Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.03.1999 |
| IČO | 25743554 |
| Datová schránka | c3s3xhf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 86 smluv za celkem 565 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 149 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 1 149 500 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 436 943 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 3 | 1 586 443 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 3 752 869 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 149 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 381 583 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 273 702 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 68 547 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 4 026 571 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 1 531 083 Kč |
| Město Mělník | 1 | 96 619 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 68 547 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 12 | 5 722 820 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 768 297 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 301 290 Kč |
| IT | 1 | 68 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 631 257 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 301 290 Kč |
| Město Jaroměř | 1 | 151 008 Kč |
| Město Mělník | 1 | 100 000 Kč |
| Město Kravaře | 1 | 73 370 Kč |
| Město Orlová | 1 | 68 402 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 63 670 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 7 | 1 388 997 Kč |
| NIEVELT Labor CZ s.r.o. | 1 | 631 257 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 968 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 295 609 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 278 300 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 74 304 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 1 246 300 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 295 609 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 74 304 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 4 | 1 616 213 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 539 121 773 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 968 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 11 | 763 558 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 393 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 539 011 763 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 1 361 250 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 110 011 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 78 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 5 | 540 561 117 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 539 011 763 Kč |
| CONSULTEST s.r.o. | 1 | 539 011 763 Kč |
| M.I.S. a.s. | 1 | 539 011 763 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 539 011 763 Kč |
| VIAKONTROL, spol. s r.o. | 1 | 539 011 763 Kč |
| PavEx Consulting, s.r.o. | 1 | 539 011 763 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 968 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 308 550 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 1 276 550 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 102 850 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 4 | 1 379 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 331 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 744 884 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 109 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 1 614 140 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 461 744 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 109 505 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 86 551 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 8 | 2 271 941 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 21 | 23 958 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 435 000 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 837 475 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 95 106 Kč |
| Technické služby | 1 | 64 227 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 3 435 000 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 968 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 932 581 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 64 227 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 13 | 5 399 808 Kč |
| Froněk, spol. s r.o. | 1 | 3 435 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 102 | 73 085 755 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 187 550 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 106 299 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 1 936 000 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 272 250 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 106 299 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 7 | 2 314 549 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 232 | 5 420 038 280 Kč |
| Úklidové služby | 23 | 2 104 190 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 334 565 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 8 | 563 255 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 6 | 515 982 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 190 176 Kč |
| Město Dobříš | 1 | 97 919 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 76 230 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 19 239 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQZ, s.r.o. | 18 | 1 462 801 Kč |