Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 18.12.2001 |
| IČO | 26272211 |
| Datová schránka | rduzucw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 508 smluv za celkem 659 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
13 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 1 455 559 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 15 | 905 685 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 120 480 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 76 | 4 758 902 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 3 729 668 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 2 | 2 734 774 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 401 079 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 106 674 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 73 916 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 84 | 11 805 012 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 6 | 15 204 054 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 6 363 390 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 4 507 129 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 3 195 610 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 18 | 2 603 511 Kč |
| Stavebnictví | 29 | 1 928 154 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 973 112 Kč |
| Sociální služby | 1 | 604 999 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 300 443 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Zemědělství | 3 | 229 552 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 202 070 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 186 906 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 90 200 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 66 122 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 54 | 7 842 268 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 6 617 490 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 6 363 390 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 3 | 3 881 317 Kč |
| Lesy města Olomouce, a.s. | 1 | 3 690 500 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 2 | 3 282 706 Kč |
| Město Nová Paka | 1 | 2 928 200 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 1 | 2 334 090 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Jihlava | 1 | 1 570 580 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 833 206 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 677 898 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 300 443 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 242 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 202 070 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 2 | 139 906 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 97 102 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 88 257 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 81 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 7 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 82 | 41 180 023 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 9 | 53 816 112 Kč |
| Zemědělství | 8 | 21 115 185 Kč |
| Dary a dotace | 14 | 3 211 300 Kč |
| Stavebnictví | 50 | 2 995 047 Kč |
| Sociální služby | 2 | 1 856 139 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 7 | 1 514 563 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 014 134 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 6 | 891 171 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 577 170 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 3 | 241 855 Kč |
| IT | 1 | 181 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 68 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 15 | 63 784 852 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 7 765 917 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 61 | 6 485 068 Kč |
| Město Nová Paka | 1 | 2 214 300 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 7 | 1 514 563 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 281 099 Kč |
| Lesní správa Lány | 1 | 798 600 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 2 | 252 964 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 3 | 241 855 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 157 997 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 79 255 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 68 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 65 300 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 65 000 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 98 | 84 774 770 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 6 | 112 774 420 Kč |
| Sociální služby | 40 | 32 267 203 Kč |
| Zemědělství | 1 | 9 339 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 8 647 746 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 6 300 470 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 1 193 242 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 1 137 085 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 746 269 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 83 082 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 67 928 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 65 370 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 15 | 75 762 308 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 7 | 29 572 874 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 20 582 100 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 7 101 490 Kč |
| Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola | 1 | 5 504 290 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Jihlava | 1 | 3 374 690 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 8 | 1 912 027 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 796 180 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 5 | 694 687 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 459 195 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 163 350 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 120 000 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 | 107 000 Kč |
| Město Rosice | 1 | 93 775 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 83 082 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 65 370 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 52 | 146 392 418 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 13 996 070 Kč |
| Zemědělství | 3 | 8 605 520 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 4 207 291 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 807 917 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 387 926 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 347 213 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 335 654 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 265 986 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 238 170 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 72 600 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 8 723 886 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 7 101 490 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 6 894 580 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 3 128 860 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 807 917 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 765 752 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 605 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 465 366 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 335 654 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 267 047 Kč |
| Lesní správa Lány | 1 | 84 700 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 83 974 Kč |
| Město Humpolec | 1 | 80 000 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 72 600 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 62 920 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 5 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 28 | 29 484 746 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 25 664 100 Kč |
| Osobní vozidla | 4 | 7 863 465 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 5 835 419 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 620 642 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 722 007 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 645 190 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 534 999 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 217 800 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 119 975 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 68 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 10 648 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 6 | 31 859 111 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 3 773 990 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 3 | 2 795 360 Kč |
| Střední škola stavební Jihlava | 1 | 1 928 740 Kč |
| Lesní správa Lány | 1 | 1 630 717 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 3 | 1 124 598 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 4 | 545 647 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 459 800 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 290 400 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 159 319 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 93 170 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 78 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 68 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a. s. | 1 | 67 760 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 28 | 44 874 613 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 14 | 82 724 070 Kč |
| Zemědělství | 5 | 8 395 464 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 993 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 578 389 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 412 671 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 282 764 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 266 805 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 179 626 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 111 078 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 75 141 Kč |
| Technické služby | 1 | 6 050 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 14 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 8 126 360 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 6 080 008 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 804 410 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 384 780 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 307 340 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 240 185 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 3 | 218 500 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 206 184 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 192 063 Kč |
| Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. | 1 | 174 966 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 134 193 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 2 | 75 141 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 64 264 Kč |
| Lesní správa Lány | 2 | 62 920 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 30 | 17 071 314 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 7 | 76 202 896 Kč |
| Zemědělství | 7 | 17 780 950 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 66 | 14 562 949 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 13 751 287 Kč |
| Pojišťovací služby | 29 | 13 319 759 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 7 139 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 6 035 480 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 5 160 408 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 14 | 1 164 766 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 354 494 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 322 221 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 76 109 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 67 034 Kč |
| Technické služby | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 10 | 91 973 310 Kč |
| Lesy města Olomouce, a.s. | 2 | 10 692 770 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 9 530 039 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 8 025 567 Kč |
| Domažlické městské lesy spol. s r.o. | 1 | 7 403 990 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 7 139 000 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 2 | 4 092 099 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 6 | 3 752 450 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 1 210 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 8 | 1 105 299 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 3 | 491 139 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 169 400 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 72 000 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 3 | 58 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 46 | 145 715 063 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 2 | 9 530 039 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 9 | 56 416 848 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 287 | 55 287 740 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 14 | 42 565 380 Kč |
| Zdravotnictví | 27 | 3 884 342 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 3 148 178 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 2 876 170 Kč |
| Zemědělství | 5 | 1 744 089 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 847 343 Kč |
| Technické služby | 92 | 386 474 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 369 951 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 356 528 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 254 705 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 21 861 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 41 932 066 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 14 | 9 800 304 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 3 628 790 Kč |
| Lesní správa Lány | 4 | 3 065 535 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 2 123 550 Kč |
| Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. | 1 | 1 968 670 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 1 595 259 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 1 417 031 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 6 | 1 053 995 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 423 500 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 3 | 356 528 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 2 | 260 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 45 | 67 625 578 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 555 | 4 429 555 882 Kč |
| Zemědělství | 457 | 1 209 025 201 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 41 | 90 016 619 Kč |
| Úklidové služby | 145 | 23 564 965 Kč |
| Osobní vozidla | 4 | 17 480 917 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 79 | 11 216 627 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 3 959 521 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 1 016 794 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 528 528 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 275 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 29 239 220 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 4 | 14 464 360 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 12 | 10 726 193 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 3 911 930 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 2 489 524 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 1 927 530 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 7 | 1 433 327 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 675 180 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 528 528 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 2 | 159 872 Kč |
| SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. | 2 | 99 904 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 43 | 65 655 568 Kč |