Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.04.1997 |
| IČO | 25334611 |
| Datová schránka | 9qb2das |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 139 smluv za celkem 193 mil. Kč;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 9 647 347 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 2 | 9 647 347 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 18 339 912 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 509 201 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 202 736 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 14 | 19 767 655 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 1 | 202 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 15 | 19 970 390 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 3 269 898 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 6 | 5 084 949 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 326 521 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 8 | 5 411 471 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 10 242 062 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 6 812 031 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 4 961 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 13 286 167 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 8 | 3 858 023 Kč |
| Město Pacov | 1 | 4 961 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 12 | 17 149 151 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 7 274 606 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 452 710 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 320 650 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 7 585 444 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 320 650 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 141 873 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 8 | 8 047 967 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 17 091 294 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 3 564 888 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 207 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 7 | 20 688 628 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 90 097 Kč |
| Město Pacov | 1 | 84 458 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 10 | 20 863 182 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 21 174 792 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 154 880 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 63 888 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 10 | 13 770 882 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 6 806 960 Kč |
| Správa městských lesů Jihlava, s.r.o. | 1 | 751 829 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 63 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 14 | 21 393 560 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 40 621 559 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 14 095 378 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 804 106 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 570 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 17 470 088 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 12 | 7 284 779 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 2 | 12 468 Kč |
| Město Pacov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 21 | 24 767 334 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 15 670 499 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 3 750 315 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 6 | 513 222 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 475 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 12 095 764 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 7 | 7 565 701 Kč |
| Město Pacov | 1 | 488 417 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 222 965 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 11 384 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 15 | 20 384 230 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 22 | 37 090 614 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 25 267 588 Kč |
| Úklidové služby | 21 | 17 897 646 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 366 715 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 15 | 29 593 540 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 10 336 822 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 2 | 1 248 682 Kč |
| Obec Kozlov | 1 | 321 496 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 150 000 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. | 22 | 41 650 540 Kč |