Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 01.02.1999 |
| IČO | 25188119 |
| Datová schránka | 7zmensw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 546 smluv za celkem 973 mil. Kč;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 15 | 245 942 579 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 187 246 Kč |
| Zemědělství | 2 | 192 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 88 | 291 257 455 Kč |
| Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. | 1 | 1 008 980 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 516 670 Kč |
| Městské lesy Kostelec nad Orlicí, spol. s r.o. | 1 | 192 390 Kč |
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 95 | 293 072 295 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,10 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 108 900 000 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 126 | 91 243 782 Kč |
| Energie | 31 | 19 914 536 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 692 756 Kč |
| Zemědělství | 8 | 2 458 720 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 166 730 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 539 791 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 79 957 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 162 | 222 751 074 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 3 625 450 Kč |
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 2 | 272 250 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 267 541 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 2 | 121 000 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 98 597 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 79 957 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 181 | 227 215 868 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,73 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 119 | 78 935 230 Kč |
| Zemědělství | 11 | 2 874 960 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 903 900 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 65 414 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 121 | 79 839 130 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 1 906 960 Kč |
| Lesní správa Lány | 1 | 968 000 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 175 972 Kč |
| Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou | 2 | 173 619 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 137 | 83 184 681 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 242 205 821 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 23 | 22 963 553 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 6 578 507 Kč |
| Zemědělství | 6 | 1 751 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 25 | 265 169 374 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 6 578 507 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 1 905 750 Kč |
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 2 | 1 751 475 Kč |
| Výzkumný ústav pro krajinu, v. v. i. | 1 | 125 938 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 36 | 275 652 043 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 1 416 | 2 195 425 717 Kč |
| Zemědělství | 13 | 3 751 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 2 | 3 539 250 Kč |
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 3 | 1 815 000 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 16 | 5 475 250 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 8 | 8 433 700 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 363 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 4 | 10 164 000 Kč |
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 2 | 665 500 Kč |
| Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou | 1 | 119 338 Kč |
| Výzkumný ústav pro krajinu, v. v. i. | 1 | 99 297 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 2 | 84 700 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace | 1 | 80 785 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 15 | 11 213 621 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 33 239 659 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 36 | 23 919 508 Kč |
| Zemědělství | 4 | 701 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 520 300 Kč |
| Město SOBĚSLAV | 1 | 347 125 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 7 | 1 290 925 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 19 | 7 309 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 14 | 4 620 716 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 4 110 370 Kč |
| Výzkumný ústav pro krajinu, v. v. i. | 2 | 344 360 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 1 | 151 734 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 24 | 9 305 830 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 22 | 36 167 238 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 755 149 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 16 | 37 167 386 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 16 032 500 Kč |
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 3 | 786 500 Kč |
| Město Chotěboř | 1 | 150 000 Kč |
| Město SOBĚSLAV | 1 | 0 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 28 | 54 136 386 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 1 221 365 748 Kč |
| Zemědělství | 473 | 323 819 319 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 36 | 6 958 522 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 12 862 300 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 2 407 305 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 560 900 Kč |
| Lesy a rybníky města Českých Budějovic s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 665 500 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 13 | 18 706 005 Kč |