Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.02.2004 |
| IČO | 26916622 |
| Datová schránka | 3jewc3v |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 50 smluv za celkem 40 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nejvyšší soud | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 1 | 110 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Bezpečnost | 1 | 605 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 70 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 67 377 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nejvyšší soud | 3 | 992 292 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 67 377 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 4 | 1 059 669 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 23 005 834 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 795 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologická agentura ČR | 1 | 23 005 834 Kč |
| Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun | 1 | 795 945 Kč |
| Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace | 1 | 69 800 Kč |
| Nejvyšší soud | 1 | 65 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 4 | 23 936 741 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 13 | 138 439 266 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 994 493 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 240 062 Kč |
| IT | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun | 1 | 994 493 Kč |
| Nejvyšší soud | 1 | 240 062 Kč |
| Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | 1 | 116 160 Kč |
| Domov Černožice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 5 | 1 350 715 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 332 997 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 135 641 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 61 613 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní divadlo Brno, příspěvková organizace | 3 | 332 997 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 135 641 Kč |
| Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i. | 1 | 61 613 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 7 | 530 251 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 605 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 182 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nejvyšší soud | 1 | 605 000 Kč |
| Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace | 1 | 182 458 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 18 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 3 | 805 458 Kč |
| Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace | 1 | 182 458 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 90 404 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Archeologický ústav AV ČR, Brno, v. v. i. | 2 | 175 104 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 2 | 175 104 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 373 762 Kč |
| Telco | 3 | 306 687 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 135 053 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Černožice, příspěvková organizace | 4 | 441 740 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 373 762 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 8 | 815 502 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 3 627 822 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 2 323 019 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | 2 | 5 253 881 Kč |
| Domov Černožice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 3 | 5 253 881 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 9 826 657 Kč |
| Kamerové systémy | 2 | 766 354 Kč |
| IT Hardware | 2 | 684 134 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 605 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 76 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 2 | 1 954 634 Kč |
| Nejvyšší soud | 1 | 605 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 2 | 544 863 Kč |
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 1 | 471 235 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 434 390 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 117 673 Kč |
| Domov Černožice, příspěvková organizace | 1 | 76 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Compactive, s.r.o. | 9 | 4 204 558 Kč |