Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.11.2001 |
| IČO | 25894978 |
| Datová schránka | xwin5te |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 92 smluv za celkem 37 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 907 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 2 | 907 379 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 883 300 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 648 772 Kč |
| IT | 2 | 614 801 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 1 | 883 300 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 2 | 573 994 Kč |
| Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | 1 | 376 673 Kč |
| Město Jindřichův Hradec | 1 | 238 128 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 74 778 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 6 | 2 146 873 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 9 | 2 731 170 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 375 100 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 159 720 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 2 | 841 836 Kč |
| Český institut pro akreditaci, o.p.s. | 2 | 765 099 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 2 | 541 306 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 326 257 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 256 672 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 229 900 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 159 720 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 145 200 Kč |
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 13 | 3 386 990 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 424 412 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 080 530 Kč |
| IT | 1 | 536 543 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 194 227 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 1 121 912 Kč |
| Český statistický úřad | 1 | 1 080 530 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 536 543 Kč |
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 | 302 500 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 2 | 297 900 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 194 227 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 7 | 3 533 612 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 31 | 10 885 009 Kč |
| IT | 3 | 1 786 531 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 1 147 322 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 382 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 | 1 469 666 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 578 622 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 568 700 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 363 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 290 400 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 222 485 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 94 380 Kč |
| Vysoká škola polytechnická Jihlava | 1 | 91 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 8 | 3 679 213 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 16 | 7 727 060 Kč |
| IT | 4 | 3 354 381 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 5 | 3 258 530 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 127 776 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 1 | 2 295 854 Kč |
| Město Břeclav | 2 | 1 524 600 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 2 | 1 439 900 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 895 920 Kč |
| Město Mělník | 1 | 222 640 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 159 381 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 127 776 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 71 390 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 3 226 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 12 | 6 740 687 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 3 028 424 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 167 858 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 116 160 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 1 121 912 Kč |
| Centrum pro regionální rozvoj České republiky | 1 | 1 046 892 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 434 983 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 264 772 Kč |
| Město Mělník | 2 | 263 865 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 116 160 Kč |
| Město Dačice | 1 | 63 858 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 9 | 3 312 442 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 33 | 4 761 923 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 2 223 980 Kč |
| IT | 4 | 566 432 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Břeclav | 1 | 1 210 000 Kč |
| Město Žamberk | 2 | 1 013 980 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 400 820 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 360 580 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 205 852 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 11 | 3 191 232 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 635 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 12 100 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Benešov | 1 | 635 250 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 418 297 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 12 100 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 6 | 1 065 647 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 3 467 932 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 14 | 2 699 995 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 1 470 150 Kč |
| IT | 2 | 351 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Břeclav | 1 | 1 435 545 Kč |
| Město Mělník | 3 | 1 040 815 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 786 500 Kč |
| Město Moravská Třebová | 1 | 695 750 Kč |
| Město Hořovice | 1 | 361 790 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 291 682 Kč |
| Město Kyjov | 1 | 116 160 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 85 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATTIS software s.r.o. | 11 | 4 813 595 Kč |