024 625 Kč
Průmyslové stroje282418 324 742 Kč
Stavebnictví17390 440 095 Kč
Pojišťovací služby20238 703 719 Kč
Textilie31734 861 872 Kč
Školení a kurzy162 518 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.1101 301 200 Kč
Psychiatrická nemocnice v Opavě396 928 885 Kč
VOP CZ, s.p.184 407 080 Kč
Město Mnichovo Hradiště669 761 751 Kč
Město Český Těšín136 662 122 Kč
Teplo Rýmařov s.r.o.216 032 467 Kč
Psychiatrická léčebna Šternberk18 274 401 Kč
Olomoucký kraj17 171 670 Kč
Armádní Servisní, příspěvková organizace12 995 331 Kč
Pardubický kraj2682 794 Kč
Vězeňská služba České republiky1424 668 Kč
Statutární město Opava1413 752 Kč
Krajské ředitelství policie Pardubického kraje2220 220 Kč
Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené a vady řeči, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace162 518 Kč
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha10 Kč
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava10 Kč
Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895, příspěvková organizace10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
EVČ s.r.o.27425 338 859 Kč
EDEBERA a.s. v likvidaci4105 203 286 Kč
SYSTHERM s.r.o.396 928 885 Kč
ENETIQA a.s.1413 752 Kč



}