Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 16.12.1999 |
| IČO | 25848666 |
| Datová schránka | d76wexq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 171 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FT Park z.ú. | 1 | 91 221 283 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FT Park z.ú. | 1 | 91 221 283 Kč |
| Safetica a.s. | 1 | 91 221 283 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 1 | 91 221 283 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 33 583 543 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 33 583 543 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Safetica a.s. | 2 | 33 704 543 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smlouvy o spolupráci | 7 | 212 291 707 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 360 982 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 10 790 451 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 360 982 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Safetica a.s. | 2 | 11 151 433 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 19 631 509 Kč |
| IT | 1 | 1 857 592 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 145 851 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologická agentura ČR | 1 | 19 631 509 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 1 857 592 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 145 851 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Safetica a.s. | 3 | 21 634 952 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 464 398 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 324 377 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 81 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 464 398 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 324 377 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 81 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Safetica a.s. | 3 | 869 833 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 2 396 042 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 2 396 042 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Safetica a.s. | 1 | 2 396 042 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 145 079 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | 1 | 145 079 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 132 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Safetica a.s. | 2 | 278 058 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 117 850 601 Kč |
| IT | 4 | 5 517 479 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 4 | 5 372 400 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 211 750 Kč |
| Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | 1 | 145 079 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Olešská 2222/18, příspěvková organizace | 1 | 110 591 Kč |
| Česká agentura na podporu obchodu | 1 | 61 547 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Safetica a.s. | 8 | 5 901 367 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 4 | 5 372 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 631 426 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 241 999 Kč |
| Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | 1 | 145 079 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Safetica a.s. | 2 | 387 078 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 19 | 5 132 336 Kč |
| IT | 1 | 1 342 314 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 1 | 1 342 314 Kč |
| Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | 1 | 145 079 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Safetica a.s. | 2 | 1 487 393 Kč |