Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 15.09.2003 |
| IČO | 26361086 |
| Datová schránka | b3yggnn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1778 smluv za celkem 1 mld. Kč;
11 smluv má zásadní nedostatek;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,12 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stodská nemocnice, a.s. | 135 | 117 430 132 Kč |
| Plzeňský kraj | 3 | 20 786 707 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 32 | 2 798 783 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 076 301 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 2 | 871 200 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 5 | 619 280 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Dobřanech | 2 | 498 107 Kč |
| Pavel Haniger | 1 | 148 975 Kč |
| Perfect Distribution a.s. | 1 | 148 106 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 128 416 Kč |
| Johnson & Johnson, s.r.o. | 1 | 89 124 Kč |
| PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. | 1 | 83 233 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 67 862 Kč |
| POLYMED medical CZ, a.s. | 1 | 67 411 Kč |
| Medtronic Czechia s.r.o. | 1 | 65 810 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Plzeňská teplárenská Energetické služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Stod, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| BDO Consulting s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,20 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stodská nemocnice, a.s. | 199 | 58 522 483 Kč |
| Plzeňský kraj | 8 | 54 080 797 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 3 | 9 245 189 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 50 | 4 972 142 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 8 | 1 352 773 Kč |
| Apatyka servis s.r.o. | 1 | 750 321 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 647 217 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 629 019 Kč |
| Plzeňská teplárenská Energetické služby, s.r.o. | 1 | 471 900 Kč |
| Arthrex s.r.o. | 1 | 249 912 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 1 | 168 432 Kč |
| Medtronic Czechia s.r.o. | 1 | 136 161 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 128 193 Kč |
| BLACK STORM s.r.o. | 1 | 106 851 Kč |
| RESORBA, s.r.o. | 1 | 83 108 Kč |
| Perfect Distribution a.s. | 1 | 68 269 Kč |
| Město Tachov | 1 | 50 000 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 | 0 Kč |
| Centrum pro rodinu Benjamínek, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Abbott Laboratories, s.r.o. | 2 | 310 340 182 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 160 | 123 832 990 Kč |
| Plzeňský kraj | 8 | 106 158 352 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 44 | 4 587 989 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Dobřanech | 2 | 2 243 000 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 6 | 1 339 406 Kč |
| Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu | 1 | 216 326 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 2 | 173 149 Kč |
| Václav Prach | 1 | 145 805 Kč |
| P.V. Service, spol. s r.o. | 1 | 83 659 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 78 000 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 60 500 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,42 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stodská nemocnice, a.s. | 182 | 67 393 944 Kč |
| Plzeňský kraj | 6 | 3 665 049 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 26 | 2 766 283 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 682 063 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 9 | 1 238 211 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 493 910 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 2 | 192 388 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 120 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 16 | 121 471 788 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 150 | 107 646 686 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 27 | 1 957 378 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 11 | 1 791 243 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 527 909 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 121 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 56 377 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 50 435 Kč |
| Město Stod | 1 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 12 | 64 098 933 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 151 | 20 455 060 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 25 | 2 033 570 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 15 | 947 089 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 326 700 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 145 200 Kč |
| Město Stod | 1 | 135 581 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Stod, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
42 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 29,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 19 374 348 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 7 077 095 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 5 944 937 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 811 018 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 2 691 927 Kč |
| Leciva | 14 | 1 399 943 Kč |
| Zdravotnictví | 15 | 1 393 114 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 1 365 357 Kč |
| Sociální služby | 3 | 1 150 470 Kč |
| Zdravotnický materiál | 5 | 812 257 Kč |
| IT | 3 | 792 845 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 557 856 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 435 600 Kč |
| Technické služby | 1 | 430 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 393 485 Kč |
| Nábytek | 2 | 367 250 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 252 426 Kč |
| IT Hardware | 2 | 157 494 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 123 408 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 115 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 9 | 0 Kč |
| Kosmetika | 5 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stodská nemocnice, a.s. | 109 | 38 742 779 Kč |
| Plzeňský kraj | 9 | 10 582 213 Kč |
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 2 | 1 596 762 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 12 | 1 341 650 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 252 426 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 120 000 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 4 | 97 880 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 58 293 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stodská nemocnice, a.s. | 81 | 37 935 833 Kč |
| Plzeňský kraj | 11 | 21 926 677 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 19 | 1 331 458 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 5 | 389 130 Kč |
| NIMOTECH, s.r.o. | 1 | 260 961 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 53 226 Kč |
| Zentiva, k.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,58 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 15 | 30 923 412 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 9 | 12 091 958 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 10 217 238 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 4 923 148 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 098 090 Kč |
| Leciva | 21 | 1 769 611 Kč |
| Sociální služby | 3 | 1 487 375 Kč |
| IT Hardware | 1 | 987 723 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 985 787 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 725 100 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 717 929 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 650 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 600 000 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 488 838 Kč |
| Právní služby | 3 | 474 368 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 268 439 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 187 550 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 151 250 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 5 | 69 086 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Kosmetika | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stodská nemocnice, a.s. | 72 | 63 381 198 Kč |
| Plzeňský kraj | 7 | 6 410 523 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 7 | 1 081 011 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 7 | 500 737 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 4 | 187 864 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 0 Kč |
| Dětský lékař Stod s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Practicare s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 21 681 438 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 845 717 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 762 386 Kč |
| Sociální služby | 4 | 1 630 840 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 099 683 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 589 270 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 448 951 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 398 090 Kč |
| Leciva | 3 | 302 786 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 273 266 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 251 657 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 126 261 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 108 900 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 92 000 Kč |
| IT | 1 | 82 517 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 70 974 Kč |
| Kosmetika | 1 | 67 178 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stodská nemocnice, a.s. | 34 | 26 433 236 Kč |
| Plzeňský kraj | 8 | 3 905 849 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 4 | 202 999 Kč |
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 1 | 199 045 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 92 000 Kč |
| Město Stod | 1 | 55 000 Kč |
| Domažlická nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRVNÍ CHRÁNĚNÁ DÍLNA s.r.o. | 1 | 20 908 800 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 17 | 4 454 892 Kč |
| Practicare s.r.o. | 4 | 710 609 Kč |
| ŠkoFIN s.r.o. | 1 | 660 471 Kč |
| SEFIMA s.r.o. | 1 | 589 270 Kč |
| Stavitelství ŠMÍD s.r.o. | 1 | 475 530 Kč |
| CSO OSTRAVA s. r. o. | 1 | 357 484 Kč |
| BSJ group s.r.o. | 1 | 334 664 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 284 242 Kč |
| Linde Gas a.s. | 2 | 251 657 Kč |
| PYRAMIDA s.r.o. | 1 | 227 533 Kč |
| KOMTERM services, s.r.o. | 2 | 213 966 Kč |
| Colonnade Insurance S.A., organizační složka | 1 | 154 970 Kč |
| Ivana Hesounová | 2 | 127 188 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 126 261 Kč |
| Dětský lékař Stod s.r.o. | 1 | 116 276 Kč |
| AB ELEKTRO s.r.o. | 1 | 114 610 Kč |
| PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Nadační fond Kapka naděje | 1 | 99 787 Kč |
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 1 | 82 517 Kč |
| MUDr. Monika Kropáčková s.r.o. | 1 | 68 781 Kč |
| MUDr. Marie Šípová | 1 | 67 178 Kč |
| MUDr. Jan Kilian | 1 | 62 029 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 0 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Domažlická nemocnice, a.s. | 2 | 0 Kč |