Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 23.02.1998 |
| IČO | 25032739 |
| Datová schránka | 2djecgd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 567 smluv za celkem 3 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
33 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 798 765 Kč |
| Zemědělství | 2 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 25 | 147 984 342 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 487 516 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 420 189 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 27 | 148 892 047 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 62 | 423 968 803 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 58 899 026 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 43 759 836 Kč |
| Technické služby | 13 | 30 907 983 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 10 | 26 445 731 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 403 472 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 326 821 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 111 | 295 552 382 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 10 266 987 Kč |
| Statutární město Chomutov | 3 | 6 700 097 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 814 408 Kč |
| Statutární město Děčín | 2 | 1 361 683 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 551 509 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 123 | 643 068 066 Kč |
| DOKOM FINAL s.r.o. | 28 | 78 092 894 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 28 | 78 092 894 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 28 | 78 092 894 Kč |
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 28 | 78 092 894 Kč |
| Enerwood s.r.o. | 5 | 5 239 905 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 143 121 087 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 72 463 018 Kč |
| Zemědělství | 35 | 69 336 259 Kč |
| Stavebnictví | 21 | 32 637 132 Kč |
| Technické služby | 15 | 19 041 238 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 87 | 343 788 883 Kč |
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 1 | 237 397 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 0 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | - 247 503 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 90 | 343 778 777 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 32 | 186 925 576 Kč |
| G.O.O.S.E. & Co, a.s. | 1 | 131 531 356 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 131 531 356 Kč |
| DOKOM FINAL s.r.o. | 31 | 55 394 220 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 31 | 55 394 220 Kč |
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 31 | 55 394 220 Kč |
| Enerwood s.r.o. | 6 | 9 002 098 Kč |
| Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 114 054 248 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 12 | 89 955 916 Kč |
| Zemědělství | 29 | 81 045 229 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 53 | 348 024 478 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 1 384 216 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 476 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 55 | 349 885 433 Kč |
| G.O.O.S.E. & Co, a.s. | 4 | 170 276 188 Kč |
| Forest project, a.s. | 2 | 110 731 242 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 4 | 98 784 420 Kč |
| ORDALIUM s.r.o. | 1 | 35 790 145 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 35 790 145 Kč |
| B E S s.r.o. | 1 | 35 790 145 Kč |
| DOKOM FINAL s.r.o. | 1 | 31 795 048 Kč |
| Lesy Horňácko, s.r.o. | 1 | 27 749 898 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 4 | 17 196 222 Kč |
| Enerwood s.r.o. | 8 | 4 561 806 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 146 | 2 231 707 654 Kč |
| Zemědělství | 29 | 254 759 676 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 | 31 192 994 Kč |
| Technické služby | 1 | 6 568 107 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 2 160 412 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 183 981 Kč |
| Odpady | 1 | 23 304 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 46 | 292 479 512 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 160 412 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 4 | 1 155 550 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 700 000 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice | 1 | 69 696 Kč |
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 2 | 23 304 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 55 | 296 588 474 Kč |
| G.O.O.S.E. & Co, a.s. | 2 | 194 594 547 Kč |
| WUKA - GROUP s.r.o. | 1 | 181 615 134 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 8 | 22 774 413 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 2 | 9 354 047 Kč |
| Enerwood s.r.o. | 2 | 1 789 590 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 61 | 60 372 336 Kč |
| Technické služby | 4 | 57 845 453 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 34 133 126 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 5 375 190 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 657 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 72 | 153 964 150 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice | 1 | 2 029 050 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 5 | 1 653 949 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 736 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 79 | 158 383 579 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 4 | 45 041 211 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 9 | 23 846 315 Kč |
| Leoš Klíma | 1 | 21 895 918 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 19 048 425 Kč |
| G.O.O.S.E. & Co, a.s. | 1 | 18 597 071 Kč |
| KNAP HOLDING, SE | 4 | 543 956 Kč |
| Enerwood s.r.o. | 1 | 147 499 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 37 | 140 172 683 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 31 232 136 Kč |
| IT | 6 | 10 710 968 Kč |
| Technické služby | 2 | 6 745 433 Kč |
| Odpady | 3 | 4 638 754 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 544 630 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 49 | 184 838 897 Kč |
| Ministerstvo financí | 3 | 4 638 754 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 7 | 3 834 490 Kč |
| Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace | 1 | 474 201 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 226 736 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 176 727 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 63 | 194 189 804 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 75 | 129 456 640 Kč |
| Zemědělství | 13 | 111 120 419 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 101 946 198 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 90 565 172 Kč |
| Technické služby | 1 | 74 780 534 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 100 793 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 98 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 26 | 314 964 437 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 74 780 534 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 270 435 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 119 033 Kč |
| Město Říčany | 1 | 112 772 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 31 | 390 247 211 Kč |
| Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s. | 1 | 74 780 534 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 562 | 2 798 359 205 Kč |
| Odpady | 45 | 51 361 859 Kč |
| Zemědělství | 10 | 23 459 706 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 6 891 532 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 6 787 202 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 1 296 818 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 179 165 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 2 | 16 774 747 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 8 682 776 Kč |
| Město Říčany | 1 | 2 942 196 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 1 460 906 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 128 713 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 1 085 591 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 579 446 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 121 000 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 23 | 32 775 375 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 184 985 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 397 | 2 154 838 150 Kč |
| Pojišťovací služby | 68 | 79 576 429 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 32 775 796 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 14 084 823 Kč |
| Zemědělství | 12 | 10 162 621 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 12 | 3 873 815 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 623 664 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 20 | 59 254 690 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 1 161 600 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 845 434 Kč |
| Technické služby města Mostu a.s. | 1 | 181 500 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 78 408 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 62 400 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 61 922 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H - REKULTIVACE, a.s. | 28 | 61 645 953 Kč |