Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.02.1998 |
| IČO | 25390970 |
| Datová schránka | m9pv93s |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 8 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 445 319 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Colorspol s.r.o. | 2 | 445 319 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 423 572 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 739 649 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 297 137 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace | 2 | 3 423 572 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 036 786 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Colorspol s.r.o. | 4 | 4 460 358 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 593 178 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 593 178 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Colorspol s.r.o. | 2 | 593 178 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 451 657 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 451 657 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 84 252 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Colorspol s.r.o. | 4 | 535 909 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 3 263 808 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 268 644 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 566 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Colorspol s.r.o. | 3 | 566 561 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 296 753 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 380 122 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Colorspol s.r.o. | 3 | 380 122 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 379 843 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 379 843 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Colorspol s.r.o. | 2 | 379 843 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 369 931 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 369 931 Kč |
| Státní plavební správa | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Colorspol s.r.o. | 3 | 369 931 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 63 | 24 632 006 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 579 227 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 99 400 Kč |
| Státní plavební správa | 1 | 0 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Colorspol s.r.o. | 6 | 678 627 Kč |