Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 11.02.2010 |
| IČO | 29202825 |
| Datová schránka | cewkgmu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 69 smluv za celkem 77 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 8 469 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 6 | 8 551 734 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 6 | 8 551 734 Kč |
| VS-care s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 011 901 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 104 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 2 011 901 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 322 465 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 3 | 2 334 366 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 574 750 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 262 570 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 242 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 91 355 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 1 311 120 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 | 353 925 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 188 517 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 8 | 1 853 561 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 564 900 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 573 177 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 242 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 205 700 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 86 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 1 482 786 Kč |
| Masarykova univerzita | 4 | 1 304 745 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 927 368 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 360 446 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 242 000 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 116 402 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 86 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 12 | 4 520 572 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 600 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAREZ - SPORT, a.s. | 2 | 1 600 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 2 | 1 600 733 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 866 166 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 233 939 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 118 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hodonín | 3 | 3 440 992 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 3 | 1 777 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 6 | 5 218 192 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 12 552 091 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 4 294 176 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 7 121 520 Kč |
| Město Hustopeče | 2 | 5 301 432 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 2 968 137 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 129 138 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 116 039 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 7 | 15 636 267 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 12 763 921 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 110 167 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 5 095 703 Kč |
| Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace | 1 | 3 924 455 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 1 946 160 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 1 140 092 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 657 510 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 110 167 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 8 | 12 874 088 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 9 992 152 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 4 939 751 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 16 | 2 477 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 2 | 3 264 788 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 2 621 938 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 2 497 953 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 1 088 669 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 2 | 893 927 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 236 535 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 9 | 10 603 811 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 12 245 426 Kč |
| Průmyslové stroje | 6 | 1 245 493 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 3 | 9 874 158 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 1 344 756 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 1 026 512 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 216 993 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VS-top, s.r.o. | 7 | 12 462 419 Kč |