Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.05.1991 |
| IČO | 18584209 |
| Datová schránka | bxisdg6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 910 smluv za celkem 34 mld. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
58 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 10 577 820 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 030 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 24 | 1 733 717 209 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 2 291 101 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 2 226 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,95 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 44 | 9 808 981 083 Kč |
| Stavebnictví | 40 | 2 583 345 545 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 157 438 315 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 2 791 712 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 2 478 322 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 850 872 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 605 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 81 | 15 958 647 005 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 9 | 164 519 829 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 161 372 509 Kč |
| Středočeský kraj | 4 | 24 742 262 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 2 973 212 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,93 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 42 | 3 982 217 708 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 36 | 1 588 517 018 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 1 948 609 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 605 000 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 486 091 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 181 016 Kč |
| IT | 4 | 177 870 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 119 137 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 0 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 64 | 4 010 987 046 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 21 | 2 400 742 686 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 11 | 5 746 101 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 4 034 140 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 5 | 3 526 206 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 536 030 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 3 | 520 724 Kč |
| Město Benešov | 1 | 275 880 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 181 016 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,60 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 1 577 099 061 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 346 544 000 Kč |
| Stavebnictví | 41 | 204 063 794 Kč |
| Ostraha objektů | 14 | 11 193 226 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 10 775 634 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 3 849 131 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 2 398 669 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 105 940 Kč |
| Úklidové služby | 11 | 742 152 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 604 395 Kč |
| IT | 2 | 177 870 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 120 032 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 28 | 1 365 274 937 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 10 | 350 057 525 Kč |
| Středočeský kraj | 6 | 277 494 019 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 12 | 105 041 257 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 27 | 51 530 064 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 4 | 893 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATRA,spol.s r.o. | 87 | 2 150 291 508 Kč |
| Stráský, Hustý a partneři s.r.o. | 6 | 1 503 164 221 Kč |
| SUDOP PRAHA a.s. | 2 | 1 478 307 433 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 2 | 1 478 307 433 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 2 | 1 229 883 543 Kč |
| HBH Projekt spol. s r.o. | 1 | 1 229 519 333 Kč |
| G-Consult, spol. s r. o. | 1 | 1 229 519 333 Kč |
| 4roads s.r.o. | 27 | 469 501 579 Kč |
| SHB, akciová společnost | 15 | 363 681 351 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 12 | 355 891 855 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 11 | 338 824 563 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 11 | 320 657 812 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 4 | 264 274 522 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 2 | 249 825 796 Kč |
| METROPROJEKT Praha a.s. | 1 | 248 788 100 Kč |
| PUDIS a.s. | 1 | 248 788 100 Kč |
| VPÚ DECO PRAHA a.s. | 1 | 248 788 100 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | 10 775 634 Kč |
| TES Consulting s.r.o. | 1 | 3 849 131 Kč |
| IBR Consulting, s.r.o. | 1 | 3 849 131 Kč |
| BUREAU VERITAS CERTIFICATION CZ, s.r.o. | 1 | 3 849 131 Kč |
| ALMAPRO, s.r.o. | 1 | 2 038 850 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 4 | 893 706 Kč |
| MOTT MACDONALD LIMITED-org.složka | 1 | 823 647 Kč |
| AF-CITYPLAN s.r.o. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 16 | 667 073 242 Kč |
| Úklidové služby | 45 | 106 923 341 Kč |
| Pojišťovací služby | 11 | 2 995 925 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 1 180 805 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 961 649 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 827 920 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 602 580 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 539 055 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 64 573 Kč |
| Stavebnictví | 41 | - 5 967 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 653 263 621 Kč |
| Správa úložišť radioaktivních odpadů | 1 | 161 535 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 10 | 58 892 092 Kč |
| Středočeský kraj | 6 | 39 452 534 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 18 902 007 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 2 701 325 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 1 921 722 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 1 | 539 055 Kč |
| Městská část Praha-Koloděje | 1 | 332 750 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 181 500 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 1 | 117 370 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 90 750 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 90 750 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 90 750 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 81 | - 803 517 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATRA,spol.s r.o. | 133 | 937 307 708 Kč |
| SUDOP PRAHA a.s. | 1 | 578 591 750 Kč |
| DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. | 1 | 578 591 750 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 578 591 750 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 1 | 578 591 750 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 12 | 218 151 904 Kč |
| ÚJV Řež, a. s. | 1 | 161 535 000 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 1 | 161 535 000 Kč |
| Správa úložišť radioaktivních odpadů | 1 | 161 535 000 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 161 535 000 Kč |
| 4roads s.r.o. | 22 | 116 857 347 Kč |
| SHB, akciová společnost | 15 | 89 933 891 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 9 | 61 055 209 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 9 | 50 481 357 Kč |
| Stráský, Hustý a partneři s.r.o. | 6 | 39 452 534 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 4 | 11 593 397 Kč |
| CR Project s.r.o. | 1 | 8 410 734 Kč |
| AF-CITYPLAN s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 158 404 780 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 121 672 920 Kč |
| Stavebnictví | 42 | 94 179 726 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 53 | 32 023 255 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 25 470 486 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 19 681 953 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 17 | 17 995 362 Kč |
| Úklidové služby | 9 | 4 352 304 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 1 393 315 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 575 355 Kč |
| IT | 4 | 480 516 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 399 976 Kč |
| IT Hardware | 1 | 80 656 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 13 | 166 987 018 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 28 | 163 866 363 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 67 037 077 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 15 064 621 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 6 268 768 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 23 | 4 460 846 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 2 936 912 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 2 127 422 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 1 | 2 013 440 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 693 330 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 163 350 Kč |
| Městská část Praha-Koloděje | 1 | 96 195 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATRA,spol.s r.o. | 93 | 431 715 342 Kč |
| 4roads s.r.o. | 13 | 179 524 795 Kč |
| SHB, akciová společnost | 12 | 173 635 484 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 10 | 158 719 040 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 9 | 158 570 863 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 5 | 153 616 155 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 5 | 153 616 155 Kč |
| Arch.Design, s.r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| SUDOP PRAHA a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| Link projekt s.r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| HBH Projekt spol. s r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| METROPROJEKT Praha a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| PUDIS a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| GEOtest, a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| Stráský, Hustý a partneři s.r.o. | 2 | 12 647 646 Kč |
| CR Project s.r.o. | 2 | 7 840 800 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 449 636 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,12 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 61 | 292 613 911 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 14 | 56 229 064 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 2 763 253 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 1 458 086 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 6 | 1 289 615 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 555 923 Kč |
| IT | 2 | 240 258 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 115 185 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 74 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 29 | 225 998 422 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 20 | 85 542 329 Kč |
| Středočeský kraj | 5 | 17 874 846 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 21 | 14 323 621 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 12 | 8 020 812 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 6 | 1 887 164 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 1 | 1 548 800 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 595 562 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 382 118 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 143 709 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATRA,spol.s r.o. | 99 | 356 317 384 Kč |
| 4roads s.r.o. | 9 | 202 623 115 Kč |
| SHB, akciová společnost | 9 | 202 623 115 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 5 | 187 994 457 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 5 | 187 994 457 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 25 | 183 203 964 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 25 | 183 203 964 Kč |
| SUDOP PRAHA a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| Link projekt s.r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| SG Geotechnika a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| HBH Projekt spol. s r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| METROPROJEKT Praha a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| PUDIS a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| G-Consult, spol. s r. o. | 1 | 145 200 000 Kč |
| CR Project s.r.o. | 23 | 32 503 304 Kč |
| Stráský, Hustý a partneři s.r.o. | 4 | 14 628 658 Kč |
| IBR Consulting, s.r.o. | 1 | 3 246 188 Kč |
| BUREAU VERITAS CERTIFICATION CZ, s.r.o. | 1 | 3 246 188 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 991 377 253 Kč |
| Stavebnictví | 36 | 345 056 707 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 29 173 221 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 20 220 542 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 3 754 630 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 1 436 690 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 292 328 Kč |
| IT | 2 | 237 838 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 192 164 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 19 | 1 017 904 391 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 6 | 327 725 427 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 31 915 880 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 23 | 8 765 613 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 9 | 5 834 136 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 583 462 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 181 500 Kč |
| Město Benešov | 1 | 85 184 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATRA,spol.s r.o. | 73 | 1 392 995 593 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 5 | 330 180 565 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 4 | 324 659 577 Kč |
| GEOSTAR, spol. s r.o. | 3 | 317 265 872 Kč |
| SUDOP PRAHA a.s. | 3 | 317 265 872 Kč |
| Link projekt s.r.o. | 3 | 317 265 872 Kč |
| HBH Projekt spol. s r.o. | 3 | 317 265 872 Kč |
| METROPROJEKT Praha a.s. | 3 | 317 265 872 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 3 | 317 265 872 Kč |
| PUDIS a.s. | 3 | 317 265 872 Kč |
| GEOtest, a.s. | 3 | 317 265 872 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 2 | 226 515 872 Kč |
| NOVÁK & PARTNER, s.r.o. | 2 | 226 515 872 Kč |
| VPÚ DECO PRAHA a.s. | 2 | 226 515 872 Kč |
| CR Project s.r.o. | 2 | 98 143 705 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 1 | 90 750 000 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 1 | 90 750 000 Kč |
| Projekční kancelář PRIS spol. s r.o. | 1 | 90 750 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 27 | 6 805 422 396 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 430 | 2 116 210 914 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 555 453 753 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 105 | 610 971 852 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 53 | 58 583 222 Kč |
| IT | 183 | 17 203 898 Kč |
| Stavebnictví | 35 | 15 705 530 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 12 514 822 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 14 | 7 026 059 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 4 748 898 Kč |
| Telco | 1 | 239 580 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 239 169 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 145 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 37 | 1 570 501 248 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 20 | 261 732 992 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 4 438 038 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 11 | 4 100 388 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 2 595 934 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 4 | 2 438 457 Kč |
| Město Benešov | 6 | 1 514 412 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 617 100 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 294 030 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 287 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATRA,spol.s r.o. | 90 | 1 848 520 580 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 224 | 33 127 568 607 Kč |
| Úklidové služby | 951 | 1 467 913 102 Kč |
| Stavebnictví | 51 | 1 300 659 604 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 18 | 40 215 560 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 53 | 33 715 588 Kč |
| Dary a dotace | 79 | 11 759 409 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 497 789 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 41 | 1 278 022 030 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 61 730 739 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 20 | 13 212 172 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 7 | 4 437 183 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 501 061 Kč |
| Město Benešov | 1 | 315 084 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SATRA,spol.s r.o. | 87 | 1 358 218 269 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 1 | 13 624 213 Kč |
| AF-CITYPLAN s.r.o. | 1 | 12 781 472 Kč |