Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 04.01.1999 |
| IČO | 25826654 |
| Datová schránka | ip2evfb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 68 smluv za celkem 384 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 2 930 221 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 2 930 221 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 2 | 2 930 221 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 22 391 958 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 6 038 505 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 843 165 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 73 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 26 467 238 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 963 225 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 1 843 165 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 73 638 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 6 | 30 347 266 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 24 397 101 Kč |
| IT | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 23 961 501 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 435 600 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 5 | 24 560 451 Kč |
| CCA Group a.s. | 1 | 3 118 343 Kč |
| Geminas, SE | 1 | 3 118 343 Kč |
| KH servis a.s. | 1 | 3 118 343 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 128 373 764 Kč |
| Potraviny | 1 | 598 950 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 541 015 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 121 384 780 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 6 289 580 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 699 404 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 598 950 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 435 600 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 105 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 9 | 129 513 729 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 55 660 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 13 531 612 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 438 682 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 252 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 193 600 Kč |
| Právní služby | 1 | 18 150 Kč |
| IT | 1 | 2 831 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 1 | 55 660 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 13 007 500 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 438 682 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 3 | 634 614 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 406 560 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 252 600 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 3 | 90 617 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 47 916 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 15 | 71 538 488 Kč |
| ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 18 150 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 18 | 39 716 759 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 3 410 022 Kč |
| IT | 4 | 2 720 889 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 175 450 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 135 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 123 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 8 782 248 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 3 972 343 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 2 | 821 554 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 4 | 721 826 Kč |
| Město Mikulov | 1 | 471 174 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 135 000 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 43 560 Kč |
| Regionální organizátor pražské integrované dopravy (ROPID) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 15 | 14 947 704 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 8 382 948 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 341 | 815 009 622 Kč |
| IT | 2 | 34 056 660 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální organizátor pražské integrované dopravy (ROPID) | 1 | 33 880 000 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 399 300 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 176 660 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 81 675 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 5 | 34 537 635 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 57 150 115 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 1 | 55 660 000 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 1 490 115 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 195 113 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 3 | 57 345 228 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 15 246 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 69 | 6 769 200 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 15 246 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 525 140 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 4 | 16 031 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 342 | 4 473 496 001 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 35 | 4 642 049 Kč |
| Telekomunikační služby | 18 | 1 720 620 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 142 916 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 2 030 516 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 2 | 99 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVADOS, a.s. | 5 | 2 492 515 Kč |