Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 10.03.2011 |
| IČO | 24820865 |
| Datová schránka | 9cxy2e5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 119 smluv za celkem 478 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 1 | 302 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 125 922 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 73 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 752 187 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 302 500 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 263 742 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 5 | 1 318 430 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 24 803 193 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 508 306 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 25 311 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 3 | 25 493 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 6 | 26 375 996 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 10 774 693 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 2 141 581 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 37 732 610 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 2 141 581 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 12 | 39 874 191 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 92 057 663 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 68 956 408 Kč |
| Stroje a zařízení | 8 | 33 631 940 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 7 466 852 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 871 930 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 155 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 26 | 159 271 501 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 26 | 159 271 501 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 3 889 500 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 3 293 399 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 7 153 023 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 199 000 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 84 741 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 11 | 7 436 764 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 5 383 056 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 677 058 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 7 325 148 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 120 000 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 11 | 7 445 148 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 48 313 212 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 5 336 300 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 2 904 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 647 810 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 52 736 624 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 3 295 626 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 2 084 642 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 84 430 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 14 | 58 201 322 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 91 | 363 171 026 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 76 | 55 503 202 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 42 224 593 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 41 336 193 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 16 307 422 Kč |
| IT | 2 | 2 442 148 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 108 264 397 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 2 468 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 19 | 110 732 924 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 43 | 660 358 728 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 52 028 851 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 13 | 33 813 563 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 4 573 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 55 746 795 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 651 153 Kč |
| Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v.v.i. | 1 | 105 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 10 | 58 503 823 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 244 | 1 103 444 517 Kč |
| Pojišťovací služby | 19 | 29 831 962 Kč |
| Úklidové služby | 19 | 2 980 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 4 752 378 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 2 391 946 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 2 270 742 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROCON METEO spol. s r.o. | 7 | 9 415 066 Kč |