Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 4 podřízené subjekty.
| Založeno | 24.09.2003 |
| IČO | 27085201 |
| Datová schránka | k5pbaia |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 107 smluv za celkem 1 mld. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 41 078 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Přišimasy | 1 | 41 078 238 Kč |
| Obec Ratboř | 1 | 23 958 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 2 | 65 036 238 Kč |
| Obec Přišimasy | 1 | 41 078 238 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 41 078 238 Kč |
| Obec Ratboř | 1 | 23 958 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 36 593 389 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 111 339 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 84 216 000 Kč |
| Město Zásmuky | 1 | 20 449 000 Kč |
| Obec Ždánice | 2 | 10 744 800 Kč |
| Obec Zbýšov | 1 | 5 808 000 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 2 | 5 331 260 Kč |
| Město Neratovice | 4 | 1 917 644 Kč |
| Společná voda d.s.o. | 1 | 602 523 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 238 665 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 159 502 Kč |
| Východočeské muzeum v Pardubicích | 1 | 129 034 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 85 485 Kč |
| TNT Consulting, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 18 | 129 681 914 Kč |
| Město Zásmuky | 1 | 20 449 000 Kč |
| Auböck s.r.o. | 1 | 20 449 000 Kč |
| Obec Ždánice | 2 | 10 744 800 Kč |
| Obec Vyžlovka | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 71 089 725 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 820 758 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 327 457 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 55 694 172 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 11 942 700 Kč |
| Město Holice | 1 | 10 543 650 Kč |
| Obec Vyžlovka | 1 | 3 174 798 Kč |
| Obec Ždánice | 1 | 1 512 500 Kč |
| Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 571 304 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 558 890 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 152 722 Kč |
| Město Český Brod | 2 | - 638 132 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 11 | 83 512 604 Kč |
| VHST s.r.o. | 2 | 66 237 822 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 66 237 822 Kč |
| WOMBAT, s.r.o. | 2 | 66 237 822 Kč |
| KAVE Bau s.r.o. | 1 | 10 543 650 Kč |
| Obec Vyžlovka | 1 | 3 174 798 Kč |
| T4 Building s.r.o. | 1 | - 800 000 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | - 800 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 148 925 241 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 71 330 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lysá nad Labem | 2 | 135 584 664 Kč |
| Statutární město Jihlava | 6 | 13 356 894 Kč |
| Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112 | 1 | 71 330 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 0 Kč |
| Město Český Brod | 2 | - 16 317 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 12 | 148 996 571 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 282 079 747 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 125 810 960 Kč |
| Statutární město Jihlava | 3 | 72 412 539 Kč |
| Město Lysá nad Labem | 3 | 65 547 224 Kč |
| MĚSTO ČERNOŠICE | 1 | 11 591 800 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 5 521 753 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 747 929 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 3 | 544 569 Kč |
| Město Přelouč | 2 | - 63 611 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 15 | 282 113 162 Kč |
| STAVOKOMPLET spol.s r.o. | 3 | 65 547 224 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 376 837 834 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 95 953 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 253 194 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lysá nad Labem | 5 | 314 261 290 Kč |
| Město Český Brod | 2 | 95 953 000 Kč |
| Město Chlumec | 1 | 45 192 966 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 12 468 020 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 9 | 3 853 583 Kč |
| Město Přelouč | 1 | 1 349 084 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 19 | 473 077 942 Kč |
| STAVOKOMPLET spol.s r.o. | 5 | 314 261 290 Kč |
| Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným | 1 | 45 192 966 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 75 659 141 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 7 | 1 964 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Přelouč | 2 | 44 731 062 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 7 | 18 893 789 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 12 034 291 Kč |
| CHEVAK Cheb, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 11 | 75 659 141 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 530 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 5 | 2 437 041 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 93 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 6 | 2 530 516 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 130 038 518 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kounov | 1 | 74 926 270 Kč |
| Obec Netřebice | 1 | 30 609 462 Kč |
| Vodárny Kladno - Mělník, a.s. | 7 | 24 307 032 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 195 754 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 11 | 130 038 518 Kč |
| Obec Netřebice | 1 | 30 609 462 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 507 | 7 001 817 994 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vyžlovka | 1 | 7 738 710 Kč |
| Obec Záhornice | 1 | 3 966 929 Kč |
| Město Nymburk | 1 | 1 118 264 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VPK Suchý s.r.o. | 4 | 12 823 904 Kč |
| Obec Vyžlovka | 1 | 7 738 710 Kč |