Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.03.2006 |
| IČO | 27432769 |
| Datová schránka | gz9czzc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 125 smluv za celkem 193 mil. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 045 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 247 510 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 1 045 440 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 598 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITCON Solutions s.r.o. | 3 | 2 891 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 55 052 771 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 5 945 577 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 1 185 800 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 385 990 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 287 980 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 60 221 891 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 3 | 2 480 137 Kč |
| Městská část Praha 19 | 1 | 484 000 Kč |
| Městská část Praha 20 | 1 | 484 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 385 990 Kč |
| Městské státní zastupitelství v Praze | 1 | 332 750 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 242 000 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 197 472 Kč |
| Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p. | 2 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITCON Solutions s.r.o. | 18 | 64 828 240 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 12 868 350 Kč |
| IT | 4 | 3 346 981 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 2 250 600 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 1 772 650 Kč |
| IT Bezpečnost | 3 | 821 590 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 484 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p. | 3 | 10 555 459 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 9 341 321 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 3 | 5 534 298 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 1 476 200 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 1 143 450 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 847 000 Kč |
| Město Vyškov | 2 | 629 200 Kč |
| Městská část Praha 14 | 2 | 484 000 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 385 990 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 371 712 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 242 000 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 242 000 Kč |
| Městská část Praha 18 | 1 | 242 000 Kč |
| Městská část Praha 1 | 1 | 211 750 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 169 400 Kč |
| Česká inspekce životního prostředí | 1 | 169 400 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITCON Solutions s.r.o. | 30 | 32 045 180 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 1 225 838 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 161 600 Kč |
| IT | 1 | 1 143 450 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 471 900 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 363 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 276 514 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 5 575 680 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 2 599 714 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 1 143 450 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 471 900 Kč |
| Město Poděbrady | 1 | 363 000 Kč |
| Městská část Praha 18 | 1 | 242 000 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 65 038 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 6 | 64 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITCON Solutions s.r.o. | 15 | 10 525 020 Kč |
| Digital Construction Consulting s.r.o. | 1 | 5 575 680 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 13 | 7 739 510 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 3 484 800 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 2 592 757 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 338 800 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 4 888 158 Kč |
| CENDIS, s.p. | 2 | 3 484 800 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 922 690 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 8 | 1 509 794 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 1 433 245 Kč |
| Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy, příspěvková organizace | 2 | 578 380 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 338 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITCON Solutions s.r.o. | 20 | 14 155 867 Kč |
| Principal engineering s.r.o. | 2 | 3 484 800 Kč |
| eMan a.s. | 2 | 3 484 800 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 110 | 84 090 151 Kč |
| Konzultace a poradenství | 85 | 47 770 800 Kč |
| Dary a dotace | 49 | 31 868 526 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 16 | 26 510 955 Kč |
| IT Bezpečnost | 50 | 13 336 378 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 178 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 161 600 Kč |
| IT | 2 | 762 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 30 093 426 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 23 156 526 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 1 815 000 Kč |
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 1 | 1 172 490 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 144 297 Kč |
| Zoologická zahrada hl. m. Prahy | 2 | 762 300 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 13 | 141 667 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITCON Solutions s.r.o. | 26 | 58 285 706 Kč |
| Moore Advisory CZ s.r.o. | 1 | 10 769 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 580 | 656 528 459 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 25 | 44 177 100 Kč |
| IT | 2 | 1 415 700 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 1 152 525 Kč |
| Telco | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 4 601 025 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 2 | 2 783 000 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 2 359 500 Kč |
| Národní knihovna České republiky | 2 | 363 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 350 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITCON Solutions s.r.o. | 9 | 10 457 425 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 381 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zoologická zahrada hl. m. Prahy | 2 | 381 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITCON Solutions s.r.o. | 2 | 381 150 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 205 | 745 358 906 Kč |
| Zemědělství | 2 | 230 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zoologická zahrada hl. m. Prahy | 3 | 361 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITCON Solutions s.r.o. | 3 | 361 185 Kč |