Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.02.2010 |
| IČO | 29039347 |
| Datová schránka | sfhkta4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 184 smluv za celkem 1 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 1 | 3 607 019 Kč |
| Národní galerie v Praze | 1 | 2 639 328 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 228 993 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 3 | 220 279 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 148 044 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 7 | 6 843 663 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 19,05 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 578 737 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 515 629 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 407 927 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní galerie v Praze | 2 | 10 428 187 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 2 578 737 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 13 | 617 995 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 316 766 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 22 | 13 941 686 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 32 | 4 572 353 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 3 108 703 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 13 | 2 635 549 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 422 488 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 123 420 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 77 453 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ROZHLAS | 28 | 4 145 429 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 2 579 720 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 1 | 1 784 825 Kč |
| Městská část Praha 19 | 2 | 1 478 347 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 2 | 422 488 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 369 088 Kč |
| Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v. v. i. | 1 | 339 609 Kč |
| Státní plavební správa | 1 | 59 750 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | - 266 852 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 45 | 10 912 403 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 847 845 813 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 6 625 270 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 740 520 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 159 645 Kč |
| Tisk | 1 | 57 406 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 7 744 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 1 | 832 123 795 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 15 633 396 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 2 | 5 733 482 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 8 | 498 963 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 285 772 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 3 | 159 645 Kč |
| Astronomický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 114 798 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 88 622 Kč |
| Národní technická knihovna | 1 | 57 406 Kč |
| Státní plavební správa | 2 | 0 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 24 | 855 905 878 Kč |
| VCES a.s. | 1 | 832 123 795 Kč |
| Národní technická knihovna | 1 | 57 406 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 10 648 415 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 4 580 855 Kč |
| Pojišťovací služby | 13 | 957 870 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 207 477 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 82 261 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 80 827 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 10 690 136 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 5 | 4 472 281 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 207 477 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 112 191 Kč |
| Domov pro seniory Bechyně | 1 | 108 574 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 82 261 Kč |
| Archeologický ústav AV ČR, Praha, v. v. i. | 1 | 80 827 Kč |
| Státní plavební správa | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 14 | 15 753 747 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 86 434 668 Kč |
| Průmyslové stroje | 13 | 3 061 099 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 7 | 913 992 Kč |
| Leciva | 4 | 478 923 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 300 893 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | - 1 815 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 3 | 77 699 771 Kč |
| Domov pro seniory Bechyně | 2 | 8 131 634 Kč |
| Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice | 1 | 604 470 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 4 | 478 923 Kč |
| Astronomický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 429 030 Kč |
| Národní muzeum | 1 | 300 893 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 14 | 87 644 720 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 873 099 Kč |
| Leciva | 10 | 1 073 793 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 263 922 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 255 648 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ROZHLAS | 3 | 1 262 550 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 10 | 1 073 793 Kč |
| Gymnázium Čakovice, Praha 9,nám. 25. března 100 | 1 | 900 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 603 790 Kč |
| Astronomický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 370 680 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 255 648 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 19 | 4 466 461 Kč |
| Gymnázium Čakovice, Praha 9,nám. 25. března 100 | 1 | 900 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 509 171 Kč |
| Leciva | 1 | 92 459 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 2 | 1 421 281 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 3 | 614 323 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 566 026 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 3 | 548 130 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 10 | 3 149 759 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 19 604 204 Kč |
| Leciva | 91 | 9 949 972 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 3 670 248 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 505 024 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Brno | 3 | 11 836 330 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 5 248 255 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 5 | 3 373 700 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 2 | 2 140 471 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 583 772 Kč |
| Krajský soud v Ostravě | 1 | 458 075 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 15 | 23 858 403 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 7 373 066 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 2 599 213 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 155 472 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 3 | 7 221 426 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 2 599 213 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 1 280 455 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 4 | 864 194 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 162 463 Kč |
| Město Šlapanice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 12 | 12 127 751 Kč |