Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 07.10.2008 |
| IČO | 27860361 |
| Datová schránka | 9j3gjgx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 164 smluv za celkem 214 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 219 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 25 992 633 Kč |
| OVANET a.s. | 2 | 4 916 097 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 3 | 332 866 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 135 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 14 | 31 376 596 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 5 183 652 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 675 712 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 92 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 16 | 4 156 493 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 5 | 1 725 992 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 179 988 Kč |
| Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. | 1 | 118 083 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 79 497 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 25 | 6 260 053 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 41 218 104 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 265 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 27 463 211 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 4 | 2 857 826 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 15 | 30 321 037 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 5 039 466 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 3 318 346 Kč |
| Dopravní podnik města Jihlavy, a.s. | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 12 | 3 481 696 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 127 | 22 224 902 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 14 357 792 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 9 | 1 987 857 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 18 | 10 813 270 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 3 | 6 863 379 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 22 | 17 676 649 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 8 736 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 12 | 5 392 250 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 475 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 13 | 5 867 895 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 27 701 145 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 136 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 10 | 21 528 303 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 2 966 073 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 12 | 24 494 376 Kč |
| Signalservis, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 20 708 038 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 55 | 2 581 830 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 12 | 17 366 623 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 12 | 17 366 623 Kč |
| AK signal a.s. | 2 | 4 114 000 Kč |
| Signalservis, a.s. | 1 | 1 112 562 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 8 458 754 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 937 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 6 540 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 8 | 6 540 050 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 33 | 67 046 328 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 1 253 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 22 | 42 129 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T RAIL a.s. | 22 | 42 129 736 Kč |
| F-PROJEKT-DOPRAVNÍ STAVBY s.r.o. | 1 | 7 632 673 Kč |