Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.01.2002 |
| IČO | 26342057 |
| Datová schránka | 3qwu766 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 66 smluv za celkem 104 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 223 656 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace | 2 | 284 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROLEMAX s.r.o. | 2 | 284 156 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 39 412 677 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 118 883 Kč |
| Zemědělství | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 2 | 78 825 354 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 118 883 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROLEMAX s.r.o. | 6 | 78 944 236 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 1 | 237 160 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 232 683 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 144 958 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROLEMAX s.r.o. | 3 | 614 801 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 457 461 Kč |
| Zemědělství | 2 | 357 182 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 2 | 4 457 461 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 | 491 930 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 216 227 Kč |
| Město Chotěboř | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROLEMAX s.r.o. | 7 | 5 165 617 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 121 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 81 582 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Tábor s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 216 227 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 121 000 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 81 582 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROLEMAX s.r.o. | 4 | 685 009 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 531 906 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 277 102 Kč |
| Zemědělství | 2 | 225 403 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 194 305 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 85 663 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 344 675 Kč |
| Město Louny | 1 | 248 107 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 225 403 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 216 227 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 194 305 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 69 836 Kč |
| Město Chotěboř | 1 | 15 827 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROLEMAX s.r.o. | 9 | 1 314 380 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 756 365 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 216 227 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 1 | 1 161 909 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 716 942 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 642 694 Kč |
| Město Horažďovice | 2 | 333 483 Kč |
| Město Louny | 1 | 234 821 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 216 227 Kč |
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROLEMAX s.r.o. | 8 | 3 306 075 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 6 867 907 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 373 819 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 362 537 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 125 022 Kč |
| Zemědělství | 1 | 70 146 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Kladno | 1 | 3 590 360 Kč |
| Technická správa města Loun s.r.o. | 1 | 1 685 414 Kč |
| Město Ostrov | 1 | 1 099 917 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 492 216 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 362 537 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 | 344 019 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 249 000 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 125 022 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 99 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROLEMAX s.r.o. | 11 | 8 048 431 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 685 423 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 284 189 Kč |
| Řemesla | 1 | 124 078 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 2 | 1 874 224 Kč |
| Město Šternberk | 1 | 721 621 Kč |
| Město Vimperk | 1 | 284 189 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 235 988 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 1 | 172 856 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 124 078 Kč |
| Městská část Praha 20 | 1 | 72 844 Kč |
| Základní škola Fryčovická | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROLEMAX s.r.o. | 9 | 3 485 800 Kč |