Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.03.2012 |
| IČO | 29399149 |
| Datová schránka | 9ywbaqc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 11 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 334 982 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 749 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravská univerzita | 1 | 1 334 982 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 749 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DAHAL s.r.o. | 2 | 2 084 432 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 481 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravská univerzita | 1 | 481 720 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 103 588 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DAHAL s.r.o. | 2 | 585 308 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 346 663 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 346 663 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DAHAL s.r.o. | 1 | 346 663 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 192 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 108 772 Kč |
| Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 83 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DAHAL s.r.o. | 2 | 192 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 598 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 598 059 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DAHAL s.r.o. | 3 | 598 059 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 299 338 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 299 338 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 3 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DAHAL s.r.o. | 5 | 299 338 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 60 | 20 869 319 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 94 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 4 904 174 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 650 413 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 603 268 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 2 | 178 464 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 94 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DAHAL s.r.o. | 6 | 6 430 698 Kč |