Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Josef Ležal
změna 01.09.2017
| Založeno | 01.01.1991 |
| IČO | 14891212 |
| Datová schránka | riub5cq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 981 smluv za celkem 1 mld. Kč;
43 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 5 430 743 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 191 100 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERTUS-školní jídelny, spol. s r.o. | 1 | 3 966 945 Kč |
| Česká jídelna - zařízení školního stravování, s.r.o. | 1 | 1 463 798 Kč |
| Quantcom, a.s. | 1 | 928 312 Kč |
| J.S.SERVIS - školní jídelny, s.r.o. | 6 | 368 760 Kč |
| BYDLEX s.r.o. | 1 | 158 026 Kč |
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 3 | 121 000 Kč |
| In. Point s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| Cestovní kancelář Topinka, s.r.o. | 1 | 83 490 Kč |
| SAREP PROJEKTY s.r.o. | 1 | 69 938 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 2 | 67 131 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 15 | 7 209 250 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 121 000 Kč |
| Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Pražské centrum obnovitelné energie | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 24 | 59 918 168 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 10 237 458 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 5 158 134 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 3 741 659 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 520 914 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 1 555 237 Kč |
| Kancelář | 3 | 1 328 217 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 970 764 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 406 014 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 405 911 Kč |
| IT Hardware | 2 | 336 968 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 256 414 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 250 000 Kč |
| Právní služby | 2 | 168 371 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 160 230 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 134 416 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 133 100 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 126 000 Kč |
| IT | 1 | 116 934 Kč |
| Nábytek | 1 | 101 356 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 100 000 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 107 | 41 237 224 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 2 758 704 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 133 100 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 100 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 0 Kč |
| Pražské centrum obnovitelné energie | 1 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 3 027 016 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 2 847 551 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 2 795 608 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 758 704 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 2 628 402 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 546 460 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 1 496 277 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 1 067 710 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 352 778 Kč |
| IT Hardware | 2 | 257 943 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 255 280 Kč |
| Nábytek | 2 | 223 647 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 211 434 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 201 198 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 188 850 Kč |
| IT | 1 | 133 088 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 99 933 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 92 | 27 954 115 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 2 758 704 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 6 106 250 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 4 712 521 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 3 008 308 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 2 641 565 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 542 177 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 2 | 1 801 640 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 642 938 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 536 640 Kč |
| Energie | 3 | 1 079 992 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 897 779 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 844 138 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 589 996 Kč |
| Nábytek | 5 | 543 493 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 367 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 291 054 Kč |
| Právní služby | 2 | 166 980 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 137 250 Kč |
| Kosmetika | 1 | 80 199 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 76 133 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 72 600 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 18 150 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 108 | 34 374 077 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 6 106 250 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 1 079 992 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 844 138 Kč |
| Pražský inovační institut, z. ú. | 1 | 596 767 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 13 443 724 Kč |
| IT Hardware | 1 | 10 981 437 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 8 912 140 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 6 746 556 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 6 482 543 Kč |
| IT | 2 | 2 525 790 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 875 018 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 34 | 1 755 450 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 586 992 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 1 419 430 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 464 200 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 403 827 Kč |
| Kancelář | 2 | 294 623 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 208 973 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 200 533 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 194 629 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 137 284 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 111 151 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 76 230 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 64 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 76 | 53 764 704 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 6 482 543 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 807 537 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 403 827 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 176 514 965 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 13 019 378 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 9 742 745 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 698 233 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 680 129 Kč |
| Čisticí výrobky | 34 | 1 626 480 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 211 210 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 807 653 Kč |
| Nábytek | 4 | 581 078 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 521 875 Kč |
| IT | 2 | 449 508 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 301 953 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 205 135 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 200 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 164 800 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 118 749 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 64 130 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 45 679 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 183 193 568 Kč |
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 75 | 26 596 323 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 807 653 Kč |
| Městská část Praha 1 | 1 | 57 900 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 45 679 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 34 | 2 117 931 553 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 27 701 271 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 113 | 7 970 873 Kč |
| Práce při dokončování budov | 46 | 4 606 926 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 909 629 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 3 126 924 Kč |
| Školení a kurzy | 15 | 3 032 075 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 5 | 2 734 288 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 714 272 Kč |
| Energie | 5 | 2 689 441 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 2 328 200 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 12 | 2 312 681 Kč |
| Právní služby | 2 | 1 592 360 Kč |
| IT Hardware | 2 | 978 369 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 923 851 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 636 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 476 733 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 403 827 Kč |
| Nábytek | 1 | 387 637 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 280 843 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 265 595 Kč |
| Telco | 1 | 237 584 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 109 292 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 180 970 705 Kč |
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 116 | 54 771 492 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 403 827 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 110 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 288 396 465 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 176 266 938 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 89 | 40 784 670 Kč |
| IT | 68 | 35 554 392 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 23 | 5 863 808 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 4 474 017 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 3 820 794 Kč |
| Telco | 12 | 3 457 380 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 2 229 991 Kč |
| Kancelář | 4 | 1 537 334 Kč |
| IT Hardware | 3 | 1 429 308 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 293 151 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 613 358 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 575 466 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 403 827 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 343 117 Kč |
| Nábytek | 4 | 276 199 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 250 528 Kč |
| Právní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Technické služby | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 145 | 316 611 969 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 176 266 938 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 403 827 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 23 | 140 232 646 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 177 | 39 468 398 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 23 953 665 Kč |
| Právní služby | 78 | 22 451 605 Kč |
| Průmyslové stroje | 68 | 21 309 979 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 37 | 4 998 379 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 3 482 595 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 3 373 019 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 2 323 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 2 166 825 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 945 560 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 520 562 Kč |
| Technické služby | 12 | 1 246 301 Kč |
| Nábytek | 6 | 817 594 Kč |
| Kancelář | 6 | 663 340 Kč |
| IT Hardware | 2 | 571 327 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 403 827 Kč |
| Energie | 1 | 68 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 103 | 46 712 375 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 843 560 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 755 918 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 403 827 Kč |
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 | 181 984 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,84 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 089 | 4 165 616 272 Kč |
| Dary a dotace | 277 | 2 110 051 628 Kč |
| Školení a kurzy | 561 | 240 405 580 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 760 | 216 974 575 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 493 | 198 273 749 Kč |
| Nábytek | 277 | 180 270 135 Kč |
| IT Hardware | 144 | 177 245 923 Kč |
| Stroje a zařízení | 58 | 105 988 930 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 135 | 102 146 140 Kč |
| Ostraha objektů | 56 | 77 816 453 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 189 | 63 590 682 Kč |
| Kancelář | 171 | 42 733 779 Kč |
| Osobní vozidla | 12 | 11 533 579 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 45 | 7 752 030 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 34 | 6 255 478 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 814 516 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 445 757 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 403 512 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 23 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola - Centrum odborné přípravy a Gymnázium | 99 | 38 820 440 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 403 827 Kč |
| AVB Group s.r.o. | 1 | 344 451 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 121 000 Kč |