Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.10.2001 |
| IČO | 26264641 |
| Datová schránka | 6kac9dh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 580 smluv za celkem 617 mil. Kč;
47 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 7 260 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 6 | 16 091 418 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 199 650 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 100 907 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 87 900 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 51 425 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 10 | 16 531 301 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 15 093 806 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 7 744 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 2 954 820 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 17 | 1 609 300 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 589 496 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 127 050 Kč |
| Zemědělství | 1 | 95 033 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 14 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 37 | 26 906 674 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 7 | 424 033 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 383 280 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 322 005 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 244 148 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 7 | 225 822 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 1 | 173 454 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 96 724 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 95 033 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 59 | 28 871 173 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 32 838 988 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 220 | 20 739 400 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 178 000 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 1 815 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 12 | 1 472 570 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 782 454 Kč |
| Zemědělství | 2 | 698 707 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 47 | 34 280 113 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 5 977 145 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 404 731 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 345 856 Kč |
| Město Tišnov | 2 | 326 616 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 151 129 Kč |
| Centrum technických služeb Kuřim, s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 71 | 41 750 580 Kč |
| ZEMAKO, s.r.o. | 2 | 14 520 000 Kč |
| Silniční zeleň s.r.o. | 2 | 698 707 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 21 279 396 Kč |
| Zemědělství | 4 | 18 904 982 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 18 | 5 402 650 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 11 | 2 707 149 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 472 986 Kč |
| Textilie | 1 | 2 407 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 120 153 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 110 558 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 110 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 26 | 28 825 249 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 23 980 467 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 12 | 5 115 049 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 517 880 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 260 153 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 95 820 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 95 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 52 | 58 889 619 Kč |
| Silniční zeleň s.r.o. | 4 | 18 904 982 Kč |
| ZEMAKO, s.r.o. | 1 | 7 259 999 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 21 869 051 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 11 | 10 742 273 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 23 | 10 154 320 Kč |
| Zemědělství | 3 | 6 055 610 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 178 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 851 750 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 327 550 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 296 450 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 23 762 313 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 36 | 17 516 568 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 11 | 10 742 273 Kč |
| 3 | 350 120 Kč | |
| Statutární město Brno | 3 | 235 530 Kč |
| Město Kuřim | 1 | 187 550 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 160 325 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 90 000 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 75 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 70 | 53 180 178 Kč |
| Road service 2018 s.r.o. | 1 | 7 691 386 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 1 | 7 691 386 Kč |
| PRETOL s. r. o. | 1 | 4 798 824 Kč |
| SIMOST, s.r.o. | 1 | 4 798 824 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 4 798 824 Kč |
| Silniční zeleň s.r.o. | 1 | 2 896 844 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 121 | 323 751 948 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 43 871 428 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 10 469 525 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 6 882 568 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 15 | 6 691 300 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 178 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 376 698 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 280 082 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 199 408 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 29 | 53 741 687 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 22 064 128 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 | 10 469 525 Kč |
| Statutární město Brno | 6 | 998 188 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 314 298 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 193 600 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 137 976 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 72 479 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 62 025 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 5 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 56 | 88 059 714 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 59 093 122 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 20 | 5 844 300 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 730 730 Kč |
| IT | 3 | 1 068 323 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 689 110 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 247 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 36 | 38 731 451 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 30 454 138 Kč |
| Statutární město Brno | 5 | 411 158 Kč |
| Město Kuřim | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 52 | 69 696 747 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,96 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 31 | 55 094 813 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 38 | 23 679 156 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 7 343 525 Kč |
| IT | 9 | 5 313 183 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 12 | 3 440 333 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 2 685 977 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 594 377 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 221 261 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 32 | 48 571 689 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 25 | 21 401 491 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 4 | 2 685 977 Kč |
| Statutární město Brno | 6 | 2 481 467 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 67 | 75 140 624 Kč |
| ZEMAKO, s.r.o. | 3 | 21 743 700 Kč |
| H.K.U., spol. s r.o. | 2 | 14 495 800 Kč |
| W.A.K., spol. s r.o. | 1 | 7 247 900 Kč |
| Huslík s.r.o. | 1 | 7 247 900 Kč |
| Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. | 1 | 7 247 900 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 262 | 435 524 593 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 337 | 319 331 642 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 304 | 199 122 797 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 73 | 116 894 596 Kč |
| IT | 146 | 77 297 023 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 51 090 370 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 7 195 645 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 5 201 875 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 905 572 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 559 624 Kč |
| IT Hardware | 1 | 101 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 35 | 50 416 559 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 19 | 22 538 498 Kč |
| Statutární město Brno | 5 | 422 734 Kč |
| Město Blansko | 2 | 192 689 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 72 543 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 70 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 63 | 73 713 809 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 49 | 78 486 468 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 73 | 33 910 050 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 98 | 10 502 066 Kč |
| Jiná energie | 1 | 2 168 320 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 1 919 319 Kč |
| IT Hardware | 13 | 1 319 422 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 42 | 56 960 323 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 21 364 891 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 9 | 2 520 311 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 1 377 984 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAKOM s.r.o. | 72 | 84 643 508 Kč |