Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.01.2012 |
| IČO | 24204811 |
| Datová schránka | qj68tyj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 258 smluv za celkem 718 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 9 169 272 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 7 014 094 Kč |
| Městská část Praha 12 | 2 | 5 566 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 4 | 21 749 501 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 7 014 094 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 49 886 851 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 536 535 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 11 | 24 971 975 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 19 099 208 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 4 | 17 533 198 Kč |
| Městská část Praha - Újezd | 1 | 6 542 057 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 5 973 371 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 3 987 426 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 2 051 824 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 949 319 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 22 | 81 108 378 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 536 535 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 60 917 724 Kč |
| Zemědělství | 2 | 43 499 500 Kč |
| Stavebnictví | 23 | 43 156 491 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 330 957 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 768 027 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 111 794 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 97 816 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 97 467 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 59 | 89 022 061 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 15 | 86 031 906 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 5 | 9 332 534 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 4 269 433 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 4 223 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 85 | 192 879 113 Kč |
| KVS stavební, s.r.o. | 1 | 36 300 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 9 332 534 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 88 787 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 57 | 20 737 252 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 7 | 67 146 991 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 41 | 52 773 966 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 10 540 722 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 7 789 129 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 264 952 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 140 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 54 | 138 655 920 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 7 789 129 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 51 446 047 Kč |
| Zemědělství | 1 | 36 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 6 | 60 855 135 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 3 | 28 242 682 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 9 708 373 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 6 377 238 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 4 895 240 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 1 359 400 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 863 113 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 15 | 112 301 182 Kč |
| SATSYS EXPORT s.r.o. | 1 | 36 300 000 Kč |
| KVS stavební, s.r.o. | 1 | 36 300 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 4 895 240 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 24 060 563 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 2 007 887 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 4 | 14 266 721 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 8 354 637 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 3 722 586 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 227 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 15 | 26 571 231 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 3 722 586 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 18 538 335 Kč |
| Zemědělství | 1 | 96 891 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 351 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 14 498 579 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 9 | 2 678 809 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 1 404 028 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 1 | 565 168 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 2 | 300 226 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 96 891 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 22 | 19 543 701 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 404 028 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 52 021 904 Kč |
| Zemědělství | 1 | 309 302 Kč |
| Nábytek | 1 | 107 158 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 57 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 24 346 908 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 4 | 15 408 929 Kč |
| Městská část Praha 12 | 2 | 6 887 085 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 5 775 488 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 216 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 13 | 52 635 386 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 5 775 488 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 20 107 207 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 89 836 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 87 120 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 84 182 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 13 153 747 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 6 | 4 942 033 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 3 | 2 322 636 Kč |
| Muzeum hlavního města Prahy | 1 | 102 802 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 13 | 20 608 338 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 62 404 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 43 291 023 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 6 100 426 Kč |
| Městská část Praha-Slivenec | 1 | 5 437 596 Kč |
| Městská část Praha 12 | 2 | 2 543 037 Kč |
| Centrum výzkumu Řež s.r.o. | 1 | 2 401 512 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 3 | 1 727 896 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 1 004 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULDIX s.r.o. | 13 | 62 506 212 Kč |