Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.03.2002 |
| IČO | 25905031 |
| Datová schránka | epmfeg7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 106 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 522 301 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 114 950 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 111 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 1 522 301 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 114 950 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 111 320 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 60 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.B.K. fire, s.r.o. | 4 | 1 809 274 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 290 400 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 532 400 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 102 131 Kč |
| Národní muzeum | 1 | 64 631 Kč |
| Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.B.K. fire, s.r.o. | 5 | 759 662 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 4 496 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 162 624 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 121 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 4 496 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 174 240 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 121 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 102 132 Kč |
| PLATO Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 60 984 Kč |
| Městské kulturní středisko Havířov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.B.K. fire, s.r.o. | 7 | 4 954 356 Kč |
| PREFA KOMPOZITY,a.s. | 1 | 4 496 000 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 4 496 000 Kč |
| Prefa Brno a.s. | 1 | 4 496 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 90 684 779 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 1 330 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 400 353 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 172 318 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická univerzita v Liberci | 1 | 90 684 779 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 1 330 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 327 753 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 244 918 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.B.K. fire, s.r.o. | 6 | 92 587 449 Kč |
| COMDES CZ s.r.o. | 1 | 90 684 779 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 338 800 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 163 876 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 72 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 338 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 163 876 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 72 600 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 24 200 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.B.K. fire, s.r.o. | 5 | 599 476 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| PAVUS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 19 | 3 166 514 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 271 379 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 271 379 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 8 414 Kč |
| Šumperské sportovní areály s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.B.K. fire, s.r.o. | 5 | 279 793 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 43 | 5 670 853 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 221 605 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.B.K. fire, s.r.o. | 2 | 348 655 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 25 | 546 809 391 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 7 | 762 300 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 217 800 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 435 600 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 78 650 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.B.K. fire, s.r.o. | 5 | 514 250 Kč |
| PAVUS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 11 687 935 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 352 543 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 309 471 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K.B.K. fire, s.r.o. | 3 | 3 309 471 Kč |
| PAVUS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |