Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 22.12.2001 |
| IČO | 26494183 |
| Datová schránka | eh7wzat |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 465 smluv za celkem 479 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
24 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 8 601 225 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 2 559 997 Kč |
| IT | 3 | 1 047 350 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 594 473 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 117 007 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 21 | 18 200 578 Kč |
| Státní plavební správa | 3 | 1 329 099 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 3 | 441 227 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 239 580 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 117 007 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 30 | 20 327 490 Kč |
| GMtech s.r.o. | 16 | 16 164 632 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 | 95 615 137 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 54 593 262 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 3 923 304 Kč |
| IT | 4 | 2 191 916 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 600 281 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 274 428 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 114 043 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 54 450 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 25 | 103 592 848 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 50 584 332 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 3 248 729 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 2 418 790 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 6 | 2 103 845 Kč |
| Státní plavební správa | 5 | 1 850 696 Kč |
| KORID LK, spol. s r.o. | 2 | 535 425 Kč |
| OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA | 2 | 114 043 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 45 | 164 448 708 Kč |
| GMtech s.r.o. | 5 | 90 064 656 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 8 | 34 249 067 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 524 433 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 1 688 192 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 022 269 Kč |
| IT | 2 | 788 436 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 238 068 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 149 919 Kč |
| Telco | 1 | 147 015 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 130 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 21 199 200 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 14 | 17 395 955 Kč |
| Česká centra | 2 | 2 749 181 Kč |
| Státní plavební správa | 3 | 1 635 436 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 1 168 860 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 4 | 602 157 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 210 540 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 119 790 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 87 725 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 63 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 30 | 45 232 368 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 22 | 18 027 955 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 2 908 236 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 407 900 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 189 430 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 631 257 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 627 748 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 593 626 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 508 200 Kč |
| IT | 2 | 418 660 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 215 985 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 147 015 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 30 | 19 303 901 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 2 662 726 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 2 | 2 589 400 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 2 | 955 416 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 775 005 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 631 257 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 627 748 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 564 828 Kč |
| Státní plavební správa | 3 | 562 650 Kč |
| Drážní úřad | 1 | 215 985 Kč |
| Město Kolín | 1 | 152 460 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 147 015 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 46 | 29 188 391 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 31 | 15 383 069 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 5 374 747 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 445 406 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 908 952 Kč |
| IT | 2 | 483 569 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 282 535 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 180 595 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 128 714 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 120 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 75 504 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 40 | 18 944 510 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 6 | 2 653 186 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 885 720 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 559 686 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 542 927 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 2 | 378 875 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 320 376 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 278 348 Kč |
| Město Žatec | 1 | 270 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 128 714 Kč |
| Státní plavební správa | 2 | 0 Kč |
| ZÁKLADNÍ ŠKOLA, LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 62 | 24 962 342 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 19 | 34 382 586 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 8 910 392 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 3 317 699 Kč |
| IT | 4 | 1 673 430 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 546 501 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 085 975 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 379 253 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 321 981 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 287 678 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 276 606 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 46 | 43 403 027 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 2 901 096 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 2 053 370 Kč |
| Pardubický kraj | 3 | 2 009 689 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 844 580 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 687 280 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 379 253 Kč |
| Památník Lidice | 1 | 98 000 Kč |
| Státní plavební správa | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 63 | 52 376 294 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 8 | 13 395 547 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 4 547 785 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 4 381 471 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 3 350 369 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 674 640 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 661 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 296 692 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 279 208 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 108 900 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 106 480 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 25 | 19 685 490 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 3 418 162 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 3 204 080 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 2 407 900 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 995 709 Kč |
| Památník Lidice | 1 | 363 000 Kč |
| Státní plavební správa | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 37 | 30 074 341 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 9 | 8 231 412 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 6 490 646 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 4 | 3 105 199 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 214 784 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 041 875 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 1 954 658 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 059 960 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 107 690 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 31 | 23 028 345 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 3 | 1 454 759 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 424 855 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 281 930 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 224 455 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 69 575 Kč |
| Státní plavební správa | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 42 | 25 483 919 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 7 | 10 882 922 Kč |
| Stavebnictví | 19 | 7 673 881 Kč |
| IT | 4 | 6 575 503 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 4 809 932 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 4 092 583 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 1 924 142 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 929 280 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 812 152 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 296 450 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 196 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 34 | 34 023 809 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 2 551 285 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 570 152 Kč |
| Město Benešov | 1 | 327 910 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 296 450 Kč |
| Operátor ICT, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 42 | 38 193 106 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 11 | 10 686 623 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 7 110 002 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 6 | 5 421 526 Kč |
| IT | 2 | 3 878 050 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 2 299 242 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 5 | 1 619 948 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 625 910 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 258 335 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 228 690 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 213 565 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 193 600 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 157 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 41 | 26 634 587 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 165 900 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 1 808 950 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 665 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 625 910 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 435 116 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 227 480 Kč |
| Městský obvod Liberec-Vratislavice nad Nisou | 2 | 199 529 Kč |
| Technologická agentura ČR | 1 | 157 300 Kč |
| Státní plavební správa | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOVISIO s.r.o. | 52 | 32 920 272 Kč |