Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 08.10.2012 |
| IČO | 29453810 |
| Datová schránka | t6rky6e |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 237 smluv za celkem 215 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 3 | 562 327 Kč |
| Technické služby | 1 | 172 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum Kociánka | 1 | 1 755 403 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 547 802 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 3 | 436 771 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 298 216 Kč |
| Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace | 1 | 140 194 Kč |
| Kulturní centrum Líšeň, příspěvková organizace | 1 | 98 195 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 21 375 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 2 | 0 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 13 | 3 297 957 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 18 | 33 664 633 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 2 233 562 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 705 778 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 10 277 623 Kč |
| Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace | 2 | 9 740 974 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 9 695 856 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 3 630 000 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 2 | 2 233 562 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 811 116 Kč |
| Úřad práce České republiky | 7 | 705 778 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 598 158 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 4 | 594 699 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 377 170 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 280 279 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 166 592 Kč |
| Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace | 2 | 134 320 Kč |
| TS a.s. | 1 | 54 291 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 34 | 39 300 418 Kč |
| ESSAT CZ, s.r.o. | 1 | 10 277 623 Kč |
| Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace | 1 | 140 193 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 14 | 25 326 850 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 2 974 440 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 2 069 292 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 9 429 012 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 5 753 133 Kč |
| Město Nymburk | 1 | 3 014 715 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 2 974 440 Kč |
| Městská správa sociálních služeb v Mostě - příspěvková organizace | 1 | 2 420 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 2 420 000 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 1 | 2 069 292 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 4 | 647 271 Kč |
| Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace | 1 | 555 078 Kč |
| Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace | 1 | 358 160 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 258 638 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 258 238 Kč |
| Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace | 1 | 169 830 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 119 724 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 22 | 30 447 529 Kč |
| ESSAT CZ, s.r.o. | 1 | 9 429 012 Kč |
| Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace | 1 | 358 160 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 8 650 470 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 7 | 4 787 942 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 3 358 136 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 204 876 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 972 004 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 132 750 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 8 650 470 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 5 359 205 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 1 908 706 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 1 | 1 906 136 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 1 452 000 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 1 375 020 Kč |
| Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín | 2 | 784 488 Kč |
| Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace | 1 | 240 393 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 236 509 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 188 601 Kč |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 132 750 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 60 500 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 19 | 22 294 779 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 6 | 2 194 166 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 507 254 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 386 067 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 1 | 1 753 657 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 565 608 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 507 254 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 260 968 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 13 | 3 087 486 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 11 | 32 401 841 Kč |
| Technické služby | 5 | 9 424 547 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 6 | 8 315 863 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 4 001 418 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 329 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 13 667 965 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 7 958 664 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 2 657 443 Kč |
| Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín | 1 | 195 640 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 175 218 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 161 560 Kč |
| Základní škola Bruntál, Školní 2 | 1 | 87 903 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 16 | 24 904 392 Kč |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 1 | 7 972 547 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 11 | 32 231 153 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 31 | 21 255 864 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 7 | 17 240 321 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 5 486 643 Kč |
| Technické služby | 2 | 496 149 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace | 3 | 15 756 653 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 18 | 5 602 271 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 1 535 823 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 738 237 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 450 906 Kč |
| Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín | 1 | 380 521 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 364 793 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 361 421 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 31 | 25 190 625 Kč |
| Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace | 3 | 15 756 653 Kč |
| Raamar, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FORCORP GROUP spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 40 | 19 236 374 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 17 | 17 934 175 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 21 | 3 860 671 Kč |
| Technické služby | 4 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 45 | 21 172 739 Kč |
| Domov pod Vinnou horou, příspěvková organizace | 1 | 8 693 750 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 3 411 401 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 3 | 1 703 834 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 1 075 738 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 738 237 Kč |
| Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín | 2 | 477 740 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 3 | 170 755 Kč |
| Základní škola Bruntál, Školní 2 | 1 | 89 355 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 62 | 37 533 549 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 51 | 76 678 675 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 11 | 15 948 314 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 964 727 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 453 750 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 4 | 10 812 751 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 2 | 2 792 098 Kč |
| Habrovanský zámek, příspěvková organizace | 1 | 1 737 787 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 964 727 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 561 756 Kč |
| Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace | 2 | 368 165 Kč |
| Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně | 1 | 198 281 Kč |
| Centrum sociálních služeb Hrabyně | 1 | 0 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 15 | 17 435 566 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 161 | 191 068 263 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 8 | 10 775 413 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 101 809 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 7 025 744 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 2 688 056 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 1 669 330 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 907 999 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 546 591 Kč |
| Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín | 1 | 281 503 Kč |
| Centrum sociálních služeb Hrabyně | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLEANCAT s.r.o. | 14 | 13 119 222 Kč |